Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A megszüntetett magunk csinálta mentolos cigaretta fórum

A megszüntetett magunk csinálta mentolos cigaretta (beszélgetős fórum)

17. Zoé5 (válaszként erre: 15. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 5. 15:25
Elfelejtettem írni, hogy a mentalevelet én is próbáltam leszeded kiszárítod apróra vágod és hozzákevered a dohányhoz. Háát...Nem voltam annyira elragadtatva tőle mit mondjak...Meg azt sem tudom mennyire "káros" tüdőre szívni,míg ugye megenni meg lehet:-)Esetleg úgy is kipróbálhatod, hogy miután leszeded beteszed a dohány közé hátha átveszi a mentolt valamennyire...Ezt nem próbáltam csak most eszembe jutott...
16. Zoé5 (válaszként erre: 15. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 5. 15:21

Kedves zsemlebuci!

Ami nekem úgy ahogy beválni látszik a régi magam csinálta mentolos cigihez képest az a mascotte X long filter (hüvely) ehhez a est mentolos dohány.agy ami még "jó" lehet kapni ezt a jeges menthol nevezetű e cigihez való folyadékot.Azt csepegtetek a hüvely füstszűrőjére... Az ugyan 2300Ft de nagyon sokáig elég mert szinte csak hozzá kell érinteni a füstszűrőhöz.Ezeket próbáltam ami úgy ahogy jó de a régihez képest azért sehol sincs:-( Ki kell tapasztalni mert az sem mindegy milyen hüvelyhez teszed pld a zöld west vagy mentolos domingo dohányt.Egyikkel nagyon rossz nem is érezni a másikkal ugyanakkor egész elviselhető.Ez van:-(

15. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 2. - Zoé5)
2017. aug. 5. 12:06
Szia! Én is bajban vagyok:) Mindig mentolost szívtam, vettem mentolos dohànyt, de az egy nagy car. A dohányboltos mondta, hogy mentalevelet próbáljak hozzákevereni, de hogy azt hogyan kell, arra nem tudott válaszolni. Van pattintós hüvely, de nagyon drága, nálunk 500 ft, azt bizros nem fogok venni. Ennek a mentalevélnek utána nézek
14. Százas Evelin (válaszként erre: 13. - Zoé5)
2017. aug. 3. 12:50

Örülök, hogy bejön. Majd finomítgathatsz a technikán, hogy mennyi mentol az ideális, mennyi idő, ilyesmi. Hát én most a szofit keverem szofival. Puffasztottat a normállal. Ez is jó, régebbben csak ilyet (akkor még dobozost) szívtam. De akkor is hiányzik a symphonia. Az azért egy kicsit más volt. Azért majd próbálgatok valamiket helyette.

Ja-ja, én se értem, minek szüntetnek meg valamit, ami jó. :-)

Neked is szép napot!

13. Zoé5 (válaszként erre: 12. - Százas Evelin)
2017. aug. 3. 11:37

Köszönöm a tanácsot!

Kipróbáltam és egész jó:-)

Próbálgatni kell amíg a megfelelőre akadunk:-) Mindent megszüntetnek ami jó egyébként ezt nem is értem :-(Szokták mondani minden ami jó az életben az vagy tilos vagy hizlal:-))

Szép napot!

12. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - Zoé5)
2017. aug. 2. 12:51

Nem azt mondtam, hogy be kellene áztatni. Csak pár cseppet a zacskóba. Annak a kipárolgását, szóval az aromáját szívná be a dohány.

Azt a vanília illatú dohányt is valahogy így csinálták, vagy a töltöbe tömködött törmelékre csöppentettek még a cigihüvelybe behúzás előtt, ezt nem tudom biztosan. A kész cigire már biztos nem jó csöpögtetni, mert akkor hogy néz ki a papírja...

A vaníliás egyébként szerintem tré. Ha már cigi, hadd legyen dohányszagú. :-) Én egyébként a mentolost se csípem, nadehát ez ízlés kérdése. :-) Azt nem is tudtam, hogy van eleve bementolozott dohányáru is. Valószínűleg azért, mert sosem kerestem olyat. :-) Én a piros szimphoniát sajnálom, azzal kevertem össze a sophianaét, fele-fele. De már nincs piros szimfi.

11. Zoé5 (válaszként erre: 9. - Gizus58)
2017. aug. 2. 12:13
Hm... Van a west-nek is legalább is azt mondják de én nem érzem annyira mentolosnak...Köszönöm azért megpróbálom ezt is!
10. Zoé5 (válaszként erre: 8. - Százas Evelin)
2017. aug. 2. 12:12
Ez nekem is eszembe jutott...csak... nem káros az átitatott aromás dohányt tüdőre szívni? :-( Jó, jó tudom maga a bagó káros...de :-(
2017. aug. 2. 12:01
Van mentolos dohány,amit úgy kell tölteni ,Domingo a neve.
8. Százas Evelin (válaszként erre: 2. - Zoé5)
2017. aug. 1. 23:21
Ha esetleg a zacskóban lévő dohányra csöpögtetnél mentol aromát? Csak egy kicsit, aztán összerázod, bezárod másnapig. Szerintem átjárná az egészet. Én házi készítésű vanília aromás cigit már kóstoltam egyszer, azt valahogy így csinálták.
7. Zoé5 (válaszként erre: 6. - 124637ff9b)
2017. aug. 1. 21:26
Nem ismerem az E-cigit is csak messziről láttam eddig:-) De utána nézek bizony!Köszönöm a tippet!
2017. aug. 1. 20:17
E-cigi mentol aromával? :)
5. Zoé5 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2017. aug. 1. 19:20
Egy darabig az még lesz:-)Azért más mentolost szívni és simával rágózni közben:-((
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Zoé5)
2017. aug. 1. 18:34
Gyári mentolos? Vagy rágózz cigizés közben.
2017. aug. 1. 18:12
Én mentolosat szívok, de veszem! Philip Morrist szoktam. Nem a vékonyat, mert nem szeretem slukkolni!
2017. aug. 1. 16:06
Kedves dohányos társaim! Arra lennék kíváncsi, hogy aki maga csinálta a mentolos hüvely kombinációval a cigijét az most mindenki átszokott a nem mentolosra? Vagy csak nekem ilyen kényes pontom ez??? Vagy valami ötlet?Megoldás erre?
2017. aug. 1. 16:04
Valami megoldás a megszüntetett magunk csinálta mentolos cigire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook