Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fali konzol fórum

Fali konzol (beszélgetős fórum)


13. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Plavalaguna)
2017. aug. 10. 07:07

Azédesannyukat .:((

Ma megtudom, mi lett az új tévével!:))

12. plavalaguna (válaszként erre: 10. - Felhasznalo1026)
2017. aug. 9. 23:00
na, ez akkor jó hír :) mert egy éve még az volt, hogy leállnak a smartos fejlesztéssel :) de ezekszerint mégse hagyták :) juppi (látod, írjuk itt a hülyeségeket, aztán az ügyfélszolgálat válaszolt, és megcáfolt pl engem. hál az égnek ;) )
11. bene69 (válaszként erre: 2. - Access)
2017. aug. 9. 22:59
Köszönöm! Szép napot! :)
2017. aug. 9. 22:14

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors reagálást!! Látom azért jól feldobtam a témát ;)

Szóval közben írtam a philips ügyfélszolgálatnak is a leendő problémáról. Meglepően hamar válaszoltak is, melyben közölték, h a youtube folyamatos fejleszteseket végez, tehat ez okozza a leállást. Emellett a Google is társult a fejlesztésekhez, ami nagyobb kapacitást igényel, szóval.....ahogy befejeződnek, úgy helyre áll minden. Amúgy ma nálam csak úgy egyről a kettőre elindult. Szóval még egyszer köszönöm mindenkinek!

9. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2017. aug. 9. 22:06

sajnos a magyar boltok egy két dolgot csendesen elhallgatnak.. a hivatalos philips oldalakon állítólag írták. És tényleg az új tvik már androiddal vannak.. (nekünk van mindkét verzió... így túrtam annó utána, mi van a smartosokkal.)


az hogy egy éves, az nem mond semmit, attól nem biztos hogy új fejlesztés, hogy egy éve vettétek. És ettől még szuper a philps tv. a youtubeot max nézed, ahogy előttem írják, dobd ki rá a gépet. az összes philips tudja a monitor üzemmódot is ;)

8. a03dd05915 (válaszként erre: 3. - Felhasznalo1026)
2017. aug. 9. 20:50

Hasonlóan Philips készülékem van (42PFL7008K), de eddig még nem jutott eszembe azon nézni a youtube-ot.

Nálam megnyílik az app, látom a feliratkozásaimat, de elindítani nem tudom a videókat. Loading...


[link]


Ahogy a cikk írja, kerülőúton meg tudod oldani. Számítógép képernyőjét megosztod, és áthúzod a tévére.


Vagy letöltöd a videót a szgépre, majd egy médiaszerverrel megosztod a tv-vel.

7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Plavalaguna)
2017. aug. 9. 17:33
Az 1 éves, 300 ezrest ezért vette barátom, akkor vége?
2017. aug. 9. 16:19

Na most jól meglepődtem. Nem is létezik akkor olyan tévé, amin simán csak tévét lehet nézni?

Mert soha eszembe sem jutott még eddig, hogy mást nézzek rajta, mint TV-adást.

5. plavalaguna (válaszként erre: 3. - Felhasznalo1026)
2017. aug. 9. 10:51
Én is úgy tudom, hogy nem lesz több frissítés valszeg a smart tvkhez. így nem tudod rajtuk a youtubeot használni. az új tvk már androidosak (a philipsek is) a smart kifutó, eddig tartott. (én is csak ezt olvastam kütyüoldalakon)
4. Happiest (válaszként erre: 3. - Felhasznalo1026)
2017. aug. 9. 09:14
Szia, úgy tudom, megszűnt a youtube szolgáltatás a Smart TV-ken...
2017. aug. 9. 07:15
Ne haragudjatok, de véletlen találtam erre a fórumra. Tudnátok nekem segíteni egy picit? Smart tv beállítással kapcsolatban.... Philips tv-m van 55pfl6158k/12 típusú. Pár napja nem tudom rajta hasznalni a youtube-ot. Nem értem mi lehet a baj... Odáig jut el csak, hogy betöltés. Minden más megy rajta, ami netfuggo. Előre is köszi!
2017. aug. 9. 03:36

Szia. Mivel az 42 colos vagyis 106 Cm így ezt is figyelembe kell venni és azt is, mi az amit tudjon, forgatható vagy fix, na meg az árát is. Ezen a linken LG fali tartók találhatóak.


[link]

2017. aug. 8. 23:52
Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen fali konzolt vegyek a LG 42LA620S televízióhoz? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook