Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Almapektin fogyokúra - van valakinek tapasztalata?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Guruljka2017-08-14 12:12
Szoktam mondani, hogy egyetlen egy csodaszer van a fogyásra.

Izomláz a neve, és ingyen beszerezhető. :D
(válasz babyapocakban 6. hozzászólására)

6. babyapocakban2017-08-14 06:53
Önmagában nem fogyaszt, inkább az emésztésre van hatással a sok rost. Olyasmi lehet ez most, mint régebben az ördögnyelv. Szerintem hatása lehet jó, de a fogyást nem ez fogja előidézni önmagában. Ne ülj fel a reklámoknak, ahol csupa sikersztori van, az már önmagában gyanús.

5. Guruljka2017-08-13 21:17
Naná. Olyan nem fog megjelenni, hogy vashiányos lettem és depressziós, vagy hasonló. :D
(válasz Loretta16 4. hozzászólására)

4. Loretta162017-08-13 20:04
Nálam mindig a Facebookon jelenik meg a reklámja. Csupa sikersztorival:)
(válasz Guruljka 2. hozzászólására)

3. gribedli***2017-08-13 19:22
Az almapektin nem fogyaszt. De ártani sem árt, rost, vízben oldódó rost, ennyi

2. Guruljka2017-08-13 19:09
Hát én annyira nem botlottam bele, azt hittem, lecsengett a divatja.

A pektin sima kocsonyásító anyag. Nincs különösebb tápértéke. (Befőzéshez is használják.) Telít.

Ha valaki azért hízott el, mert mardosó éhséget érez állandóan, annak esetleg jó lehet...
(válasz Loretta16 1. hozzászólására)

1. Loretta162017-08-13 15:32
Sziasztok! Próbálta már valaki az almapektint? Annyira reklámozzák, majdnem mindenhol a neten, hogy már szinte sok...