Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2017 fórum

Induljon a babaprojekt 2017 (beszélgetős fórum)


2017. okt. 23. 18:54
Sziasztok! A volegenyemmel 8 eve vagyunk egyutt, jöhet a baba! van ovu mikroszkopom( használ valaki?), tesztelgettem pisissel is nem nagyon jott ki egyértelmű ovu tesztem, ma van a 18. napom.. 37.2 durván a hőm most este, remélem picur van a dologban. érzékeny vagyok a lázra, de nem érzem magam betegnek :) mindenkinek hatalmas drukk!
2017. okt. 23. 07:13
Sikerült éjjel azt álmodnom, hogy terhes vagyok. Cickóim amik amúgy sem picik jó feszesek lettek mint ha műek lettek volna :D az egyik bimbóm furán ketté állt. :D És olyan száraz volt a bőröm, hogy már hámlott. :D Tegnap az egyik barátnőm azt mondta "ma valahogy furán ragyogsz". Sose akartam, hogy a tervezésnél minden erről szóljon. De úgy fest ezt nem csak én irányítom.
2017. okt. 22. 18:35
9.dpo, elég furán érzem ma a "hasam" egy pár percig azt hittem délután kiszakad a helyéről, kiváncsi leszek mi lesz a vége, szerda reggel tesztelek majd egy 10es hcg-vel.
2017. okt. 20. 19:22
Sziasztok! 1,5 év próbálkozás után 17-én volt az első inszeminációm. Nagyon izgulok. Enyhe ÍR-t diagnosztizáltak, minden más rendben volt. Szorításból nekem 😁
2017. okt. 20. 17:16
Megy a drukk lányok, írjatok h mizu 🍀🍀🍀
2017. okt. 20. 14:14

Szia Nutellalány és Pszfk93 :)


Nekem elvileg ma a 11. dpo-m..reggel csináltam egy tesztet a 25-érzékenységűvel de nincs 2 csík.

nem néztem eddig az érzékenységét most délután ezért egy 10-essel is csináltam szintén semmi /remélem csak azért mert délután teszteltem/

De egy kicsit elkeseredtem,hogy semmi, azt hiszem holnap is probálkozom.

Tudom a legbiztosabb a nemvárt után,de én se tudok várni már,hogy kiderüljön :)


A jósteszt is elvileg a nemvárt előtt kell kezdeni kb ovuláció után 8-9 nappal kell kezdeni és ugye az erősődést nézni vele /reggel kell vegezni ha minden igaz/

Ha holnap reggel sincs 2 csik akkor kezdem én is a jóstesztet.


Sok sikert nektek is lányok!!

Várom a fejleményeket

54. Pszfk93 (válaszként erre: 53. - Nutellalány)
2017. okt. 20. 12:49
Nekem is jövő hét péntek a nem várt. :D vasárnapig még kibírom hogy ne teszteljek, de addig is csak nagy nehezen...holnap csinálok egy jóslót is.
53. nutellalány (válaszként erre: 51. - Anitu88)
2017. okt. 20. 08:45

Szia Anitu 🙂

Majdnem ugyanott tartunk, nekem jövő pénteken van a nemvárt, ma vagyok a 8. dpon. Mindenki azt mondja h nemvárt napján kéne tesztelni hát én eddig sose vártam meg 😀 elvileg - nyilvan nem mindenkinél - de a 9. dpon a 10-es érzékenységű teszt mutathat már pozit. A 12.dpo szerintem az amikor már tényleg ki kéne mutatnia.

Megy a drukk 🍀

2017. okt. 20. 08:08
Sziasztok! Jós tesztet mikortól érdemes kezdeni? 30-asom van, azzal teszteltem az ovum is.
51. anitu88 (válaszként erre: 50. - *Anda26*)
2017. okt. 19. 18:45

Szia Anda,


Na ,hogy alakt ez a honapod? Esetleg elmaradt a menstruaciod?


Nekem szerdan lenne a menszeszem...minden nap szenvedes ,hogy nem tudom mi lesz a tesz eredmenye.


Ugy olvastam,hogy elvileg 3~4 nappal a kimaradt elott is lehet pozitiv a teszt.



Ez mindenkitol kerdezem :)

Mikortol szoktatok ,mikortol erdemes tesztelni?



Orulnek ha tobben lennenk akik megosztjak tapasztalataikat ,es esetleg segitsegere lehetnenk egymasnak :)



Sok sikert mindenkinek!

50. *Anda26* (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. szept. 29. 18:04

Ahogy nővérem mondta nemrég: "Mi nem tudjuk mitől lesz gyerek, mert nem a szextől, az biztos. Ha attól lenne, akkor már szülők lennénk." :) (ők is babaprojekten vannak)

Szóval, ahány nő, annyi féle szervezet, egyéni összetétel. Nem beszélve a férfiakról, hiszen nem csak nőkben lehet a "hiba".

Mi 1 éve kezdtünk "nem védekezni", aztán április végén kiderült, hogy méhpolipom van. (valószínű ez hozzájárult, hogy nem jött addig össze a baba) Megműtöttek májusban, június óta ismét rajta vagyunk a dolgon. Talán furán hangzik, de a műtét valahogy helyre rakta a ciklusomat is, bár előtte sem volt kusza, de mostanra vannak rendes premenstruációs tüneteim, érzem a peteérést is, szóval tudatában vagyok a testemnek, és ez jó érzés :)

Terhesvitamint nem szedek, szándékosan. Csak folsavat, vasat, magnéziumot, D-vitamint. Plusz férjemmel napi 1-1 kiskanál méhpempőt kanalazunk, ezt kb. 2 hete kezdtük.

Hogy egy kicsit más vonalat is idecsúsztassak: nemrég jártam egy tisztán-érzékelő hölgynél, aki azt állapította meg, hogy már a közelben van a kis lélek, aki készül leszületni hozzánk, már az aurámhoz van kapcsolódva, azonban mindaddig nem fog leszületni, míg én a gyerekvállalással kapcsolatos tudatos és tudat alatti félelmeimtől nem szabadulok meg. Tehát minél inkább dolgozok magamon, hogy feloldódjanak ezek a félelmek (mert valóban vannak), annál hamarabb megérkezik a baba.

A menzeszemnek konkrétan holnap kell megjönnie, azt hiszem meg is fog, sajnos minden előjel erre utal. De mit is várok, hiszen eddig nem dolgoztam a félelmeimen...

Bocsánat a kiselőadásért! :)

2017. szept. 28. 15:31

Sziasztok,


Azt hiszem eljott az ido a tenyleges probara.Volt vervetelem ,ami nagyjabol rendben van (antitrombin kisse magasabb ,de elvileg azt mondtak nem veszes).

Femibion 0 tobb mint 2 honapja szedem.

Most van meg aztan ,aztan ha vega a ciklusnak belevagunk.


Valaki van hasonlo helyzetben? :)

2017. aug. 7. 15:06
köszi :)
47. Trusty
2017. aug. 7. 14:50
Szorítok nektek! :)
46. youlcsi (válaszként erre: 45. - Trusty)
2017. aug. 7. 14:30
ó, mi 6 éve folyamatosan próbálkozunk.
45. Trusty
2017. aug. 7. 14:01
Köszönöm a választ Youlcsi! Ti is próbálkoztok? Menekülés köszönöm neked is :) szurkálást érzek a petefészek nélkül, mintha olvastam volna.. De semmi más sajnos :( tudom nem szabad rágörcsölni csak van egy régi félelmem, hogy nem lehet gyerekem.
44. youlcsi (válaszként erre: 42. - Trusty)
2017. aug. 5. 16:16

Sok sikert!

Nekem az első jelek éppen a (korai) teszt után jelentkeztek görcs formájában. Azonnal kaptam is egy kényelmetlen ágyat a nőgyógyászaton :o

Szóval a görcs, és a szaglás kifinomulása (vagy hogy mondjam? a kórházban simán megéreztem a kenyér illatát, amikor 1 emelettel lejjebb osztani kezdték a reggelit.) már kb a következő vérzés idejének helyén jelentkezett. utána cicifájás és mindenenbőgés. utóbbi kitartott még cca 1 évig :D

43. Menekülés (válaszként erre: 42. - Trusty)
2017. aug. 4. 21:06

Szia!

Sok sikert :) szurkolok neked is

42. Trusty
2017. aug. 4. 20:09
Sziasztok! Régóta nézegetem ezeket a fórumokat, de csak most írok először. 4 hónapja próbálkozunk a párommal, sajnos egyelőre sikertelenül. Nagyon szeretnénk egy kisbabát, 7 éve vagyunk együtt. A héten volt p.é-m és voltunk is együtt többször is, nagyon remélem,hogy sikerül:) Eddig nem volt látható nyoma a peteérésemnek, de most a hüvelyváladék is megvolt és a hasam is nagyon fájt. Szerintetek mikor lehet észrevenni az első jeleket? Mindenkinek sok sikert :) Szívesen olvasok "sikersztorikat" :)
41. youlcsi (válaszként erre: 37. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 4. 08:39

nem véleményt osztottál meg, hanem általánosítottál és minősítettél.


Mondjuk engem pont nem hat meg :)


Az töj kó, hogy neked nem a kis tipegő talpakon múlik a boldogságod... de hidd el, van olyan, akinek igen.

40. Menekülés (válaszként erre: 37. - 10cc61fb5a)
2017. aug. 3. 21:29
Kinek mi a boldogság... mindenkinek más
39. Menekülés (válaszként erre: 32. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 21:27
Bízom benne hogy sikerül... ha jön akkor boldog leszek, ha nem akkor elfogadom azt ...
38. Sandra.ch (válaszként erre: 35. - Anitu88)
2017. aug. 3. 20:34

Szia,

Köszönöm, ugyanezt kívánom Nektek is(elsőre😉)!

Én Svájcban élek, itt lehet kapni ezt a "taxofit" márkájú folsavat, ezt szedtük párommal.A pozitív teszt után Elevit 1(ebben is folát formában van, illetve ez van a baba tervezéstől-terhesség 12.hetéig).Majd jönne az Elevit 2, de én maradtam az Elevit1-nél, mert több minden van benne.Ezt már Magyarországon is lehet kapni.Illetve Omega3, amit még szedek.

Szép estét

37. 10cc61fb5a (válaszként erre: 36. - Anitu88)
2017. aug. 3. 19:31

Sok rossz tulajdonságom van, de rosszindulatú nem vagyok.

35 vagyok viszonylag kicsi gyerekkel, pont hogy nem a levegőbe beszélek.

Csak egy véleményt osztottam meg.

Úgy vélem a boldogság nem a piciny tipegő lábakon múlik.

36. anitu88 (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 19:02

Sok sikert nektek ;)

A negatív hozzaszolasokkal ne törödj!! kb úgy írta mintha azt írtad 50 eves lennel...35 manapság nem késő! én 30 leszek de par éve még nem éreztem magam abszolút érettnek egy babahoz.. mostmár igen. :)

35. anitu88 (válaszként erre: 30. - Sandra.ch)
2017. aug. 3. 18:57

Szia,


Szuper, gratulálok :) !! Szerencsere a femibion 0-ban a fele ilyen formában van. Te milyen markájú folsavat szedtel?


Koatonooom :)

34. youlcsi (válaszként erre: 33. - Szandi_92)
2017. aug. 3. 15:03

Üdv!

Jó, ha így siomán le tudtad tenni a cigit :)

Én bármennyire is vágytam a baba után, nem sikerült letennem egészen a pozitív tesztig (vagyis annak másnapjáig). igaz, azóta is csak 2 szálat szívtam el, pedig ennek már 7 éve.

2017. aug. 3. 14:59
Sziasztok! Sok fórumot olvasgattam, de most írok először. :) Párommal 2 hónapja próbálkozunk a babával. Igazából nagyon nem változattam semmit azon kívül, hogy letettem a cigit es elkezdtem szedni a femibion 0t. Mindenkinek mielőbbi baba várást kívánok! :)
32. youlcsi (válaszként erre: 31. - Menekülés)
2017. aug. 3. 14:52
olvastam/olvasom. sajnálom :(
31. Menekülés (válaszként erre: 29. - Youlcsi)
2017. aug. 3. 14:50
2 évig azt hallgattam, hogy nem lehet gyerekem... aztán mégis terhes lettem... most meg már szeretnénk :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook