Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés óta most jött meg először, de azóta is csak fáj a méhem. Miért? fórum

Szülés óta most jött meg először, de azóta is csak fáj a méhem. Miért? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 3. 13:46

Nagyon remélem h igazatok van.

Ha nagy vész lenne azt már áprilisban is látta volna a dr uh-n igaz? Vagy ez gyorsan is ki tud alakulni?

2017. aug. 3. 09:56
Szerintem is csak állnak vissza a dolgok. Talán meg akar jönni rendesen, de nem tud a szoptatás miatt. Még a hormonok ingadoznak.
2017. aug. 3. 00:46

Még nem állt be a ciklusod szülés óta, főleg azért, mert szoptatsz. Valószínűleg semmi baj nincs, csak hormonálisan vagy még össze-vissza.

Ultrahanggal megvizsgálnak és kiderül minden. Én nem aggódnék!

5. bobita0212 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2017. aug. 2. 22:54
Igen persze
4. bobita0212 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2017. aug. 2. 22:53
Írtam is h készülök menni de eléggé aggaszt a dolog. Hátha vki tud vmi biztatót mondani vagy esetleg volt saját tapasztalata.
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2017. aug. 2. 22:53
Az anyatejes baba mellett is teherbe lehet esni, de gondolom, ezzel tisztaban vagy/tok.
2017. aug. 2. 22:52

A nodoki pont ezert van, majd megmondja.

Apr.ota mar ez az 5.honap, sok ido...

Valszeg igazodik vissza minden :)

Amugy terhes is lehetsz siman,ha nem vedekeztetek.pl

2017. aug. 2. 22:43

Pontositok.

A most azt jelenti h áprilisban jött meg szülés óta először (1,5 év). Gyermekem még anyatejes. Legközelebb csak júniusban volt meg azóta semmi. Pedig fáj a méhem elég sűrűn,úgy mintha meg akarna jönni de semmi nincs.

Még áprilisban menzesz előtt voltam dokinal akkor is ilyen panaszokkal. Azt mondta semmi komoly elváltozást nem lát még cisztat sem.

Most is készülök menni de addig is tudna valaki segíteni miért lehet?

Össze vissza jelentkezik a fájdalom. Van h két napig fáj aztán pár napig semmi majd újra. Kezd egyre jobban aggasztani a dolog és sajnos egyből rosszra gondolok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook