Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tally Weijl kínálata fórum

Tally Weijl kínálata (beszélgetős fórum)


3. emagdi (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2017. szept. 14. 21:07
nincs nekik valamilyen vevőszolgálati email címük? én a helyedben oda írnék, és megkérdezném tőlük direktben :) (a boltban nem érdemes, mert az eladó nem biztos hogy tud érdemben válaszolni, vagy hogy egyáltalán akar a problémáddal foglalkozni)
2017. szept. 7. 21:22

Vásároltál már tőlük ès meg vagy elègedve a minősèggel?hát ezen nagyon csodálkozom.

Külömben a modelljei tènyleg szèpek,csak nem bírják a viselèst-mosást ès ez nem ok :)

2017. aug. 8. 22:19
Sziasztok! Remélem akad még hozzám hasonló itt a hoxán, aki nagyon szereti ezt az üzletet! Megmondom őszintén, én mindig itt vásárolok, de előtte szeretem megnézni a weboldalukon lévő kínálatot. Valamiért én olyan típus vagyok, aki szereti előre kinézni, hogy mit akar felpróbálni... De mostanában akármit kinézek, azt nem találom az itteni üzletekben... Szerintetek lehet belőle rendelést kérni, vagy ezeket Magyarországra egyáltalán nem hozzák? Olyan már előfordult, hogy egy kabátból elfogyott a méretem, és rendeltettem belőle, de azt nem tudom, hogy olyat is rendelnek-e ami jelenleg nincs az üzletükben. Tipp, tanács, vélemény? Szívesen fogadok bármit! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook