Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Peg Perego babakocsikkal kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Peg Perego babakocsikkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


13. zsugabubus007 (válaszként erre: 12. - McKenzi)
2008. jún. 2. 18:35
igen, azt láttam,h sokan használják, majd nézek belőle vmilyen strapabírót!
12. McKenzi (válaszként erre: 11. - Zsugabubus007)
2008. jún. 2. 18:18
legfeljebb veszel mellé később egy pár ezer forintos esernyő kocsit is - azokat könnyű tolni, könnyű emelni - mi a játszótérre esernyővel jártunk le kb. egy éves korától - most meg már motorral :)
11. zsugabubus007 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2008. jún. 2. 18:15

Örülök, hogy ez a véleményed.Pont azokat a lényeges dolgokat emelted ki amire kivácsi voltam.

Én sem szeretném lecserélni, mert kinövi hamar, és ez volt az én meglátásom is, h ezek nagyobb típusú kocsik. A súlyától meg majd edződök, az áráról nem is beszélve!

Köszi, h írtál!

2008. jún. 2. 17:58

Az egyik legjobb márka.Elég magasak, hogy a baba ne a kipufógógázt szívja be közvetlenül. A nagykerekűek nagyon komfortosak is a babáknak. Emeletre ha nincs lift, akkor jó nehéz felcipelni

és figyelembe kell venni, hogy csomagtartóba mennyire fér be. Egyébként figyeltem sok márkánál már a 6 hónapos baba lelóg a kocsiból mi viszont 3 éves koráig tudtuk használni, hogy nem lógott le a gyereklába, kényelmesen tudott benne aludni. A perego Ariát használtuk szaladgálósnak, mert az könnyű s könnyen összecsukható, viszont annak rövid a lábtartója, illetve szinte nincs. Én csak ajánlani tudom minőségben és komfortosságban. Az ára az bizony sok.

2008. máj. 27. 22:51
én inkább a közepes kerekűekre gondoltam. Nekünk van egy hatalmas nagykerekű is, kb. öt hónapos koráig csak azt használtuk, nagyon jókat tudott benne aludni, de csak a parkban toltuk, boltban a vízszintesig lehajtható hordozójában vittük. (azt a tuti hordozót egyébként ellopták a kocsinkból...)
2008. máj. 27. 22:15

Nekünk pliko p3 volt-jó drága. Szerettem, de nem voltérdemes megvenni, amikor a csemete kinötte csak kerülgettem a feleslegessé vált alkatrészeket. Kicsire össze lehetett csukni, ami jó volt, mert kicsi a csomagtartónk is. Most egy pierre cardin esernyőkocsink van nekünk is, ami elég "fapados" a Peg Perego-hoz képest.

Használtan még mindig drága. A nagy kerekű kocsikkal az a baj, hogy nem bolyósíthatóak, és nagyon nehéz kanyarodni velük. Mi 2 hétig használtunk egyet, elég macerás volt.

7. zsugabubus007 (válaszként erre: 4. - Vorsi75)
2008. máj. 27. 18:13

Én is olyat nézegetek, aminek nagy kereke van és a villamossín veszélye engem sem fenyeget!

Igazad van, sajna elég drágák,de azt hiszem e mellett a márka mellett fogok dönteni, aztán meglátom.... :-)))

6. McKenzi (válaszként erre: 4. - Vorsi75)
2008. máj. 27. 11:24

A nagyobb kerekű talán jobb - legközelebb én is nagyobbat veszek.

Viszont a peg peregómat sokkal könnyebb volt tolni, mint az ugyanolyan szerkezetű pierre cardint - ahhoz már izom is kellett :)

2008. máj. 27. 09:58
Atlantico van és imádom!!!
2008. máj. 27. 09:30
Én esküszöm rá, az elsőnél volt, most is azt keresek, de elég drága még használtan is. Igaz nálunk nincs villamossín. Bár látok már hasonlót de nagyobb kerekűt, aminek van plusz zsebe, és több színben létezik, most lehet olyat fogok venni.
2008. máj. 27. 09:19
Nekem egy Venezia van, de nem vagyok róla túl jó véleménnyel, nehéz tolni. Villamossíneknél, kisebb kátyúknál mindig meg kellett emelnem. Parkban alig bírtam tolni. Legközelebb valami nagyobb kerekűt fogok keresni - és még drága is. (mi outletben vettük, így kb. 30.000 Ft-ból megúsztuk.)
2008. máj. 27. 09:16
Sogórnőmnek az van,imádja.Mind a két gyereknél olyat vett,és neki bevált.
2008. máj. 27. 09:14
Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Peg Perego babakocsikkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook