Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2017 fórum

Induljon a babaprojekt 2017 (beszélgetős fórum)


30. Sandra.ch (válaszként erre: 2. - Anitu88)
2017. aug. 3. 14:44

Szia,


Nagyon helyes, h előtte feltöltöd a szervezeted, felelősségteljes gondolkodásra vall.Arra figyelj, h a folsav folát formában legyen a vitaminban(az már a folsav átalakított formája, mert sokak szervezete képtelen a folsavat hasznosítani ,csak nem tudnak róla)!

Mi decemberben döntöttük el, h belevágunk, mindketten szedtünk folsavat+cink(szelénnel, jóddal), Apát is kicsit fel kell tölteni😉.Aztán márciusban EGYSZER voltunk együtt, aminek az eredménye itt bulizik most is a pocakban(21. hétben vagyunk🤗).

Kellenek a vitaminok, a pocakban alapozza meg a Kismama annak a Pici életnek a későbbi egészségét, és senki nem él laborban, h tudja mennyi vitamint, ásványi anyagot ... vitt be.


Nagyon, nagyon sok sikert, és mihamarabbi pocakosodást, babázást.

29. youlcsi (válaszként erre: 28. - Menekülés)
2017. aug. 3. 14:33

na igen, úgy nehéz.

egy ideig párom Németországban dolgozott... nem volt sok esélyünk :o

2017. aug. 3. 14:28
váltott műszakban dolgozunk ...
27. youlcsi (válaszként erre: 25. - Menekülés)
2017. aug. 3. 14:26
ha keveset találkoztok, akkor lehet, hogy csak az időzítés a rossz, nem?
26. youlcsi (válaszként erre: 23. - Menekülés)
2017. aug. 3. 14:26

köszi :)

6 éve várunk a tesóbabára már.


Jövő héten megyek majd orvoshoz, hogy eldöntse, rendben vagyok-e. Ha igen, akkor szeptemberben remélem megint tudunk stimulálni.

25. Menekülés (válaszként erre: 22. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 14:15
4 hónapja próbálkozunk, elég keveset találkozunk, és tartom a diétát a cukrom miatt és az inzulin mellett kaptam gyógyszert... beteg voltam majdnem egy hétig szóval abban az időszakban nem szedtem. Benyeltem egy virust ...
24. Menekülés (válaszként erre: 7. - Anitu88)
2017. aug. 3. 14:13
Azért jó, hogy lelket tudunk önteni egymásba :)
23. Menekülés (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 14:11
Szurkolok :)
22. youlcsi (válaszként erre: 20. - Menekülés)
2017. aug. 3. 14:09
sajnálom :(
21. youlcsi (válaszként erre: 18. - Zsanci79)
2017. aug. 3. 14:08
óóó, nem vettem én magamra :)
20. Menekülés (válaszként erre: 7. - Anitu88)
2017. aug. 3. 14:07
Sajnos hiába késett egy hetet, úgy néz ki nem lesz baba még...
19. lapbarna (válaszként erre: 14. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 13:47

Hát figyi. Nem vagyunk egyformák, aminek én spec téged nézve nagyon örülök.

És ezt nem bántásból írom, hanem mint tényt, de mivel te híján vagy bármiféle empátiának (sajnos, így van), ezt talán még bóknak is veszed.

Hidd el, nem te vagy az egyetlen nő, aki ilyen formán nyilatkozik meg, mint te, úgyhogy még csak azt sem lehet mondani, hogy kivételes vagy. Olyan vagy, amilyen, akkor viseld a kritikát is! Ha bántasz másokat olyasmi miatt, amiről nem tehetnek (nagy többségében), akkor kérlek, ne csodálkozz, ha ér egy-két kritika is téged.

18. zsanci79 (válaszként erre: 15. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 13:37
Hagyd, ez még a lightosabb kinyilatkoztatasa. Nem kell vele foglalkozni.
17. youlcsi (válaszként erre: 16. - Andi.Bobi)
2017. aug. 3. 12:49

:)


köszi.

16. Andi.Bobi (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 12:47

Szia!

Mi 8 évig próbálkoztunk,hogy legyen kisbabánk,ami közös. A férjemnek van kettő gyermeke az előző házasságából. Teltek az évek nem sikerült...Aztán elhatároztuk,hogy összeházasodunk és végre rászántuk magunkat,hogy orvoshoz menjünk. Jött két hét nyaralás és csoda történt. Lett egy kis pocaklakom.Most 14 hónapos,imádni való angyal kisfiú. Nagyon boldog vagyok,hogy van nekem,nekünk...igaz nehéz már 44 vagyok de ezerszer jobb vele mint nélküle volt. Sokszor eszembe jut ha nem így alakul biztos kettőt vállaltam volna.

Drukkolok,hogy mielőbb jöjjön a kis baba!

15. youlcsi (válaszként erre: 14. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 12:00
te most komolyan ennyire dilettáns vagy, vagy direkt csinálod?
14. 10cc61fb5a (válaszként erre: 12. - Lapbarna)
2017. aug. 3. 11:16

Nekem mindegy. Igazad van. Csak nem értem ezt a sok buta női gondolkodást. Ha nincs gond, akkor csinálnak maguknak, az emóci jegyében.

A gyerekgyártásról pedig az a véleményem, hogy ha jönni akar jön. Nem kell hónapokkal előbb készülni rá, ez bullshit. Van rá 8-9 hónap felkészülni, mi a jófrancért kell ezen pörögni már hónapokkal előbb???

13. youlcsi (válaszként erre: 11. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 10:32
nagy levegő, elszámolás 10-ig... és inkább nem reagálok mást.
12. lapbarna (válaszként erre: 11. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 10:30

Muszáj ezt a fórumot is elcseszned a "pozitív" leszólásaiddal?!

Hagyd békén őket, nekik jobb lesz, neked meg mindegy.

11. 10cc61fb5a (válaszként erre: 10. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 10:26

Ha nem görcsölünk rá akkor ennyi csak a feladat.😛

Én pl azt vallom, hogy 35 felett nem érdemes újra kezdeni, ha már van 1 v 2 gyermekünk. Mert annak tuti szenvedés lesz a vége.

10. youlcsi (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 09:31
Milyen könnyű lenne, ha így lenne!
9. youlcsi (válaszként erre: 1. - Anitu88)
2017. aug. 3. 09:30

üdv!

több ilyen fórumnak, klubnak is tagja vagyok, szóval ide is bejelentkezem.


Nem idén indult a babaprojekt, de nagyon jó lenne, ha végre sikerülne.


35 éves vagyok, párom 38. van már egy mindjártiskolás ördögünk.

8. zsanci79 (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 09:02
Ja-ja a dugas hasznos (kulturalt kifejezes) de van akinek mas segitseg is kell. Nem kell leszolni a vitaminokat, etrendkiegeszotoket, hiszen szamos dologra van termeszetes segitseg.
7. anitu88 (válaszként erre: 6. - Menekülés)
2017. aug. 2. 23:50

Szia, én is úgy gondolom,hogy minden helyzet más.. és oda kell figyelni még jobban bizonyos helyzetekben!és akár rossz a gyógyszeripar akár nem ,néha nagy szükség lehet rá.

Mint nálad cukorbetegség, valakinek vashiány,folsav hiány és stb stb. Mindenki máshogy látja, és mindenki a legjobb belátása szerint dönt.


Sajnálom,hogy ez történt ,de szorítok ,hogy hamar jöjjön egy baba és szuperül menjen minden :)

Várom a helyzetjelentés ! itt tudunk beszélni ,és kérdezni egymástól ,és támogatni egymást

6. Menekülés (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 2. 23:07

Szerintem azért igenis oda kell figyelni, főleg vannak olyan előzmények amik meggátolhatják a teherbe esést.

Én pl cukros vagyok, januárban elvesztettem egy babát.4 hónapja inzulinos vagyok , hogy nyugodtan vállalhassak babát.Nagyon szeretnénk.. tervezetten vagyunk rajta.

5. Andi.Bobi (válaszként erre: 4. - Anitu88)
2017. aug. 2. 22:41
😊
4. anitu88 (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 2. 22:17
A femibion 0-ban szinte csak folsav van ;) szexelni vagy ahogy mondtad dugni fogunk, ahogy eddig is :D
2017. aug. 2. 22:12
Nekem az a véleményem hogy a gyerekhez csak dugni kell. Felesleges a sok reklám-szarságnak bedőlni. Nem attól esel teherbe mert femibiont szedsz. Badarság. Szexeljetek sokat és majd jönni fog. Esetleg az első 3 hónapban érdemes folsav tablettát szedni mert azt kevés kajaból lehet bevinni a szervezetbe.
2017. aug. 2. 21:50

Sziasztok,


Mi nemrég döntöttünk úgy,hogy belevágunka babaprojektbe :) Házasok vagyunk és 30 körüliek. Nálam az elsö lépés az a femibion 0, és mivel vegetáriánus vagyok ezért egy dietetikussal is felvettem a kapcsolatot ,és ha kell akkor felmondok a baba érdekében a vegetarianizmusról. Etrendet nesokára kapok és amint ez beáll és az a femibion is feltölti a szervezetem ,rögtön bele is vágunk.


Valaki jár hasonló cipöben?

Mik a tapasztalatok:vegetarianizmus ,húsra vissza állás, femibion 0 ,baba tervezési "munkálatok",változtatások?


Várok minden baba projektest!!!!


ANita

2017. aug. 2. 21:44

Sziasztok,


Mi nemrég döntöttünk úgy,hogy belevágunka babaprojektbe :) Házasok vagyunk és 30

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook