Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánatot kérjek tőle? fórum

Bocsánatot kérjek tőle? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. ina87
2017. júl. 28. 17:38
ne kérj bocsánatot
62. Jessica32 (válaszként erre: 57. - A7eb88768b)
2017. júl. 28. 06:51
Az, hogy írogattál az exének, lehet, hogy akkor nem volt egy jól átgondolt döntés, csak jött belőled az indulat, de mindegy. Az volt az egyetlen eset, hogy végre kiálltál magadért, és meg merted mondani, amit gondolsz, nem pedig meghunyászkodva esdekeltél a bocsánatukért.
61. a7eb88768b (válaszként erre: 60. - Csikil4ny)
2017. júl. 27. 21:39
Igen,köszönöm a tanácsokat :)
60. csikil4ny (válaszként erre: 57. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 21:36
Ami történt, megtörtént. Itt a leírásod alapján te voltál a harmadik fél, jó hogy kikerültél belőle. Következőben majd hamarabb reagálsz.
2017. júl. 27. 21:32
Mármint az exével :)
2017. júl. 27. 21:29
Ez a bulizus eset egy volt,ezrnkivül még volt x mennyiségü látogatás,közös x faktor nézés,kutyanyírás,dobozpakolás.Szóval téboly :)
57. a7eb88768b (válaszként erre: 56. - Csikil4ny)
2017. júl. 27. 21:27
A következtetés az hogy szintén a magam fyengeségének tartom hogy az exének irogattam,és féltékeny voltam rá.Más ezt lehet hogy tök jól viselte volna,és tényleg irtam szépeket a nőnek amik nem mindig felnőtt gondolkodásra vallottak.De örülök hogy ide irtam,tényleg az a legjobb ha ezt az egy évet törlöm a memóriámból és előre nézek,ez csak egy mellékút volt amire letértem,igyekszem megint az talpraesett csaj lenni aki voltam.
56. csikil4ny (válaszként erre: 53. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 21:16

Nem erről van szó, de valahol fel kell állítani a saját határokat. Megtörtént ez a bulizós eset, ez már olyan történés, amire az ember lelépik. De azok után amiket leírtál még te akarsz bocsánatot kérni? Én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan jutottál erre a következtetésre?


Ha valaki, hát én aztán tudom, hogyan lesz egy karakán emberből bántalmazott nő, s állítom, hogy mindig van valami, ami megelőlegezi a tűrést, elfogadást. Ilyen kapcsolatból bármikor menekülni kell, nem várni, s gondolkodni azon, hogy mit rontottam el.

55. a7eb88768b (válaszként erre: 54. - Massalhangzo)
2017. júl. 27. 21:11
Hát az amikor közölte (én pedig félúton voltam)azt hittem elájulok.És tehetetlen,persze utána jött a nyalizás ezerrel,hogy igazam volt.De újra megtörtént,és akkor újra én voltam a rossz hogy ezt más megértené csak én nem.Velem sosem bántak így pedig volt 11 év házasságom is.Ez nagy levke volt mint irtam korábban,leamortizált érzelmileg.Defektes volt az tuti,de már ott látnom kellett volna mikor én komolyabban szerettem volna együtt mert nem tartottam pozitivnak ezt a távolságot(én nem birtam tény,ő meg tök jól)de mindig kihátrált.Persze anyuci szoknyája mellett könnyű,nincs kötelezettség,felelőség.mindegy mennyi pénze volt,anyuci eltartja,és ez így neki rohadtul megfelelt.
54. massalhangzo (válaszként erre: 53. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 21:01

ne ertsd felre, itt nem gyengesegrol vagy erossegrol van szo. inkabb a hatarokrol, hogy ki hol huzza meg. nem mindegy, hogy egy pasi kesik a randirol, vagy nem er ra 2 hetig, es egy no felhuzza az orrat, vagy arrol, hogy egy no odautazik a pasihoz messzire, hogy egyutt lehessenek, az meg kozli, bocs, de az exemmel megyek bulizni, csa


azert erzed a kulonbseget, ugye? lehet valaki akarmennyire szerelmes, ha egy ferfi igy viselkedik, akkor nem kell tole varni semmit, es azon sem csodalkozni, hogy bunkon viselkedik.


ha en szeretek valakit, azt figyelmesseggel, kedvesseggel, odaadassal mutatom ki. ha erre az lenne a reakcioja a masiknak, hogy bunko es mas novel hetyeg, nem tudnek figyelmes meg kedves meg odaado lenni. lehet, el sem kuldenem a fenebe, csak tovabb allnek szo nelkul

2017. júl. 27. 20:52
Tisztázzuk,kérlek titeket,mert nem akarom hogy az legyen hogy én mennyire gyenge vagyok ti meg milyen erôsek.Mindig is egy tök karakán nő voltam,talpraesett nagypofájú.Nem értem mi fogott meg a paliban,de nem fogom tagadni totál belé estem.Az érzelmeim irányitottak,és az hogy áttiport rajtam,utána gyorsan bocsánatot kért,aztán rájöttem hogy ez nem szívből jön neki,csak gyorsan nyom egy bocsit és minden happy.Irtam többször,az érzelmeim elnyomták hogy lássam mekkora tuskó,ez kitisztult.De hansúlyozom nyilván rászolgáltam erre,azokat a nőket akiknek szeretőjük van a pasija a fellegekbe emeli,én csak szeretetre vágytam.Nem jó alany,nem passzoltunk.Ennyi.
52. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Csikil4ny)
2017. júl. 27. 20:45

en is csodalkozom, milyen szitukat irnak le a nok. ilyeneknel mar reg a pasi golyoival fociznek, mikozben o 20 meterrel a fold alatt hallgathatna, ahogy kapufara lodozok. nemhogy meg utana szoba alljunk


persze mindenkinel mas a hatar, es mas dolgokat toleral, de ezek olyan esetek, amiket nem tudok elhinni, hogy barmely no ne asna ki a csatabardjat

51. csikil4ny (válaszként erre: 50. - Massalhangzo)
2017. júl. 27. 20:42
Itt a hoxán sok példa van arra, hogy az a határ sokaknál sehol nincs, legalábbis a béka feneke alatt.
50. massalhangzo (válaszként erre: 49. - Csikil4ny)
2017. júl. 27. 20:31
nem hiszem, hogy ilyesmikrol van szo :D nyilvan ossze sem jonnek, ha egy ferfi nincs ra nagyobb hatassal, es nehez elengedni valakit, aki megtetszett es jol indultak a dolgok. csak hat ha valaki megbant, olyan szinten, ami tenyleg nagy gaz, es nemcsak noi tulerzekenyseg egy felreertett szora peldaul, akkor van az a hatar, amikor az ember azt mondja, na menj a picsbe :D
49. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Massalhangzo)
2017. júl. 27. 20:29
Ha csak nem akar az ember lánya keresetkiegészítésként bármi áron pasit fogni, meg ott van a magány, meg viszket. S akkor bárkitől bármi elfogadásra kerül. :(
48. massalhangzo (válaszként erre: 47. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 20:19

a pasi egy szar alak. nem vagy abban hibas, hogy bunko volt veled, ez az o szegyene. abban vagy hibas, hogy hagytad ezeket, egy csomo serelmet, bantast megeltel, amit nem kellett volna, es kifordultal magadbol


szamomra furcsa mindig, mikor egy novel rosszul banik egy ferfi, es az nem lep le az elso bunkosagnal. mert ezek altalban nem 10 boldog egyutt megelt ev utan jonnek :D jobb esetben is par randi utan mar kibukik, milyen a pasi, olyankor meg siman ott lehet hagyni egy kis csalodottsaggal

47. a7eb88768b (válaszként erre: 46. - Massalhangzo)
2017. júl. 27. 20:16
Nem haragszom nem bántasz meg,az volt az oka hogy ott hagytam hogy ő elég messze lakott tőlem,távkapcsolat volt végig,engem ide köt a munkàm,másnap dolgoznim kellett.Nem csak ő a hibás,nem hibáztatom csak őt,én is nyakig benne vagyok hogy zátonyra futott ehhez ketten kellettünk.
46. massalhangzo (válaszként erre: 45. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 20:06

nem akarlak megbantani, de nem lehet mindig masokat hibaztatni. odautazol egy ferfihoz (gondolom nem 3 gyerekkel), aki kozli, az exevel megy bulizni. nem tudom, mi akadalya lehetett annak, hogy otthagyd. 3 gyerekkel is el lehet menni, vissza lehet utazni


egy ilyen eset is boven eleg lenne arra, hogy az ember szoba ne alljon egy ilyen ferfival. te azt irtad, egy pelda. de nyilvan nem bant veled amugy sem jol. es valoszinuleg nem o hivott, hogy utazz le hozza, mert mennyire vagyik rad


nem kell egy ferfihoz sem ragaszkodni, aki rosszul banik veled. egy percig sem. mert csak folyamatos rosszat kapsz tole, es nem erted majd, hogy miert. azert, mert hagyod, sot te mesz elebe

45. a7eb88768b (válaszként erre: 43. - Jessica32)
2017. júl. 27. 19:07
Nem tudtam visszamenni,mert nekem köteleségeim vannak,3 gyereket nevelek egyedül két helyen dolgozom.Már tudom,egy fatális tévedés volt hogy egy percig is hagytam hogy ilyen fèrfi oldalán legyek.Nagy lecke volt.
44. 79331de475 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 16:51
Szerintem nem bocsánatot kell kérni, hanem leülni és ha lehetséges, őszintén megbeszélni mindent.
43. Jessica32 (válaszként erre: 35. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 16:34

Ezt most komolyan mondod? Ez a megaláztatás megtörtént? Abban a pillanatban azzal a lendülettel utaztam volna vissza és tiltottam volna ki az életemből. És ezek után még neked van bűntudatod? Javaslok valami személyiségfejlesztő tréninget neked. Az önbizalmad tényleg nagyon csekély, ha hagyod ezt megtenni magaddal. A pasid egy sz.rjankó. Az exének büntetés, ha újra összejönnek.

A pasid téged manipulál, azzal, hogy hibáztat a saját szemétségeiért. A legrosszabb, hogy te ezt hagyod. Dobd a kukába, egy percig se sirasd.

42. barbus0501 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 14:05
Szerintem hagyd a fenebe az egeszet. 2 ev mulva mar csak mosolyogni fogsz magadon. Emberek vagyunk. Olykor tultengenek az erzelmek. Te is, meg a csaj is el fogjatok felejteni. Ilyenen felesleges agyalni
41. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Neomama)
2017. júl. 27. 13:38
Egyetértek. :)
40. a7eb88768b (válaszként erre: 38. - Neomama)
2017. júl. 27. 13:29
Köszi ertettem :)
39. a7eb88768b (válaszként erre: 37. - Neomama)
2017. júl. 27. 13:29

Lehet hogy igazad van.

Nem tudom mit vártam ettől a pasitól,volt annyi jel,és nem láttam a fától az erdőt.

2017. júl. 27. 13:29
Akarom irni.....sajat magadtol kerj bocsanatot...
37. neomama (válaszként erre: 35. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 13:27
Szerintem ezek utan inkabb sajat magarol kellene bocsanatot kerned, hogy egyaltalan jelent neked valamit ez a majdnem kapcsolat.
36. 8a65af67ce (válaszként erre: 35. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 12:01
Nem baj, tanulj belőle! :( Legközelebb okosabb leszel. Próbáld lezárni magadban.
2017. júl. 27. 11:49

Az elmondottak alapján mégsem vagyok akkora sz@r ahogy beállitott a volt párom.

Eléggé lerombolta az amúgy se sok önbizalmam,az agymosás egyenlő volt azzal hogy szerettem őt,bár bántott sokat.Nem restileg,lelkileg.

Egy példát mondok,én hülye ellavirozok hozzá x100 kilómétert,minden happy,erre közli hogy az estét az exével tölti együtt buliznak,hát azt hittem falnak megyek,senkinek nem kivánom amiken átmentem mellette,és persze azért is én voltam a hibás,mert "más ennek nem tulajdonitott volna jelentőséget!"

34. 8a65af67ce (válaszként erre: 31. - A7eb88768b)
2017. júl. 27. 11:32
A pasid egyáltalán nem volt korrekt veled szemben, ha nem tisztáztátok a legelején, hogy amíg távol van, csajozhat. Aztán inkább a csaj mellé állt, mintha te felesleges lennél. Ez így nagyon megalázó. :( Nem te kell bocsánatot kérj, egyiküktől sem. Azt is felejtsd el, hogy léteznek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook