Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik Aloe Vera termék a legjobb bőr, körömsérülésre? fórum

Melyik Aloe Vera termék a legjobb bőr, körömsérülésre? (beszélgetős fórum)


9. Zillertal (válaszként erre: 8. - Ibolyka43)
2017. aug. 1. 15:44
Csak a forever termékek messze a legdrábbak.Feleannyiba kerül más.
2017. júl. 28. 18:40
Forever First jo a sebre
2017. júl. 28. 11:44
Aloe-bol csak a Aloe Barbadensis Miller a jó ugye?Sok helyen találtam Aloe-t pl:Obi,de ott mini Aloe-t találtam.Ez is jó?Bármilyen Aloe a jó?Ha csak az Aloe Barbadensis Miller akkor az hol szerezhető be?
2017. júl. 27. 18:55
Ha tudsz szerezni valahonnan élő aloe kaktuszt akkor (bár kicsit szadista módszer) el kell törni a levelét és kipréselni belőle azt a zselés anyagot ezt kend rá a sérült helyre.
5. elemző (válaszként erre: 3. - Zillertal)
2017. júl. 27. 18:38

Szia!

Nem véletlenül nagyon sok terméket az aloe vera tartalmára hivatkozva reklámoznak, attól függetlenül, hogy esetleg alig van benne.Már sokan tudják, hogy mennyi jótékony hatása van az aloe verának.Valóban nem mindegy, hogy hogyan dolgozzák fel. Csak a levél belső kocsonyás része jó.Ha nem megoldott hatóanyagok stabilizálása, akkor azok

oxidálódnak, tönkre mennek és így nem is hatnak.Ezért sem mindegy a minőség.Az FLP egy világszabadalommal védett stabilizációs eljárást alkalmaz, ezért a független minősítő intézetek szerint is messze a legjobb, 99% feletti a frissen szüretelt levél tartalmával az azonossága.

Milyen bőr és köröm sérülésekről van szó?

2017. júl. 27. 17:50
A legjobb ha megveszed a növényt! Vágj le egy darabot belőle és a belső ragacsos részt kend oda ahova kell.
3. Zillertal (válaszként erre: 2. - Judit36)
2017. júl. 27. 16:38
jelen pillanatban minden Aloe kivonatot tartalmazó terméket Aloénak lehet címkézni. Van hitelesítő program emiatt,de emelett ahogy eddig olvastam vannak más szempontok is, pl:hogy dolgozzák fel,a növény melyik részéből nyerik stb.
2. Judit36 (válaszként erre: 1. - Zillertal)
2017. júl. 27. 16:28

Hát, nem tudok segíteni :(

Akartam, de végigolvastam és a -szerintem- legjobbat és nekünk leginkább beváltat alapból kizártad.


Próbálj úgy keresgetni, hogy megnézed a termék aloe vera tartalmát, mert valójában az kellene, hogy legyen a hatóanyag. Ha magas az aloetartalom -az összetevők felsorolásánál az első helyen található-, akkor nem lőhetsz nagyon mellé.

2017. júl. 27. 16:24
Ha reklámnak minősül a termék megnevezése és az oldalon nem lehet,akkor privátban írd meg légy szíves.FLP termék nem érdekel messze a legdrágább,de annyival nem jobb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook