Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Grundsuliról? (VIII.ker. Molnár Ferenc kéttannyelvűált.iskola) fórum

Mi a véleményetek a Grundsuliról? (VIII.ker. Molnár Ferenc kéttannyelvűált.iskola) (beszélgetős fórum)


2017. aug. 12. 00:33

Nekem csak rossz véleményem van róla!

A lányom oda járt harmadikos koráig. Tanítás után lementek a napközis tanárnővel az udvarra, ahol több osztály több napközis tanárnővel jelen volt. Elvileg a tanároknak figyelniük kellett volna a gyerekekre. Gyakorlatilag tojtak rájuk. A gyerekemet az osztálytársai az udvar egyik sarkában szexuálisan molesztálták. Egy másik kisfiú vette észre, aki rögtön ment árulkodni. Természetesen az iskola úgy állította be a történteket, hogy a gyerekek csak játszottak. Na persze...

A lányom azóta is pszichológushoz jár, már kilencedikes.

Tettünk rendőrségi feljelentést, a nyomozás során kiderült, hogy az eset valóban megtörtént, a gyerekek nem játszottak!

Ha jót akarsz a gyerekednek, ne vidd oda!

2017. aug. 11. 22:48

Ez a mi korzeti sulink, de en nem vinnem oda, hiaba nem a dzsumbujba van, en korbe neztem ott.

Nem tudom merre laktok, de a fiam a IX.ker lonyai utcai suliba jar. Nagyon jo iskola!

Esteleg meg lehet erdeklodni, ha még alsos a gyerek, mert amugy 8 osztalyos gimi.Habar fullon van, de korzeti lakcimet ha talalsz be kell venniuk.

2017. aug. 11. 18:27
Szeretnénk iskolát váltani, itt volna hely a gyerekemnek, de szeretnék véleményeket hallani róla. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook