Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Dr Hair" hajhullás elleni hajcseppet ismeritek? Esetleg vélemény róla vagy más ajánlás? fórum

"Dr Hair" hajhullás elleni hajcseppet ismeritek? Esetleg vélemény róla vagy más ajánlás? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 4. 10:39
Ha a vashianyod kezelve van akkor minden rendben lesz. Verszegenysegre a vas az elso amit szedni kell. Ha megallt mar akkor csak az ujakat kell kinoveszteni. Arra jo ez a spray.
9. agnesss0129 (válaszként erre: 3. - Dolcsy1989)
2017. aug. 4. 10:12

nálam azt tudom hogy vashiányt állapítottak meg,arra szedek gyógyszert.

köszi hogy leírtad hogy Te is miken mentél át,és hogy már szerencsére meg oldódott a baj!

Ezt a spay-t hol lehet venni?Sajnos nem nagyon hallottam róla,vagy át siklottam felette...

8. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - Dolcsy1989)
2017. aug. 4. 10:08

szia!

sajnos a probléma nem oldodott meg,még jó hogy hosszú a hajam és rá tudom fésülni!de nagyon el keserítő,hogy nem tudok mit kezdeni vele.Pedig több orvosnál is voltam!

2017. aug. 4. 09:36
Igen...egy rossz kezeletlen fog tud hajhullassal jelezni, de sztem nem vezet kopaszodashoz. Igazabol ha a hullas megszunt akkor a problema megoldodott. Csak vissza kell hozni a kihullott hajkoronat.
6. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - Dolcsy1989)
2017. aug. 4. 09:33

Voltam panoráma röntgenen a fogammal,állítólag az egyik fogammal volt baj...

De voltam góc kutatáson is,ott az immunrendszer le gyengülését mondták...

5. dolcsy1989 (válaszként erre: 4. - 1c2bf7d42c)
2017. aug. 4. 09:25
Ez igy igaz...de ha kopasz foltok lettek mar neki mint ahogy nekem is akkor a vitaminoktol (ha az a problema forrasa...95 %ban pedig az) nem no ki a haja egyhamar. Ez az oldat meg nagyon begyorsitja a dolgokat.
2017. aug. 4. 09:13

Kivulrol a problema nem ldodik meg.

Azt belulrol kellene kezeln.

2017. aug. 4. 08:12

Az alatalad leirt trrmeket nrm ismerem, viszont egy eve ugyanigy jartam. Csomokban hullott ki a hajam. Latszolag egeszseges volt. Hiaba vitaminoztam magam akkor is foltokban kopasz lett. Sirtam minden nap. Raadasul idegen orszagban idegen kulturaban eltem. Aztan meglatogattam ehy ottani orvost. Nagyon okos volt. Okosabb mint az itteniek...na meg gyorsabb is. Vegulis egy vizsgalat utan (vervetel nelkul!!!) kiderult h verszegeny vagyok...de durvan. Ezert elgyenultek a hajhagymaim es a fejborom nem tartotta meg oket. Felirt 3 frle vitaminbombat egy sampont (leiras alapjan a banfira hasonlit) meg egy monoxidil 5%-os hajszeszt. Ez utobbit nem tudom h ismered-e de engem erezhetoen ez rakott rendbe. Harom honappal kesobb nem voltak kopasz foltjaim...es ma tobb a hajam mint eddigi eletemben barmikor. Ezt a sparyt kifejezetten a ferfias hajhullasra talaltak ki alapvetoen...de a lenyege h hajat noveszt. "Okos egy cucc" szemoldokomre is probaltam mert soha nem volt sok...azota szedem. Nekem ket honapig naponta 2x kellett 6 fujast hasznalnom belole. Kino a hajad...es ha a hullas okat mar megallitottad akkor meg is marad.

Azota nekem par hete hullik par szal hajam amitol elore rettegtem, de betaraztam ebbol a spraybol...;)

Csak ajanlani tudom!!!!

2017. aug. 4. 08:02
Kideritettek vegul h egyaltalan mitol hullott a hajad?
2017. aug. 4. 07:31

Érdekelne hogy ismeritek-e ezt a terméket,és ha igen mi a véleményetek róla?

Annyi mindent kipróbáltam már ,mivel majd nem egy éve foltokban kezdett hullani a hajam/dús,sűrű hajam volt/orvostól-orvosig jártam,de idáig nem használt semmi...igaz a haj hullás abba maradt,de de a hajam vissza nem nőt,amibe nem tudok bele törődni.Valakinek ezzel a termékkel vagy mással tapasztalata? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook