Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülői oltogatás. Mi a jobb, tudni vagy nem tudni? fórum

Szülői oltogatás. Mi a jobb, tudni vagy nem tudni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. fincsi5 (válaszként erre: 64. - Alidamolnar)
2017. júl. 30. 17:14
Én sem.
67. mosolyka1111 (válaszként erre: 66. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 30. 16:54

A lányomék is ilyenek a vőlegényével a nagy őszinteség jegyében.

Amúgy jó melegágya lehet a családon belüli sértődésnek, és totál értelmetlenül.

66. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 65. - Alidamolnar)
2017. júl. 29. 16:16
mert locsifecsik és mindent megdumálnak egymás között.
65. alidamolnar (válaszként erre: 61. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 29. 16:02

Jaaaaaj...!

És igen, menyecske jelölt megjegyzi, legalábbis egy darabig.

De ezt mi a f.....ért kell visszamondani, komolyan már...

64. alidamolnar (válaszként erre: 60. - Fincsi5)
2017. júl. 29. 16:00

Akkor bocsánat, ha bunkó voltam, de: Mi a jó bánatnak kell sok esetben a hozzászólás után odatenni a mosoly jelet.

Komolyan, herótom van tőle, én azt iróniának veszem. Ha komoly a téma, és úgy teszi valaki utána ezt ":)"

Nekem olyan, mintha kioktatólag a képembe vigyorogna, lehet, nem az a korosztály vagyok, aki ezt értékeli.

Nem akartam tuskó lenni.

63. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 62. - Fincsi5)
2017. júl. 29. 14:20
Ó igen mindenki majd belejön mint kiskutya az ugatásba. Mindegyik csinál ökörséget,pld 3 hete itt volt hétvégén a kislány, mire hazajöttünk szombat este a férjemmel kimosta a Fanny macskát. Ment a hajszárító mondom hajat mostál szívem, erre kijön a fürdőszobából kezébe szegény macskám akinek éppen szárítja a bundáját mondom jesszusom mit csinálsz "hát anya otthon mindig fürdeti a Yourshire terrierünket én is megfürdettem a cicát" ÁÁÁÁÁÁ
2017. júl. 29. 13:24

Hát nem, és ez nem a hazudozással egyenlő.

Szokásaikról sem kell véleményt nyilvánítani.

Majd belejönnek mindenbe....Én jártam úgy az esküvő első éveiben, hogy 1 hétig ázott a ruha, a kádban. a víz frissült, mert zuhanyzáskor kihúztuk a dugót, kapott frisset. Apóssal laktunk, ritkán aludt otthon, 1x megkérdezte: már megint mosol, vagy ez még a hétfői? / D /

61. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 59. - Fincsi5)
2017. júl. 29. 12:26
Mindent megbeszélnek az biztos. Én erre most nagyon ráfáztam a közelmúltban, semmi rosszat nem mondtam a fiam barátnőjéről (soha nem is mondok) csak kérdezte a gyerekem hogy kit szeretek jobban a mostani barátnőjét vagy az előzőt én meg hülye fejjel őszinte voltam és azt mondtam amit érzek, hogy a jenlegit is nagyon szeretem de az exét sokkal jobban szerettem. Hát tanultam belőle, visszamondta. Ja és még egyet tanultam nem szabad őszintének lenni.
60. fincsi5 (válaszként erre: 58. - Massalhangzo)
2017. júl. 29. 12:13
Köszi, valóban így van.:)))
59. fincsi5 (válaszként erre: 57. - Alidamolnar)
2017. júl. 29. 12:10

Hé-hé!! Nem irónia, esküszöm!!:))))

Akartam még írni; milyen jó, hogy soha semmi negatívumot nem mondtam a kislányról, mert "ezek is" mindent elmondanak egymásnak!!!


És amilyenek, biztos nem járt volna hozzánk /és fiam fordítva/ 7 évig.

Csak nem akartam hosszan írni, és ez a vége.:((

Komolyan, ne értsd félre.:)

58. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Alidamolnar)
2017. júl. 28. 20:40
nem hiszem, hogy ironianak szanta, es amit te leirtal, az nagyon passzol ehhez a forumsztorihoz is. mert azt mutatja szerintem, hogy egy ember ahelyett, hogy foglalkozna egy ot (is) nagyon is erinto problemaval, inkabb atharitja a parjara, meg ha ezzel szazszoros problemat okoz is. csak eppen o ebbol kimarad (vagy azt hiszi)
57. alidamolnar (válaszként erre: 54. - Fincsi5)
2017. júl. 28. 19:16

Gondolom, iróniának szántad, de nem baj.

Az értelmetlen "hej de őszinteséget" akartam csak párhuzamba állítani a fórumban taglalt "őszinteséggel".

És a hozzászólásom elején is írtam, hogy más jellegű. Nem kötelező elolvasni.

56. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Alidamolnar)
2017. júl. 28. 17:49
hat nalam ez mar a szemet kategoria. mert mikor elmondja ezeket a rossz dolgokat, tudja, hogy fajdalmat okoz a parjanak. egy normalis es nem szemet ember az lerendezne ezt a szuleivel, de ha nem tudja, akkor se rohanna a parjahoz elmondani minden rosszat, amit a szulok mondanak. szerintem elvezi, hogy ilyeneket mondhat, a szuleim szerint te ugy is el fogsz hagyni, meg fogsz csalni. ki az, aki nem direkt bantasbol mondana el? csak hogy ereztesse a masikkal, te "rossz" vagy, tartsd magad ahhoz, hogy ezt cafold
55. ina87
2017. júl. 28. 17:23
Többnyire ez a helyes dolog h el mondja az egyik a másikának,mert leg tudja a lány h mi a helyzet sokkal rosszabb lenne ha pl esküvő után derülne ki a dolog,és míg a lány oda tenné magát addig az új családja nagy ívben sz..ik rá és ócsárolja öt,ami nem szép dolog és nem helyes mert ott a saját fiuk aki ezt nyeli de vajon meddig és arra nem gondolnak h még is ö van a közepén ennek a szituációnak,előbb utóbb meg fogják sínyleni...
54. fincsi5 (válaszként erre: 23. - Alidamolnar)
2017. júl. 28. 16:10

Ez a leghasznosabb hozzászólás!


Tanulhat belőle szülő, gyerek egyaránt.:))

53. alidamolnar (válaszként erre: 51. - 8a65af67ce)
2017. júl. 28. 07:10

Szerintem sok ilyen párocska van.

Hű, mi aztán MINDIG MINDENT elmondunk egymásnak, mert különben összedől a világ.

Sokszor káros pedig.

52. alidamolnar (válaszként erre: 48. - Massalhangzo)
2017. júl. 28. 07:06

Én azért nem mondanám, hogy szemét a srác.

Szerintem csak balf...asz.

2017. júl. 27. 23:01
Nem tudni. A szarkeverés javított a helyzeten? Hülye a srác...
50. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nagykatica)
2017. júl. 27. 22:31
Jobb
49. Nagykatica (válaszként erre: 48. - Massalhangzo)
2017. júl. 27. 21:17

Ez így leírva tényleg durva:(

Viszont logikus.


Azt hiszik, a lány azért megy nagyon ritkán, mert utálja őket. Közben a lány tényleg egyre jobban ellenszenvezik velük, mert visszahallja, amit hall.

Ez önmagát gerjeszti.

48. massalhangzo (válaszként erre: 46. - Nagykatica)
2017. júl. 27. 20:09
mert az van nagy valoszinuseggel az egesz mogott, hogy azt hiszik, a csaj nem birja oket, azert nem megy, es oltogatja a sracot ellenuk. ezert van bennuk ellenerzes. a srac meg egy szemet, mert tisztaban van ezzel, es adja a lovat mindket oldalra. igy mindket reszrol ot tartjak jonak, a masikat rossznak, es tetszik neki ez a szerep
2017. júl. 27. 19:45
Helyes.
2017. júl. 27. 19:41

És akkor, ha megy a srácékhoz(mert pont most volt egy ilyen apuka szülinap), akkor, ahogy mesélte, barátságosak és udvariasak vele szemtől szembe. És kérdezik, hogy "miért jössz ilyen ritkán?"

De most tényleg, erre mit mondjon. EZ totál patthelyzet (a lánynak). Ez egy szar így.

45. 4c1a787e8f (válaszként erre: 14. - 31bc25d879)
2017. júl. 27. 19:31
Szerintem is.
44. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 42. - Nagykatica)
2017. júl. 27. 19:30
igen. hasonló esetben én ezt várnám el attól aki szeret engem.
2017. júl. 27. 19:29

Mert én ott akadok le, hogy a visszamondás az valahol bántás is...

(Túl azon, hogy nem visz előbbre.)

42. Nagykatica (válaszként erre: 41. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 27. 19:28
Na ez férfias beszéd lenne.
2017. júl. 27. 18:59
Hogy el kell e mesélni vagy nem erre nem tudok mit válaszolni egyrészt jó mert tudja mire számíthat másrészt biztos fáj neki ezeket hallani szóval ezt nem tudom. Viszont azt a fiúnak kének meglépni, hogy elmondja a családjának, hogy én ezt a lányt szeretem, ha ti nem ezen változtatni nem tudok (mert nem fog tudni) DE nem akarom hallani hogy a szerelmemet szidjátok.
40. Channa* (válaszként erre: 9. - Mézes-Krémes)
2017. júl. 27. 18:58

Teljesen igazad van!

Én sem mesélek semmit a férjemnek, a férjem sem nekem. És ez így jó. Én is a háttérben rendezkedek, ha kell. Szerencsére nem nagyon kell.

39. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Nagykatica)
2017. júl. 27. 18:44

de latod, ha a baratnod azt mondana a pasijanak, nagykatica szerint felmosorongy vagy, biztos o sem kedvelne :D


gaz, hogy a srac nem all ki a baratnoje mellett, hanem razudit negativ dolgokat, amik korant sem biztos, hogy ugy hangzottak el, ahogyan o talalja. nem is ertem, elvezi, hogy szemedkedhet a baratnojevel?


nem a baratnonek kene nyalizni a srac szuleivel, hogy bevagodjon. lehet, ha a srac nem tomne tele a fejet, nem is lenne problemaja a szulokkel, es mar reg joban lennenek

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook