Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az exem nagyon gonosz velem fórum

Az exem nagyon gonosz velem (beszélgetős fórum)


1 2
12. 03a99cce0f (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2017. aug. 11. 20:40
Nem cseszegetem, de annyi tiszteltet talán érdemlek, hogy köszönjön, ha találkozunk, vagy, hogy emberszámba vegyen. Nem várom, hogy bratyizzunk és kávézgasson, de legalább ne bántson. Vagy ha elkésik egy megbeszélt időpontról, akkor legalább ne neki álljon még feljebb. Egyáltalán nem érdekelne, ha nem lenne egy közös gyerekünk, aki miatt rendzseresen találkoznunk kell. Felnőtt férfi, nem egy 15 éves hülyegyerek. Soha nem írok neki, hacsak nem muszáj, de nehogymár Én legyek a házsártos, mert annyit elvárok, hogy ennyi együtt töltött év után, egy közös vállalkozás és gyerek után tudjon már normálisan viselkedni
11. massalhangzo (válaszként erre: 10. - 03a99cce0f)
2017. aug. 11. 20:31

de miert akarod szinte kozvetlen a szakitas utan azt eroltetni, hogy ti ketten jol meglegyetek? olyan ritka az, hogy szakitaskor mindket fel mar regota csak baratian erez, es maga a szakitas sem jelent semmit, mint a feher hollo


jobban jarsz, ha elfogadod, hogy nala ez most igy csapodik le. nem hiszem, hogy barmi rosszat akarna neked, csak vergodik. majd elmulik, de nem 2 nap alatt fog. engedd el ezt egy picit, ne foglalkozz vele, plane ne cseszegesd ezzel, es magadat se huzd fel. majd valtozni fog a szitu

10. 03a99cce0f (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. aug. 11. 20:25
De ezt kb pont így leírtam neki egyszer. Beszélgetni nem is nagyon lehet vele, mondjuk legalább ha írok neki, akkor válaszol. Próbáltam vele kedves lenni, hátha attól majd oldódik a hangulat, de marad a balta arc és a meg akarok halni tekintet.
9. 03a99cce0f (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2017. aug. 11. 20:23
Nem felejtettem el, igazából rosszul tettem fel a kérdést. Nem igazán talaláltam a viselkedésére a megfelelő szót. Ettől függetlenül van, hogy tényleg úgy érzem, mintha direkt bántani akarna, vagy büntetne
8. massalhangzo (válaszként erre: 6. - 03a99cce0f)
2017. aug. 11. 20:23

szerintem azert viselkedik igy, mert azt gondolja, hogy te milyen konnyen tulleptel, es milyen egyszeruen kezeled a szitut, meg jol megvagy nelkule, es ezen kiakad. valoszinuleg sokkal tobbet ernel el azzal, ha azt mondanad, neked is nagyon nehez ez a helyzet es nem tudod, hogy kezeld normalisan, de orulnel, ha azert ti ketten jol tudnatok kommunikalni, es szamithatnatok egymasra, foleg a gyerek miatt


akkor majd ugy erzi, nemcsak szamara nehez ez, hanem neked is, es nem fog genyoskodni (annyit :D)

7. massalhangzo (válaszként erre: 4. - 03a99cce0f)
2017. aug. 11. 20:16

sok ferfi nem tudja kezelni a kenyes szitukat. szerintem ne fujd fel. nyugodtan raszolhatsz, ha nem koszon vagy ha szamodra banto stilusban beszel veled. de ne balhezva


ne vard, hogy egy szakitas utan puszipajtasok es jo haverok lesztek. lehet, hogy annak is eljon az ideje. de a pasik nagyon hulye modon tudnak viselkedni. szerintem eleg lesz, ha helyre teszed anyja helyett :D

6. 03a99cce0f (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2017. aug. 11. 20:16
Nem erőltetem, egyszer megkérdeztem tőle, hogy akkor mi sose fogunk normálisan viselkedni egymással? És, hogy neki ez így tényleg tök oké, ez az állandó feszültség, ami köztünk van? Nem magam miatt, a gyerek miatt. Azt mondta, hogy nem jó neki sem, mégis így viselkedik
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 03a99cce0f)
2017. aug. 11. 20:15
A gonoszságról elfelejtettél írni.
4. 03a99cce0f (válaszként erre: 3. - 1c2bf7d42c)
2017. aug. 11. 20:13
De az igen, hogy találkozunk és nem köszön. Vagy, hogy kérdezek tőle valamit és nagyon lekezelően viselkedik. B.nkót akartam írni, de azt azért mégse lehet
2017. aug. 11. 20:10

Az, hogy kimert, tavolsagtarto, meg nem gonoszsag.

Gondolom, igazabol nem is tudja, hogy viselkedjen.

2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 03a99cce0f)
2017. aug. 11. 20:07

ha te sem mergesited el, akkor majd valtozik a helyzet. 1 honap az rovid ido. ha nem is haraggal, dramaval valtatok, a szakitas sosem egyszeru. mindenkit maskent visel meg, mas viselkedest valt ki belole


szerintem ne probalj ezen valtoztatni, eroltetni, hogy o milyen. legyen tovabbra is normalis, kedves vele, amennyire kell vagy szukseges, o is valtoztatni fog majd a viselkedesen. ha erolteted, lehet, csak azert is hulyen viselkedik

2017. aug. 11. 19:58
Már több, mint 1 hónapja, hogy szakítottunk és elköltözött a volt párom. Van egy 1 éves közös gyerekünk. Normálisan váltunk el, veszekedés és anyázás nélkül, higgadtan megbeszéltük a továbbiakat. Nagyon undorítóan viselkedik, ha átjön a gyerekhez, vagy ha elmegy nem is köszönöm. Rettenetesen kimért, kerül mindenfajta kommunikációt. Úgy néz rám, mintha utálna, de azt mondta nem utál. Egyrészt fogalmam sincs miért viselkedik így, pláne úgy, hogy Ő vetett véget a kapcsolatunknak, másrészt nagyon zavar ez az állapot. Én azt reméltem, hogy normális lesz a viszonyunk, de egyáltalán nem úgy tűnik, hogy Ő szeretne egy kellemes hangulatot teremteni, ha úgyis találkoznunk kell. Próbáltam már beszélni vele, de semmi sem változik. Szerintetek miért viselkedik így? Van rá esély, hogy egyszer majd ne így álljon hozzám és kialakuljon egy normális légkör kettőnk között?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook