Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan zajlik a műkörmös/kézápoló OKJ vizsga? fórum

Hogyan zajlik a műkörmös/kézápoló OKJ vizsga? (beszélgetős fórum)

2017. aug. 13. 20:31

Crsystal Nails Kézápoló/Műkörömépítő tanfolyamon tanulok, szeptemberben lesz az OKJ-s vizsga. Nagyon örülnék, ha megosztanátok a vizsgával kapcsolatos tapasztalataitokat. (Akár Crystal Nails-nél, akár máshol végeztetek.) Gondolok itt a gyakorlati illetve szóbeli részére is. Szóbeli vizsgán MINDENT RÉSZLETESEN (bemagolva) tudni kell, vagy elég, hogyha ÉRTED, amiről beszélsz és elmondod amit tudsz? Tételkidolgozásra gyakorlatban mennyi időt kapunk? (Elvileg 20 perc). Tanárok/vizsgáztatók milyenek voltak? Emberségesek, jó fejek, mogorvák, szőröztek? Gyakorlati részén, ha nem vagy benne a 3 órában, VALÓBAN azonnal bukás? (Kicsit igazságtalannak érzem ezt a részét a vizsgának, hiszen 3 óra alatt össze tudok vágni egy körmöt, amit nem szívesen mutogatnék, viszont esetleg ha kapnék fél óra/órával többet, akkor gyönyörű körmöket tudnék felépíteni. Nem mindegy, hogy kapok 3 órát, "összevágom" és átcsúszok egy kettessel, vagy kapok plusz fél órát és kapok egy jobb jegyet. Nyilván a későbbiek során sok-sok gyakorlással az idő is lerövidül, de még kezdők vagyunk.)

Tudom, hogy ahány iskola/tanár/vizsgáztató, annyi szokás, de én a TI TAPASZTALATAITOKRA vagyok kíváncsi.


Nagyon köszönöm annak, aki elolvasta és annak még jobban, aki válaszol rá. Nekem ez fontos. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook