Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudom az FLP kártyámról (tagsági kártya) levenni a pénzem? fórum

Hogyan tudom az FLP kártyámról (tagsági kártya) levenni a pénzem? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 14. 23:38
Megéri, ha komolyan foglalkozol vele.Azért nem mind megy el az adóra.Magyarországon minden után adózni kell, legalább is az átlagembereknek.Beszéld meg a részleteket a szponzoroddal és majd elmondja, hogy mennyire megéri.
7. katybla (válaszként erre: 6. - Elemző)
2017. aug. 14. 23:23
Akkor mostmár nem igazán vagyok tisztába ezzel, hogy miért éri meg ez az egész. Amikor beléptem, azt mondták, hogy a pontok után jutalékot kapok, ezt barmikor levehetem a számláról. De ha kb mind elmegy az adóra stb, akkor miért éri meg ez az egész?
2017. aug. 14. 23:20
Szívesen.Igen, ha ez a megbízási szerződéses módszer most is működik, csak a kötelező levonások után a töredékét kapod meg és valószínleg az adóbevallásodban is fel kell tüntetned.Volt néhány éve egy tán egy éves időszak, amikor az adószíbályok lehetővé tették, hogy igazgató helyettesi szintig minden bónuszt le lehetett vásárolni.Ez volt a legjobb, így nem kellett semmit sem levonni belőle, sőt még az ÁFA is hozzájött.
5. katybla (válaszként erre: 4. - Elemző)
2017. aug. 14. 23:02

Köszönöm szépen a válaszod.

Tehát, ha én azt szeretném, akkor az az x ezer Ft akár utalással is hozzám kerülhet?

2017. aug. 14. 22:58
Az itthoni sajátodat pár éve automatikusan kedvezményként levonják a vásárlás összegéből, illetve az új vásátlói profitot is.Hívd fel a központot, vagy menj be és beszéld meg a pénzüggyel , hogy szükséged lenne a pénzre és szeretnéd felvenni.Régebben volt rá mód, hogy egy egyedi megbízási szerződést kötöttek és a státusznak megfelelően ( nyugdíjas, alkalmazott stb.) levonták az adót és a megfelelő járulékokat és a többit kifizették.Gondolom, hogy ez most is járható megoldás.
3. katybla (válaszként erre: 2. - Elemző)
2017. aug. 14. 22:40

Régebbi és mostani bónuszom is van.

Saját, és üzlettárs után járó bónusz.

Itthoni.

Nincs vállalkozásom.

2017. aug. 14. 22:31
Szia!Én nem FLP dolgozó vagyok, csak használom, ajánloma termékeket.Mostani,vagy régebbi bónuszod van? Saját vásárlásaid után, vagy az üzlettársaid után járó bónusz? Itthoni, vagy külföldi? Van vállakozásod, tudsz számlázni?Ha gondolod, akkor privátban válaszolj.
2017. aug. 14. 22:15
Hogyan tudom a kártyámról (tagsági kártya) levenni a pénzem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook