Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet hatékonyan nyelvet tanulni skype-on keresztül, vagy más hasonló módon? fórum

Lehet hatékonyan nyelvet tanulni skype-on keresztül, vagy más hasonló módon? (tudásbázis kérdés)

12. rinike (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2017. aug. 4. 09:39
Írtam privátot!
11. tavasz007 (válaszként erre: 9. - Rinike)
2017. aug. 3. 21:01
en is angolt tanitok skype-on, legjobb. KErhetsz toluk ingyenes bemutatkozo orat! :)
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Rinike)
2017. aug. 3. 20:35
Mondjuk az is lehet szempont, hogy melyik mennyire tud rugalmas lenni az időpontban?
2017. aug. 3. 20:23
Találtam egy skypesuli oldalt, és egy apróhirdetési oldalon pedig találtam egy hirdetést. Kiválasztottam 2 szimpatikus hölgyet, és egy férfit. Nos ez meg éppen kettővel több mint kellene. Most azon gondolkodom, hogy mi alapján válasszak.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2017. aug. 3. 17:49

Én egy hírlevélből értesültem, és a könyvek meg a hanganyagok letöltésének az ára benne van a tanfolyam árában.


Nemrég kezdett ez a nyelvtanári vállalkozás, egy másik angol tanfolyam hírlevele révén jelentkeztem az épp induló tanfolyamra.

7. Bözsi néni (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2017. aug. 3. 17:09

Nem látni a honlapon sem azt, hogy mikor indul tanfolyam, sem azt, hogy mennyibe kerül.


A könyvek elég drágák, 8-9 ezer forint/db, ahogy látom. Viszont van sok ingyenes video.

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2017. aug. 3. 15:11
Összesen annyi, amit írtam, ez a 37 ezer feleződik a két részletbe.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Rinike)
2017. aug. 3. 15:11

Olyannal nincs tapasztalatom. De gondolom, drágább. Hogy többen vagyunk egy órán, nem hátráltat, mert a 6 fős csoportban sosincs ott mindenki, ez mégis a legolcsóbb változat. Az óráról videó készül, a tanár elküldi a linket mindenkinek, vissza lehet nézni, lehet ismételni.

Két részletben fizetünk 37 ezret, 2 hónapos a tanfolyam. Heti 4 darab 60 perces óra. Ha jól számolom, 8 hét alatt 32 óránk van, nincs egészen 1500 Ft egy óra... A tananyag hatalmas, letölthető, több kötet, sok hanganyag.

4. rinike (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2017. aug. 3. 14:57
Nézegetem. Ilyen tanfolyamosan jobb, mint sima skype tanárral?
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Rinike)
2017. aug. 3. 13:54

Nemrég indult a tanfolyam, heti 2x 2 ór anyanyelvi tanárral, sok letölthető és kiváló anyaggal, hanganyag is van benne.

Nem tudom, mikor indul újabb tanfolyam, de nem drága és hatékony.


[link]

2017. aug. 3. 13:52
Sziasztok! Angol nyelvből alapfok körül vagyok. Másfél éven belül szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni. Nincs időm nyelviskolába vagy nyelvtanárhoz járni, azonban délelőttönként hetente akár többször is tudnék 1-2 órát szakítani nyelvtanulásra. Hallottam valakitől, hogy skype-on keresztül tanult. Tapasztalatokat szeretnék kérni, bevált-e. Én interneten keresztül (google) találtam két jónak tűnő lehetőséget, az egyik nem vállal új tanítványt, mert tele van, a másik pedig extrém drága díjat akart kérni. Milyen díjak lehetnek egyáltalán reálisak?
2017. aug. 3. 13:46
Lehet hatékonyan nyelvet tanulni skype-on keresztül, vagy más hasonló módon? Tudtok ajánlani hozzá angol nyelvtanárt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook