Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Adipex Retard - fogyókúra

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

23. tumbo2017-11-13 17:43
akkor hamisítvány volt.régen én is szedtem.egész nap szinte nem ettem semmit,csak ittam.és a munkát is alig tudtam abbahagyni.de a végén úgy felvitte a vérnyomásomat,akkor abbahagytam.de fogytam vagy 8 kilót.
(válasz Lebara Angie 22. hozzászólására)

22. Lebara Angie2017-11-13 17:14
10napig próbáltam most az adipexet. A mindennapi fejfájáson kívül semmit nem tapasztaltam. Éhséget nem csillapít, nem pörget, nem fogyaszt. Kidobott pénz volt.😕

21. Lebara Angie2017-11-05 12:18
Valaki tudott fogyni a mostanság rendelhető adipextől?

20. lovelyly2017-08-14 19:13
Gondolom nem véletlen, hogy évtizedek óta be van tiltva a forgalmazása, jócskán az egeszsegetekkel játszotok.

19. Zsozsozso1012017-08-14 18:19
Sokan fogytak tőle, ez tény és való. Hatásos nagyon, viszont nem veszélytelen. Én egyetlen egyet tudtam belőle beszedni, mivel előjött a migrénem, ami kb 10 éve elkerült, többet nem is mertem. Eléggé ijesztő volt. Most már nem szedném, de hát a tapasztalat mindenkinek kell.

18. doress2017-08-05 00:32
Sziasztok, nem tudjátok mostanában honnan lehet rendes adipexet rendelni? Régen azzal fogytam 10 kg-ot. Köszönöm. :)

17. Habospite2017-07-26 09:47
Csak gratulálni tudok azoknak, akik ilyen tablettákhoz nyúlnak. Sajnos sokan nem képesek, és nem is akarják megérteni, hogy fogyni és alakot formálni csakis kemény munkával, és lemondással lehet, sehogy máshogy. Ebben nincs könnyebb út, hiába ígérik ezt ezek a csodaszerek.

16. globus2017-07-26 09:10
Nem valószínű, hogy létezik rá csodatabletta, még horribilis áron sem, hiszen rengeteg dúsgazdag kövér ember van. Ők megengedhetnék maguknak a drágább módszereket - ha lenne. Sajnos, fogyásért mindenkinek dolgoznia kell.
(válasz zsemlebuci 12. hozzászólására)

15. Cippora2017-07-26 08:55
Volt ismerősöm aki szépen lefogyott vele terhesség után.Másik ismerősöm meg olyan rosszul lett tőle,hogy kórházban kötött ki.Én nem merném beszedni.Ha egészséges az ember akkor le tud fogyni normális módszerrel is.

14. agnesss01292017-07-24 18:32
azt nem ismerem...
(válasz fincsi5 11. hozzászólására)

13. andilaci2017-07-24 18:10
Teljesen igazad van!!!!
(válasz zsemlebuci 12. hozzászólására)

12. zsemlebuci2017-07-24 18:07
Ha létezne hatásos csodaszer, nem lenne kövér ember és tönkremenne ez a világméretű üzletág. Nem éri meg kifejleszteni, ugyanúgy, mint a rák gyógymódját. A gyógyszercégeknek annyi lenne.

11. fincsi52017-07-24 17:30
Olyasmi, mint a Gracidin volt?
(válasz agnesss0129 4. hozzászólására)

10. gribedli***2017-07-24 11:29
Nekem lejött, hogy csak tárgyilagosan közölted a tapasztalatod és nem véded ezt a szart. Csak a fórumindító informálása végett írom, hogy vegye figyelembe a többi tényezőt is.
(válasz agnesss0129 7. hozzászólására)

9. gribedli***2017-07-24 11:25
Na igen, mertaz anfetamin ébren tart és az egyik mellékhatása, hogy nincs étvágyad, egy másik meg az, hogy a testhőmérsékletet is magasabban tartja, add hozzá, hogy nem alszol, vagyis több ideig vagy ébren, ezzel több kalóriát égetsz, az egész persze hogy fogyáshoz vezet, de az idegrendszerre rossz hatással van, a vesékre is, egy egy legalizált drog. Egyetemisták is használják vizsgaidőszakban. Szerintem nem ér ennyit egy fogyás, ha ennél veszélytelenebb módon is le lehet fogyni.

De azzal nem vitatkozhatok, hogy van tőle fogyás és gyors is, meg mindenki maga dönti el,ettől még egy sajnos legálisan elérhető drog, annak mellékhatásaival. Nem igaz, hogy valaki annyi önkontrollt nem tud gyakorolni, hogy ne kelljem ehhez nyúlnia.

Ezt az utóbbit nem rád mondom, hanem arra aki tudja is, hogy mi van benne, széles körben elterjedt és nem mindenki tudja, aki használja, hogy mi is van benne konkrétan.

8. hópihe142017-07-24 11:20
Bocsi, nem személyeskedni akartam.
Csak rávilágítani arra, hogy minden, amit így hirdetnek, hogy csak bekapkodjuk és már fogyunk is tőle, semmi mást nem kell tenni... az egész csak pénzrablás. Csak addig tart, amíg veszed-eszed, utána már sehol-semmi... ráadásul valóban, ki tudja, hogy mi minden van benne???
(válasz agnesss0129 7. hozzászólására)

7. agnesss01292017-07-24 11:16
én egy szóval sem írtam hogy nem jójó ez is mint nagyon sok fogyi gyógyszer,meg persze inkább az ha le adjuk a kilókat és már nem is figyelünk oda hogy vissza is szedhetnénk! :)
a kb. 30 évet azért írtam mert akkor már forgalomban volt,és itt fel írta esetleg az orvos/már aki :) / és külföldön lehetett csak hozzá jutni,vagyis én így hoztam be akkor még,persze csak magamnak!
Amit azóta lehet kapni neten nem tudom szemét vagy sem,igaz már vettem én is...
De mond meg melyik az a szer amit ha abba hagysz és nem figyelsz oda magadra egy idő után nem kezdenének vissza kuszni a kilók?
Én nem védem sem ezt.sem más fogyi dolgokat mivel az évek alatt nagyon sok mindent ki próbáltam és mint másnál ha nem figyeltem oda ugyan csak egy idő után semmit nem értek.
Ide azért írtam mert ismertem ezt a szert,nem másért. :)
(válasz hópihe14 6. hozzászólására)

6. hópihe142017-07-24 11:06
"először kb. 30 éve"
"jó pár évvel ezelőtt..."
"utoljára 4-5 éve"

Ezek szerint, amint abbamarad a szedése, elkezdenek visszalopakodni a kilócskák. A szervezet pedig nem győz jojózni, csak tudja követni, hogy mikor kell neki fogyni, és mikortól hízni!
Biztosan nem kezdenék bele ilyen "szedjünk bogyót!" fogyóba!

5. zsemlebuci2017-07-24 10:00
Senkinek nem ajánlom, hogy beszedje azt a szemetet. Honnan tudod, hogy milyen összetétel van benne? Amiket netről tudsz csak beszerezni, az mind hamisítvány. Igaz, mindenki azt csinál a szervezetével, amit akar
(válasz agnesss0129 3. hozzászólására)

4. agnesss01292017-07-24 09:59
Én jó pár évvel ezelőtt szedtem akkor 1 hónap alatt 10 kg.-ot is le fogytam,mellékhatásként azt írhatom le hogy aludni keveset aludtam tőle,nap közben fel voltam pörögve szinte,de az étvágyat is teljesen el vette.
Nagyon régi fogyis módszer az Adipex Retard,először kb. 30 éve szedtem akkor még külföldről hoztam magamnak.
Utoljára 4-5 éve szedhettem akkor már internetről vettem...
(válasz Laguna80 1. hozzászólására)

3. agnesss01292017-07-24 09:54
szia!
ezt interneten is megkapod már,nem kell hozzá recept!
(válasz gribedli*** 2. hozzászólására)

2. gribedli***2017-07-24 09:28
Ha ezt neked recept nélkül odaadják, akkor ügyes vagy. A doki, aki a receptet felírná, gratulálok neki is...

Nem tudom, mennyit változott az összetétele de ez egy amfetamin tartalmú gyógyszer. Vagyis számolj minden mellékhatással, ami az amfetaminoknak van.
(válasz Laguna80 1. hozzászólására)

1. Laguna802017-07-24 09:11
Sziasztok! Érdekelnének adipexes fogyás eredmények, mellékhatások. Ha valaki ezzel fogyott vagy fogy éppen örülnék, ha leírná a tapasztalatait. :) Köszönöm.