Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek hogy túl legyek rajta? fórum

Mit tegyek hogy túl legyek rajta? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 28. 19:12

Ahogy az előttem szólók is írták meg kell gyászolni a kapcsolatot. Érzelmileg ugyan az játszódik le az emberben, mint amikor valaki egy szerette halálát éli meg.


"Viharos kapcsolat"- nagyon sok mindent jelenthet ez, bár számomra a veszekedések tömkelegét sejteti és nem egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatot.

Az írásod arra enged következtetni, hogy túlságosan függsz ettől a személytől. És ez soha nem jó! Ugyanis ha ennyire függsz valakitől, kiszolgáltatott vagy! Érzelmileg és lelkileg.


Nehéz helyzet. Valamennyien átestünk már ezen.

De a kapcsolatot úgy húzni mint a rétestésztát és újra és újra zsákutcába futni sem leányálom.


Ilyenkor jön jól egy olyan tevékenység, amivel levezeted a feszültséget. Valakinek a futás, tánc, sport, sütés, olvasás stb..stb.. olyan valami amiben örömödet leled, tereli egy kicsit a figyelmedet.

2017. júl. 28. 09:56

Én 11 évig szerettem valakit és még mindig.ugyanebben a cipőben vagyok.

1 éve nem láttam de ugyanúgy szeretem.

Azt mondják hogy az idő mindent megold de ez nem igaz...

Probáld elfelejteni bármennyire is roszz :(

15. klarika5 (válaszként erre: 14. - 31bc25d879)
2017. júl. 24. 12:24
Úgy gondolom, a veszekedés soha ne fajuljon oda, hogy a másikat, az édesanyját....megalázzuk, mert ez belsőig hatol, elfelejthetetlen. Az is, ha azt bizonygatjuk, hogy mehetsz, nélküled könnyebb lesz..., de közben nem ezt gondoljuk A szavaknak, pláne az ingerülten kimondottaknak nagy ereje van.
14. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - Klarika5)
2017. júl. 22. 06:34

Valahogy én is így gondolom.


Még valami: én akit szeretek nem küldöm el minden nap a francba. Sőt egyáltalán nem küldöm el sehová ilyen értelemben. Valami valóban nem volt gömbölyű nálatok.


Már csak a kislányok miatt is sok erőt, kitartást kívánok. Gondolj rájuk.

13. a7eb88768b (válaszként erre: 12. - NomNom)
2017. júl. 21. 19:36

Kitartás,légy erős!

Ne hagyjuk hogy a pasik kifogjanak rajtunk....

12. NomNom (válaszként erre: 11. - A7eb88768b)
2017. júl. 20. 22:15
Rám mindig a legrosszabbkor tör rám. Boltban, buszon...
2017. júl. 20. 21:41

Köszönöm.

Igyekszem.Sírok is amikor tudok,össze kell szednem magam a kislányaim előtt.És olvasok,ebbe menekültem.

2017. júl. 20. 21:27
Foglald le magad mással.Fuss, sírj, aludj bármi...az idő segít.
9. a7eb88768b (válaszként erre: 8. - NomNom)
2017. júl. 20. 21:25

Sajnálom!

Sok erőt,kitartást neked is.

8. NomNom (válaszként erre: 2. - A7eb88768b)
2017. júl. 20. 20:47

Csatlakozom a fájdalmadhoz.

5 év után tette ugyan ezt velem. Külföldön élünk, egyelőre nincs hova mennem, nem tudok pikk-pakk elcuccolni.

2017. júl. 20. 19:53

Nem kinlódik.

Ő nem akar engem,agyilag ezt tudom.Az érzelmeim olyanok mint egy hullámvasut.Rengeteget bántottuk egymást lelkileg,eléggé hasonló természetűek voltunk.A másik bajom az hogy hülyeséget hülyeségre halmozok,minap elküldtem a francba,ma felhivtam hogy megtudjuk e beszélni a dolgokat,bár ezt én is tudom hogy képtelenség már.

Igyekszem összeszedni magam.

2017. júl. 20. 17:26
Gyászolj!Ez egy hosszabb folyamat,ezt tudomásul kell venni.
2017. júl. 20. 17:22
Egy hozadéka lesz: a következő kapcsolatban a szakításhoz vezető hibákat megpróbálod elkerülni. Vagy ha visszamegy, s "új alapokra helyezitek" akkor már őrzöd a kapcsolatod minőségét.Egyébként ez a "hercegem" felettébb gyanús nekem. Ne szolgáld, hanem társad legyen!Nem biztos, hogy imádatra vágynak, hanem egyenrangú partnerre, társra. De ezt csak te tudod. Ha nem sértetted meg az egóját alázással, akkor lehet visszaút. Esetleg ő is kínlódik most?
2017. júl. 20. 16:51

Elmulik.

A szerelmet is meg kell gyaszolni.

2017. júl. 20. 16:38

Ne tégy semmit.

Majd elmúlik magától.

2017. júl. 20. 16:36

Szakitottunk.Körülbelül két hete.

Nem bírom nélküle,teljesen összeomlottam.

Bár igazán viharos kapcsolat volt,szinte hetente ez jellemezte,de mindig volt visszaút.Most nincs.Tudom.Kilátastalan minden,azt hittem tegnap hogy ma könnyebb lesz,és ezt gondolom minden reggel.De még nehezebb.Hiányzik.Ő volt az én hercegem akit imádtam.Neki nem kellek.Ő már nem akarja ezt velem.Fázisokból fázisokba ugrálok,hol haragot érzek hogy nem kellek neki,hol magamat okolom hogy miért hibáztam ennyit amiért elengedett.

Szeretem.Legszívesebben rohannék hozzá.De késő...ő nem szeret!!!

2017. júl. 20. 16:36
Mit tegyek hogy túl legyek rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook