Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Otthonról végezhető munkák fórum

Otthonról végezhető munkák (beszélgetős fórum)


2017. aug. 2. 15:27
Szia! Egy jó MLM-es üzletben is lehet otthonról dolgozni, akár online is.
2017. júl. 30. 11:01

Szinte az osszes multicegnel van lehetoseg home office-ra, mert draga az iroda berlese.


Angol es meg egy idegennyel jo ismerete kovetelmeny plusz az h heti 1 napot eltolts az irodaban.

15. Guruljka (válaszként erre: 12. - Renyh)
2017. júl. 30. 04:18

Az sajnos kevés, hogy jól beszélsz.

El kell kezdened fordítani, gyakorlásképpen. Próbálj megkérni valakit, hogy ellenőrizze. Nekem kezdéskor volt ilyen hátterem, és bele tudtam magam dolgozni.

Ha úgy érzed, elég tűrhetően tudod végezni, és esetleg nem hoznak zavarba műszaki fogalmak és az orvosi rövidítések sem (egy zárójelentésben mondjuk), akkor kérj számlát magánszemélyként, utána jelentkezz egy fordítóirodához. Több is létezik, ahol nem kérnek végzettséget.

Nyilván próbamunkát kapsz majd, és ha az sikerült, akkor küldenek időnként munkát.Ha jó vagy, akkor egy ügyfél esetleg az irodán kívül, egyenesen neked küld majd melót. Ha ilyenből több is lesz, akkor vagy sínen nagyjából.


A másik lehetőség, ha egy cégnél helyezkedsz el idegen nyelvi ügyintézőként. Akkor bejárós munkát kapsz, de naphosszat gyakorolhatod akár a tolmácsolást is.


Ha van valamilyen alapszakos diplomád, jelentkezhetsz két féléves szakfordító képzésre, ami az egyetemeken levelező képzésben is fizetős, de tudomásom szerint tartalmazza a vizsgadíjat is.

De vannak simán csak vizsgák is, hogy arra felkészítő tanfolyamok vannak-e, azt nem tudom.


Egy felső- plusz egy középfokú nyelvvizsgával és egy diplomával jelentkezhetsz fordító- és tolmács képzésre. Én magam most tanulok angolul ennek érdekében.

Enélkül nem mernék tolmácsolási feladatot vállalni. Pedig most már vállalkozóként, 16 éve fordítok. Nem ugyanaz a kétféle készség.


Nem adják ingyen a dolgokat, képzettség előbb-utóbb kelleni fog. Az osztrákok eleve csak diplomás fordítónak adnak megbízást.


Ha még nincs nyelvvizsgád, akkor meg is van az első teendő.

14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Renyh)
2017. júl. 28. 17:54

bocs, de ha annyi talpraesettseg nincs benned, hogy neten keresgelj, probalkozz, akkor hogy akarnal otthonrol vegezheto munkat? a normal munkaknak alapja, hogy valaki totalisan onallo es szaktudasu legyen.


forditokat is sok helyen keresnek neten probamunkakkal. ha ilyen helyeken elvegzed, maris nagy eselyed van


rengeteg munka vegezheto otthonrol, mert rengeteg munka csak nethez es gephez kotott igazan. de ez sem olyasmi, amit barki barmifele tudas, tapasztalat es onallosag nelkul vegezhet

13. unom (válaszként erre: 12. - Renyh)
2017. júl. 28. 17:45
Guruljkát kérdezd erről, ő ebben dolgozik.
12. renyh
2017. júl. 28. 17:41
Fordító, tolmács szeretnék lenni, szívesen elkezdeném mihamarabb, de eddig nem találtam végzettség nélkülit. Jól beszélek angolul és franciául
11. renyh
2017. júl. 28. 17:40
Hol érdemes az ilyenekre keresni?
10. unom
2017. júl. 28. 17:04

Akkor a példák: fordítás, webes grafikai munkák, programozás, online marketing.

Ezek közül több tanulható otthonról, az alapok akár ingyen is.

9. renyh (válaszként erre: 6. - Unom)
2017. júl. 28. 16:52
Részletek?
8. bjudit55 (válaszként erre: 6. - Unom)
2017. júl. 28. 16:35
ha van, miért csak ennyit írsz róla. Előttem 2 hozzászólót is érdekel. Miért nem írod be mi az? Konkrétumokat írjál mert mindenkit az érdekel nem a rizsa.
7. bjudit55 (válaszként erre: 6. - Unom)
2017. júl. 28. 16:33
Ilyet sehol nem ígértek.
6. unom (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2017. júl. 28. 16:24
Van, csak megfelelő tudás kell hozzá. Ahol azt ígérik, tudás nélkül fogsz keresni, az átverés.
2017. júl. 28. 16:23
Fordítás?
4. bjudit55 (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2017. júl. 28. 15:59

hamar elküldtem bocs.

Otthon végezhető esetleg termékforgalmazás lehet. Ilyet is csináltam, vitte az összes időmet, és keveset kerestem vele. lehet csak én nem vagyok elég ügyes.


Sok hálózatépítős üzlet van, és tudom hogy sokan jól is keresnek vele csak nekem nincs szerencsém az ilyenekkel.

2017. júl. 28. 15:57
Több éves keresés után mondhatom, nincs ilyen. Időnként hitegetik az embert, lehúzzák, fizetni kell hogy dolgozhass, aztán nem fizetnek ki, stb. Ilyenek vannak. Külföldi oldalakon netes munkáim is voltak, volt hogy minimálisat kerestem vele, de többnyire átverések voltak.
2017. júl. 28. 15:51
Engem is.
2017. júl. 28. 15:47
Minden érdekel a témáról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook