Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
879. EgészségS (válaszként erre: 878. - Pompom)
2022. márc. 16. 22:33

Akkor, ha nem baj, lehet, hogy megkereslek, ha odakerülünk, hogy Brnoban klinikát kell választani, mert a tapasztalataid sokat segíthetnek.


Köszi az eddigi infókat is, és szorítok, hogy mihamarabb sikerrel járjatok. :)

878. Pompom (válaszként erre: 877. - EgészségS)
2022. márc. 16. 21:48

Az még sokára lesz, lehet elfelejtek válaszolni! Akár fél-egy év. Nyárnál előbb nem megyünk vissza, de csomagot fizettünk nekik, s nem tudtuk kihasználni a csomagban foglalt embrió vizsgálatok számát. Ezért újabb stimulálás kell, de még dolgozunk magunkon.

A vizsgálatok annak tűnnek, de alig adnak ki leletet és az is félig csehül van. :D Meg pl. nincs olyan embrió állapot figyelő rendszerük, mint a Reprofitnak, ahol naponta nézegeted, hogy mennyien vannak és milyen minőségűek. Csak kapsz egy mailt a mintavétel után pár nappal a koordinátortól, hogy ennyi maradt/nem maradt.

877. EgészségS (válaszként erre: 876. - Pompom)
2022. márc. 16. 12:26

Köszönöm a gyors választ.


Mindenképpen kérek majd konkrét ajánlatokat, arra, amit mi szeretnénk, és akkor megkérdezem ezeket is.


A Repromeda ismeretlenül nagyon profinak tűnik, úgy látom, ennek megfelelően az ára is húzós, ha lefut nálatok az ottani kör, majd megírnád a tapasztalatokat?

876. Pompom (válaszként erre: 874. - EgészségS)
2022. márc. 16. 12:19

Nem jelent dupla fagyasztást: Brno leszívja, mintát vesz, lefagyasztja az embriót és a mintát is és a fagyasztott mintát viszik Prágába a Gennetbe (a minta olvasztása nem számít).

Repromedának van laborja, de egyelőre nem javaslom jó szívvel, nem a minőséggel van a gond, hanem a kommunikációval.

De meg kell mindtől kérdezni konkrétan, hogy van-e laborjuk és mit tudnak vagy ha nem, akkor hová küldik.

Amúgy van másik ilyen klinika is Brnoban, de nem emlékszem rájuk.

875. Pompom (válaszként erre: 873. - Marlaa)
2022. márc. 16. 12:16
Oh, nem is tudtam.
874. EgészségS (válaszként erre: 871. - Pompom)
2022. márc. 16. 12:03

Kedves Pompom,

Mi is Brnon gondolkodunk, és az lenne a kérdésem, hogy az, hogy a Reprofitból Prágába küldik a mintát/embriót ? , az dupla fagyasztást is jelent?


Illetve, amit írtál, hogy:

"Ma olyan helyre mennék, akiknek saját genetikai laborjuk van (mert mi ezért lombikozunk), tudnak lombik előtti vizsgálati csomagot adni és élve születéses csomagra fizetnék elő."

Ennek most valamelyik Brno klinika megfelel? És ha igen, melyik?


Előre is köszönöm a választ, sok mindent néztem már a klinikák weboldalain, de minden kérdésre nincs válasz ott sem.

873. marlaa (válaszként erre: 870. - Pompom)
2022. márc. 16. 11:20
Hagyd, kar bele az energia, tipikusan az, aki regisztralt, feltette a kerdest, megnezte a kapott valaszokat, aztan tovabblepett anelkul, hogy megkoszonte volna, azota be se lepett.
872. Pompom (válaszként erre: 860. - Netti123)
2022. márc. 15. 18:20
Single woman treatment infók itt országonként (hol lehetséges és milyen feltételekkel): [link]
871. Pompom (válaszként erre: 865. - Capi)
2022. márc. 15. 18:18

Figyelmedbe ajánlom az előző hozzászólásomat. Valamint ezt: én azért kezdtem a Reprofitban, mert róluk hallottam először és legtöbbet. Ma már nem így választanék, de sajnos sok a tapasztalatom.

Miért nem? Mert pl. nincs saját genetikai laborjuk (később lehet ez változni fog), nem volt élveszületés garanciás csomagjuk, mikor kezdtem.

Előbbi a PGS miatt fontos (ők jelenleg a Gennetbe küldik a mintákat Prágába), utóbbi pedig az előre nem látható kudarcok miatt.

Ma olyan helyre mennék, akiknek saját genetikai laborjuk van (mert mi ezért lombikozunk), tudnak lombik előtti vizsgálati csomagot adni és élve születéses csomagra fizetnék elő.

870. Pompom (válaszként erre: 867. - Manty)
2022. márc. 15. 18:15

Moról legtöbben csehekhez (Reprofit, Reprogenesis, Repromeda, stb.), szlovákokhoz (iscare) járunk.


Javaslom, hogy több klinikával is vedd fel a kapcsolatot, kérd el az árlistát és a csomagokban foglalt kezeléseket és nézd meg a sikerességi rátájukat, valamint a fórumokon róluk alkotott véleményt.


Reprofit mellett még sok másik klinika van csak Brnoban (talán 5nél is több), de sok van Prágában, Ostravában, szlovákoknál, ukránoknál (náluk most ugye épp nem működik ez a szolgáltatás), stb.



Nem kell az elsőnél leragadni, ez is csak egy szolgáltatás, aminek ára van és Te a legjobb minőséget akarod kifizetni.



Ország összehasonlítás: [link]



Én a reprofitot és a repromedát ismerem. Reprofit nagyon pörgős, Repromedát egyelőre nem ajánlom senkinek, de még nem értem a kalandom végére, szóval ez még változhat.

869. marlaa (válaszként erre: 867. - Manty)
2022. márc. 7. 17:38

Szia, mindenki azt fogja ajanlani, ahol sikerult neki, ezzel lehet, nem leszel beljebb. Inkabb kerj toluk ajanlatokat, hogy mikor tudnak fogadni, mikorra lesz meg a donor, van-e olyan donor amilyent te szeretnel, stb., ami neked fontos.

Lenyeges lehet neked az ido is, mert Csehorszagban betoltott 49 ev felett mar nem ultetnek be.

En a Reprofitnal voltam, Bagocsi doki nagyon kepben van es halado szellemu, ot tudom ajanlani.

868. Manty (válaszként erre: 672. - Joe44)
2022. márc. 7. 17:37
Szia! Érdelkődnék, hogy megtudtál valami érdemlegeset? Én is hezitációban vagyok sajnos!
867. Manty
2022. márc. 7. 17:31

Sziasztok! 48 éves nő vagyok és Brno-t tanácsolták lombik végett. Viszont azon belül az érdekelne, hogy a Reprofit vagy a Reprogenesis a nyerő Klinika? Továbbá képbe jött az Unica Klinika is...

Válaszokat előre is köszönöm szépen!

866. cica45+4 (válaszként erre: 865. - Capi)
2021. nov. 11. 23:34

Nekik köszönhetem a gyönyörű kisfiam, csak ajánlani tudom őket.

Az Unicaról még nem is hallottam így nincs véleményem.

Kicsit döcög néha a dolog a Reprofitnál, de a munka profi. Ott sem tökéletes minden.

Az hogy sikerüljön elsősorban a Te érdeked. Vedd a kezedbe a dolgok irányítását amiben csak lehet.

865. Capi
2021. okt. 25. 20:35
Sziasztok!A segítségeteket szeretnénk kérni! Én és a párom (45 a párom én 41) éppen az intézetválasztásnál tartunk. Reprofit és Unica jött eddig szóba. A Reprofit egyenlőre kicsit nehézkesebbnek / "nagyiparibb"-nak tűnik így az Unica szinpatikusabb ahol a magyar kapcsolattartó mindenben azonnal készségesen segít akár telefonon is. Ennek ellenére mindenhol a Reprofit jön szembe :-/ Unicával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Miért mentetek mégis Reprofit irányban? Nagyon köszönöm a válaszotokat előre is! Számítunk a segítségetekre...
864. marlaa (válaszként erre: 862. - Tia83)
2021. okt. 25. 09:09
Ja, es az osszes ar fent van a honlapjukon, teljesen atlathatoan.
863. marlaa (válaszként erre: 862. - Tia83)
2021. okt. 25. 09:09

Szia, ezt az urlapot kell kitolteni, itt megvannak, hogy milyen friss leletet kell hozzaadni. Ez alapjan kiosztanak egy koordinatorhoz es a doki majd megmondja, hogy esetleg mit ker meg.

[link]


Most mar a koordinatorok autióomatikus uzenete email-elre az, hogy a megnovekedett erdeklodes miatt a valaszok tobb idot vesznek igenybe. Szerintem par nap, es valaszolnak, de nekunk csak korabbi tapasztalatunk van.

862. tia83
2021. okt. 24. 19:39

Sziasztok!

Mennyi idő most mire első időpontot adnak illetve mire el lehet kezdeni egy lombikot? Nagyon sok friss leletünk van. Van valami lista, hogy mi az amit biztosan kérnek?

Illetve egy saját sejtes pgs lombik milyen árban jön ki? Nagyon köszönöm ha valakinek vannak információi.

861. Zsizsi2 (válaszként erre: 860. - Netti123)
2021. okt. 18. 19:22
Szia! Természetes pl. az Unicanál van azis,és nyugodtan mehetsz hozzájuk! Keresd őket nyugodtan! Sok sikert😊🌸
2021. okt. 17. 17:56

Sziasztok!

Egyedulallo, 36 eves nokent szeretnek babat vallalna.

Brnoban ugy tudom, van spermadonor lehetoseg.

Kerdesem, hogy egyedulallo noknek is segitenek?

Ha ott nem, akkor van javaslatotok, hogy hol?

(Mindenkeppen spermabankbol szeretnek anonim, bevizsgalt donort valasztani, ezert nem szeretnek ismerost/ismeretlent megkerni minta adasra).

859. Licsili (válaszként erre: 843. - Mókuska85)
2021. okt. 10. 17:24
Jelen! 3 embriót vitetnénk.
858. Zsizsi2 (válaszként erre: 857. - Mancs75)
2021. okt. 8. 08:50
Aaaa,nem😔 félek,inkább kivárom a napját…hátha….🙏🏻😊
857. Mancs75 (válaszként erre: 855. - Zsizsi2)
2021. okt. 7. 19:35
Teszteltél esetleg már azóta otthon?
856. Zsizsi2 (válaszként erre: 854. - Husi78)
2021. okt. 4. 08:21
Köszönöm😊
855. Zsizsi2 (válaszként erre: 853. - Mancs75)
2021. okt. 4. 08:21
Köszönöm 😊
854. Husi78 (válaszként erre: 852. - Zsizsi2)
2021. okt. 2. 19:54
Szia,semmit sem érzel,a hcg tesztig teljes parában voltam.A cici fájás becsapós mert az estrofemtől is simán lehet.A sikertelennél és a sikeres beültetésnél sem éreztem semmit!Nyugiiii!Sok sikert!
853. Mancs75 (válaszként erre: 852. - Zsizsi2)
2021. okt. 1. 19:15
Szia teljesen normális. Nekem ugyan nem volt saját sejttel beültetésem, de a donoros szerintem ugyanaz. A fájás vagy bármi tünet lehet simán a hormonoktól is, mint ahogy terhesség is lehet úgy, hogy nem érzel semmit.
852. Zsizsi2
2021. szept. 30. 14:49

Sziasztok,szeretném megkérdezni,h akinek volt beültetése(donoros) ,másabb érzés volt mint a hormonos?

Csak azért mert most volt a beültim 27.-én, és szinte semmim sem fáj,és nemérzek semmit! Ez normális ennél a beavatkozásnál?

851. Husi78 (válaszként erre: 850. - Kindzsi)
2021. szept. 28. 11:55

Szia,az itthoni orvosokat sem érdekli miért nem sikerült...😒,ha kint megkezdték a kezelésedet,akkor itthon úgy vannak vele,hogy feleljenek érted ők...valahol meg lehet érteni.Őszintén megmondva,ha 2-3 sikertelen beültetésem lett volna kint,biztos hogy megbeszélem velük,hogy hormonpanelt vagy egyéb vizsgálatot csináljunk.

A háziorvosommal csináltattam egy teljes vérképet,TSH val,mert a pajzsmirigyemmel 5 éve gond van.3,48 lett az eredmény,amire itthon azt mondják magas,mert 2 alatt jó a szint a beültetéshez.Irtam kintre,azt mondták nem gond és valóban nem volt az,sikerült a beültetés.

Amit tudok neked javasolni,az a gluténmentes és ha meg tudod oldani a laktózmentes táplálkozás legalább fél évig a beültetés elött.Szedjél folsavat,D vitamint 4000 Ne,C vitamin 1000mg,Q10 koenzim,E vitamin, nekem tuti hogy segítettek.A stressz mentes életmód,na olyan nincs😆,de séta naponta 20 perc csodákat tesz.Szorítok nagyon!

850. Kindzsi (válaszként erre: 849. - Husi78)
2021. szept. 27. 13:29

Es az első sikertelenség után csináltattál itthon az itteni doki javaslatára valami új vizsgálatot vagy csak 3 hónap pihenés?

Köszönöm a válaszod :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook