Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kérlek, ajánljatok tetováló szalont! fórum

Kérlek, ajánljatok tetováló szalont! (beszélgetős fórum)


13. bc681dac13 (válaszként erre: 12. - Ori90)
2017. júl. 25. 13:35
Az pont az a hely, ahova véletlenül se menj. Nem mindegy, hogy színes vagy fekete, átmenetes, teli, mennyire aprólékos... Meg eleve a hány ncm lesz pontosan. Egy jó tetováló nem úgy csinál meg egy mintát, hogy a vendég elévág egy képet, hogy ezt ide, aztán agy nélkül felvarrja, hanem megnézi mekkora felület amin szépen kivitelezhető (nem kreténül kicsi vagy torzul el a test felületén, "lelóg").
12. Ori90 (válaszként erre: 10. - Bc681dac13)
2017. júl. 25. 13:29
Köszi,ezt se tudtam,mert egy régebbi helyen,ahol néztem,ki is volt írva,hogy cm-ben dolgoznak :D
11. fotkabb (válaszként erre: 5. - Ori90)
2017. júl. 25. 13:04
Miklós Krisztián, Silver tattoo , Győr
10. bc681dac13 (válaszként erre: 9. - Ori90)
2017. júl. 25. 12:58
Ez az a kérdés, amire itt nem fogsz választ kapni. Nem nm árban dolgoznak, hanem bemész, megbeszéled pontosan mit szeretnél, és arra kapsz egyedi árat.
2017. júl. 25. 12:52
Egyébként azt lehet tudni,hogy ezek árban mennyibe vannak?Kb egy 10x15-ös képet szeretnék.Pl ennél a TomZone Tattoo-nál?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2017. júl. 25. 12:48
2017. júl. 25. 12:40

Sopronban a Gaboartot érdemes keresni.


A képről kézi rajz készül, aztán annak a körvonalát a rajz alapján átnyomják a bőrödre, és indulhat a móka.

6. Ori90 (válaszként erre: 4. - Kaszkadőr Májk83)
2017. júl. 25. 12:34
Köszi,meg fogom nézni!!!! :)
5. Ori90 (válaszként erre: 2. - Fotkabb)
2017. júl. 25. 12:33
Bárhol érdekelne.Utazok is érte.
2017. júl. 25. 12:33
Élethű portrékat készít,ezeket a munkái is bizonyítják:)
2017. júl. 25. 12:31
Szia!Ha portrét,arcot,fényképről szeretnél fel varratni,én Pécsett tudom ajánlani neked:TomZone Tattoo.Nagyon szépen,szinte művészien dolgozik,munkáit a honlapján és facebook oldalán is megtekintheted.Nem egy tömegtetováló,akihez betérsz,majd sitty-sutty rád varrja a mintát.Megfontolt,sprecíz,több éves(évtizedes),tapasztalat áll mögötte.Telefonálhatsz neki,írhatsz üzenetet,illetve időpontot egyeztethetsz vele.Én is vele szeretnék majd varratni,de csak ősz tájékán.A képet amit viszel,tudomásom szerint lemásolja igen,vagy teljesen lerajzolja,maga tudása szerint.TomZone Tatto,üsd be google,minden hasznos információt,illetve képeket megtalálsz rajta:)Én őt tudom ajánlani:)
2017. júl. 25. 12:17
Győrben esetleg érdekelne?
2017. júl. 25. 10:35

Sziasztok!


Kérlek,ajánljatok nekem tetoválót.Nagyon nem mindegy,kihez kerülök.Először is fémallergiám van,emiatt is fontos,illetve egy arcot szeretnék felvarratni magamra,ez lenne az első és az utolsó tetoválásom,és szeretném,ha nagyon élethű lenne,árnyékolással meg névvel,dátummal,mindennel.Budapest-Sopron irányon belül bárhová elmegyek érte,a lényeg a végeredmény és a bánásmód,mivel még nem tetováltattam soha,halvány lila gőzöm nincs,mire kell számítani.Képet vinnék,arról ők csinálnak valami lenyomatot vagy csak úgy egyből lemásolják?Hogy működik?Tudtok ajánlani valakit?Esetleg van képetek?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook