Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat szerelem nélkül fórum

Kapcsolat szerelem nélkül (beszélgetős fórum)


27. andilaci (válaszként erre: 26. - Tímea_)
2019. jan. 2. 11:38
😁
2018. júl. 21. 16:20
Szerelem nélkül? Nem!
25. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - AllyD)
2018. júl. 8. 19:07
Semmire sincs garancia se szabály ...
2018. júl. 4. 14:00
Szerintem elég sok helyen müködik a dolog,pld ha egyik a másikra van szorulva,akár anyagi,akár lakás megoldás miatt.
23. ina87
2017. júl. 26. 19:27
így is úgy is sérülsz,egy kapcsolat végét mindkét fél megsínyli.
22. túrógombócka (válaszként erre: 14. - NomNom)
2017. júl. 26. 09:48

nálam ez pár hónap alatt lezajlott.

azóta már tudom, h jobb, ha a nő hódítja meg a pasit finom praktikákkal :)

2017. júl. 25. 06:51
Működhet egy kapcsolat szerelem nélkül, de nem mindegy, hogy milyen élethelyzetben van az ember. Kevésbé fiatal korosztálynál természetes, ha az ember inkább egy jól működő kapcsolatot választ, ahol megkapja a tiszteletet és a biztonságot egy olyan partnertől, akivel közös az értékrendjük. De ehhez az kell, hogy az ember addigra már túl legyen a nagy, lángoló szerelmen. Megtapasztalta, letudta, esetleg megégette magát. Viszont akik fiatalon mennek bele egy jól működő, de szerelem nélküli kapcsolatba, azok rendszerint azonnal borítják az asztalt, amikor jön egy nagy fellángolás. Akkor jönnek rá, hogy nekik ez még nem volt meg, és hogy az érzelmek sokkal erősebbek egy kényelmes kapcsolatnál.
20. vacsa (válaszként erre: 10. - Dominós)
2017. júl. 25. 06:16
Miért lenne csoda?
19. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - AllyD)
2017. júl. 24. 23:10
Érdekházasság ? Nem új találmány...
2017. júl. 24. 18:56
elvileg működhet mert mindenki más, mindenki másféle kapcsolatot igényel. Én magamnál elképzelni sem tudtam volna így, mert vagy totál szerelmesek voltunk mindketten úgy hogy eldobtuk az agyunkat egymástól vagy nem érdekelt a dolog.
17. massalhangzo (válaszként erre: 15. - AllyD)
2017. júl. 24. 17:58

inkabb azt szurhetned le, hogy nem jo, ha nincs az elejetol kolcsonosseg. biztos, hogy sok kapcsolatban nincs szerelem, de nem veletlen, hogy annyi felrelepes van es hazugsag, elegedetlenseg, tarsas magany, hianyerzet


gyakran elofordul, hogy egy no nem szerelmes az elejen, de erzesei lesznek attol, ahogy a ferfi banik vele, tenyeren hordozza stb. szerintem ez nem igazi szerelem, kicsit masrol szol. es ilyen esetben is azert a ferfiak veszik a lapot, es idovel elmulnak naluk az erzesek, pont azert, mert elejetol nem viszonzott. es akkor nem ertik a nok, hogy-hogy lelep az a pasi, aki oda meg vissza volt ertem? hat igy. kell a kolcsonosseg

2017. júl. 24. 17:56
Szerintem müködhet,nem kell ahhoz feltétlenül szerelem.Ha jól megvannak akkor nincs gond,föleg ha a szex müködik mindkettöjük részéröl.
15. allyD (válaszként erre: 14. - NomNom)
2017. júl. 24. 17:48
Hogyhogy csak pár évvel később?
14. NomNom (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2017. júl. 24. 17:23

Túrógombócka ugyan ez történt velem. xD

Annyira odavolt értem, belementem. Pár évvel később már tudtam, hogy Ő az... na most kiderült h neki nem én vagyok.

Kopp...

13. massalhangzo (válaszként erre: 11. - AllyD)
2017. júl. 24. 15:13
ugy hogy lehet kezdeni egy kapcsolatot, hogy az egyik fel mar szerelmes? :D ha mar joideje tart, es az egyik nem szerelmes, a masik pedig igen, valoszinuleg nem fog sokaig tartani. mert jon majd olyan, akibe a masik szerelmes lesz
12. túrógombócka (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. júl. 24. 13:55

nekem volt olyan, h nem voltam szerelmes a srácba, de annyira hajtott meg kedveskedett, hogy belementem. aztán én is beleszerettem, ő meg otthagyott.

szval sose tudhatod.

11. allyD (válaszként erre: 10. - Dominós)
2017. júl. 24. 13:47
de alapból úgy kezdeni egy kapcsolatot, erre irányul a kérdés
2017. júl. 24. 13:39
25 év után az lenne a csoda, ha lenne! :D Megkövült kapcsolat. :D :D :D
9. massalhangzo (válaszként erre: 3. - AllyD)
2017. júl. 24. 12:44
de akkor ez nem szerelem nelkuli kapcsolat, ha az egyik fel szerelmes. igy alapbol akkor garantalt, hogy szar lesz
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. júl. 24. 12:31

Egyik sem biztos, amit írsz. Egy kapcsolat, ahol nincs szerelem, még nem biztos, hogy tartós lesz, meg hogy nem kesz szenvedés. Vagy, vagy. Aztán az sem biztos, hogy akik szerelemmel kezdték, okvetlenül meggyűlölik egymást és nem marad semmi.


A gép nem mindig egységesen dobja, ezért simán előfordul, hogy valaki belemegy egy nem szerelmen alapuló, esetleg érdekkapcsolatba, és mégis megszívja. Ugyanígy előfordul az is, hogy másnak meg minden jót dob a gép, meg is van a kezdeti szerelem és jó sokáig meg is marad.


Sőt, szerintem pont az a rossz, ahol kezdetben sem volt szerelem, mert annak esélye sincs, hogy utólag alakuljon ki, szóval a felek még azt a kicsit sem tudják élvezni, amit a rövidebb szerelem adni tud.

7. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Neomama)
2017. júl. 24. 12:21
És egyszerűen jobb!
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. júl. 24. 12:11
Miért lenne fájdalom és szenvedés a lángoló szerelem után? Jó esetben mély szeretetté alakul, ami biztosabba a rózsaszín buborékos szerelemnél.
5. neomama (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. júl. 24. 12:08
Miert gondolod azt, hogy ha elmulik a szerelem akkor nem marad a helyen semmi? Meg nem lattam olyan hazassagot ahol a langolo szerelem 30 even at tartott volna. A szerelem altalaban olyan 1.5-2 evig szokott tartani (az a bizonyos langolo) aztan a helyere lep a szeretet. Es semmivel sem kevesebb, mint a szerelem. Egyszeruen mas.
2017. júl. 24. 11:55

Akkor az az egy fog szenvedni.

Tehát valaki ígyis úgyis szenvedni fog. A "nem szerelmes" fél részéről pedig iszonyú kegyetlen kihasználása a másiknak.

2017. júl. 24. 11:53
* annyi javítással: csak az egyik fél szerelmes
2017. júl. 24. 11:52

Olyan nincs, hogy legalább az egyik ne szeressen bele a másikba.

Úgyis szenvedni fog a végén valaki.

2017. júl. 24. 11:50
Biztonságosabb egy kapcsolat úgy, hogy nincs szerelem és mély érzések de mégis ott van az, hogy így csalódás és szenvedés se lesz a végén, mint egy olyan kapcsolat, amiben lángol a szerelem, aztán ha elmúlik semmi, csak a szenvedés, fájdalom marad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook