Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazott áthelyezését megakadályozhatja-e valami? fórum

Közalkalmazott áthelyezését megakadályozhatja-e valami? (tudásbázis kérdés)

6. Nuksi (válaszként erre: 5. - Júliusi)
2017. aug. 14. 07:15
Pedagógus vagyok. Én se hallottam még olyat, hogy egy áthelyezés ne jöhetne össze, de hátha vki már hallott ilyenről.
2017. aug. 13. 17:36
Honnan hova helyeznek,ha nem titok?Milyen teruleten dolgozol?Csak erdekel,mert en is kozalkalmazott vagyok,es tajekozodok,milyen modok lehetsegesek az elkerulesre.Errol nem is hallottam...
4. Nuksi (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. aug. 13. 14:15
Igazából én sem tudom miért volt elégedetlen. A személyemmel volt elsősorban problémája, nem a munkámmal, de azért azt is próbálta lehúzni.A főnökömtől hallottam vissza 1-2 dolgot,a szemembe sosem mondott semmit és írásos panasza sem volt. De pár hétbe még beletelik, mire az új helyre megyek, azon izgulok, hogy ez idő alatt ne tegyen keresztbe, pl.hogy akkor most készít vmi írásos megjegyzéseket...
2017. aug. 13. 14:07

Valami vagy valaki?

Az ajanlas nem tartalmazhat negativumot.

2017. aug. 13. 14:02

a kiléptető főnököd aláírta, a helyettes nem tud tenni semmit, legalábbis hivatalosan nem. Csak az új helyeden bemószerolhat, rossz híredet keltheti...

Miért volt elégedetlen a munkáddal?

2017. aug. 13. 13:34
A kikérő megérkezett, a jelenlegi főnököm aláírta. Azonban az ő helyettese, aki sosem volt elégedett velem, panaszt akar rám tenni. Az eddigi panaszairól írásos feljegyzés sosem készült. Keresztbe tud-e tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook