Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

57. wiki762017-11-19 22:43
Etvágyamat ugyan elvette de azt vettem észre hogy ideges és agresszív lettem tőle.Hamar felkaptam a vizet.A fejemet úgy összezavarta hogy hülyeségeket beszéltem.mindezt napi fél tbl mellett.Kb 3 hétig nem volt gondom vele de aztán jött hányinger szapora szívdobogás és ingerlékenység.Félrrtettem.Lehet megpróbálom negyedelni.

56. MTmarti2017-11-19 16:05
Nekem nincs és nem volt hasmenésem. Szédülés, fejfájás, szájszárazság, EMELKEDETT ÉTVÁGY viszont van.(2 hete szedem)
(válasz fasor6 55. hozzászólására)

55. fasor62017-11-18 12:45
Szeretnem kiprobalni a Mysimba szedeset mivel mas modszerekkel az utobbi evekben nem sikerult fogynom.
Az osszes eddigi tapasztalat hasznos szamomra, de rakerdeznek arra, hogy valakinak hasmenest okozott-e. Ez fontos aggodalmam, mivel IBS-em is van es teljes munkaidoben dolgozom.

54. Margit652017-11-16 22:07
Kedves Kíwa!
Te vagy az akinek július 19-el a legrégebbi a bejegyzése. Kíváncsian várjuk élménybeszámolódat az elmúlt több, mint 3 hónapról. Milyen akadályokba ütköztél és sikerült-e legyőzni őket? Honnan indultál és hol tartasz most? Kíváncsian várjuk válaszodat.
(válasz Kíwa 1. hozzászólására)

53. Margit652017-11-16 22:01
Kedves Petra!
Rólad semmit nem tudunk. Elkezdted szedni a gyógyszert? Ha igen, milyen tapasztalataid és eredményeid vannak? Kíváncsian várjuk válaszodat.
(válasz Petra0725 7. hozzászólására)

52. Margit652017-11-16 21:57
Kedves Edike!
Június elején kezdted el szedni a Mysimbat. Azóta eltelt 5 hónap. Végig csináltad az ajánlott minimum 4 hónapot? Milyen tapasztalataid és eredményeid vannak? Kíváncsian várjuk válaszodat.
(válasz Edike71 3. hozzászólására)

51. Margit652017-11-16 21:52
Kedves Molygó!
Augusztus 11-e óta eltelt több, mint 3 hónap. Örülnénk, ha leírnád nekünk eddigi tapasztalataidat. Milyen nehézségek jöttek elő, amiket meg kellett oldanod, hogy jobb eredményt tudjál elérni? Kíváncsian várjuk válaszodat..
(válasz Molygó 4. hozzászólására)

50. Margit652017-11-16 21:47
Kedves Tagika!
Augusztus 29 óta sok idő eltelt már, vannak eredményeid és tapasztalataid. Azt írtad szívesen megosztod velünk. Kíváncsian várjuk.
(válasz tagika 5. hozzászólására)

49. Margit652017-11-16 21:43
Kedves Wiki!
Régen volt már szeptember 11-e. Kíváncsian várom, hogy milyen eredménnyel járt az elmúlt több, mint 2 hónap? Milyen akadályokba ütköztél?
(válasz wiki76 8. hozzászólására)

48. Margit652017-11-16 21:33
Kedves Jáde!
Megosztanád velünk a több mint két hónap eredményeit és tapasztalatait? Nagyon várom! :) Előre is köszönöm!
(válasz *Jáde* 24. hozzászólására)

47. Margit652017-11-16 21:29
Kedves Pimp8!
Eltelt 2 hónap a gyógyszer szedésének elkezdése óta. Kíváncsian várom a beszámolót a 2. hónapról. Hol tartasz most? Még mindig megy a heti -1,5 kg?
(válasz Pimp8 25. hozzászólására)

46. Margit652017-11-16 21:22
Hol tartasz? Sikerült a gyógyszert beszeezni?
(válasz summer2 33. hozzászólására)

45. Margit652017-11-16 21:14
Szia wewa0203!
Ha abbahagyod a gyógyszert, tartani kellene az eddig megtanult étrendet és továbbra is ellenállni az édességnek. Minden fejben dől el. Akarat és fegyelmezettség kérdése.
Szerintem kicsit több mozgással és még kevesebb kalóriával, havi 5 kg-ot is le tudnál adni. Bár nem mindegy mennyiről indultál.
(válasz weva0203 34. hozzászólására)

44. Margit652017-11-16 21:06
Szia! Kíváncsi vagyok a folytatásra. Ugye megosztod velünk a második hónapot is?! :) Várom!
(válasz Adrika19821015 37. hozzászólására)

43. Margit652017-11-16 20:27
4.hete szedem a Mysimbát, 96 kg-ról indultam (165cm magas). Heti egy tablettával kezdtem, két héten keresztül. Első nap hányinger, rosszullét. A további hetekben szédülés, mint ha hangyák mászkálnának az egész testemben, felgyorsult anyagcsere,az eddigi mindennapi álmaim, még intenzívebbekké váltak, a megszokott fájdalmaimat csak tompán érzem.(Jobb comb, jobb felsőkar, bal váll. Tudok gugolni, amit azelőtt a nagy fájdalom miatt nem tudtam.) ÉHSÉGÉRZETEM CSÖKKENT!

3-4. héten: Felemeltem az adagot 2 x 1 tablettára, mert a szervezetem megszokta a napi 1 tablettát és este megint éhes voltam. NEM VÁGYOK AZ ÍZEKRE!!!! Étvágyam jelentősen csökkent, tele vagyok energiával, elkezdtem a fogyókúrát és a rendszeres tornát. Egyszer volt erős bal alhasi görcsöm, ami kb 1 órán keresztül tartott. Összesen 5 kg-ot fogytam egy hónap alatt. Ezt a fogyási ütemet szeretném tartani. Emelni akkor fogom az adagot, ha ismét látom, hogy megszokja a szervezetem. A belgyógyász végzettségű háziorvosom, aki felírta a tablettát rám bízta az adagolást. Nagyon drága a tabletta, (29 ezer ft,-ért sikerült hozzájutnom) ezért próbálom úgy adagolni, hogy minél tovább tartson egy doboz, de a hatása ne csökkenjen. Célul tűztem ki a 4 hónapra -20 kg fogyást 76 kg-ra, havi -5 kg-mal, 2 doboz tablettával. Remélem sikerül elérnem és jöhet a következő terv, ami további fogyás, vagy szintentartás lehet a közérzetemtől függően.

42. Adrika198210152017-11-09 15:59
Sziasztok!
Én Bagon vettem egy vidéki gyógyszertárban. A láncot azt nem tudom...holnap megírom. Az gáz ,mert a 30 is nagyon sok. Ahoz képest hogy 1 havi adag:-(((

41. Suju2017-11-09 12:36
Köszi ,nalunk 38200-2 hete még 30 000 volt!
(válasz MTmarti 40. hozzászólására)

40. MTmarti2017-11-09 12:09
Szia! Panacea patika: amikor megrendeltem 29000-et mondtak, aztán 34000-ért megérkezett
(válasz Suju 39. hozzászólására)

39. Suju2017-11-09 09:20
Sziasztok!!Segitségetejet szeretném kérni hogy ti melyik gyogyszertár láncnál vásároltatok meg a gyogyit??es mennyiert? köszönöm a válaszotokat elöre is !!!

38. MTmarti2017-11-08 10:15
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat, amit mindenkinek köszönök! 5 éve szoktam le a dohányzásról 20 kg-ot híztam (eddig). Édességfüggő lettem a nikotin elvonás után, ezért próbálom a gyógyszer segítségét. 6 napja szedem, napi 2x1 a kezdő adagom, merthogy én az egyik összetevőt (bupropion) 6 éve szedem, mint antidepresszánst. Különösebb mellékhatást nem érzek, és eddig az étvágyamat sem csökkentette. Remélem, idővel hatni fog! :) Fogok maj jelentkezni!

37. Adrika198210152017-11-07 18:14
Sziasztok!
Én 123 kilorol indultam és október 14.én kezdtem el. Jelenleg 115 kilo vagyok. Tehát nem egészem 4 hét alatt 8 kiló ment le. Voltak mellekhatasok. Faradság szedules,de ezek a múlt héten elmúltak.
Kitartó vagyok. Mert muszáj. A gyógyszer 29 ezer😕és ahogy számolom,ez 1 havi adag lesz...mivel a 4.hettol napi 4-et kell szedni. Nekem még sok van hátra a 70 kilóig...mellette dietszom. Kigyűjtöttem mik a 0 kalorias zoldsegek,gyumolcsok...mi az ami égeti a zsírt és e szerint étkezem.

36. ikres_anyu2017-11-07 09:56
Sziasztok, szeretnék csatlakozni a fórumhoz! Egyelőre megfigyelőként vagyok jelen. Férjemnek ajánlotta a belgyógyász, mert sajnos nagyon magas a súlya. Még hezitálunk hogy elkezdje-e, ezek a mellékhatások, amiket írtatok egyáltalán nem bíztatóak. Mivel sok a súlya, mozogni sem szeret, illetve nagyon megterheli az ízületeit. Bypass előtt állunk, de le kell adjon 30kg-ot, mert addig nem műtik! A vérnyomása borzalmas, 160 felett szinte mindig, a gyógyszerek úgy érzem semmit sem hatnak nála. A férjem, Viccesanya november 5-i bejegyzése napján volt épp 40 éves!
Próbálom támogatni, mert reflexből mindig csak azt mondogatom, hogy ne egyen annyit, de ezzel többet ártok mint használok szerintem. Rengeteg vitánk van/volt emiatt (próbálom nem korholni, mert időnként sztem csak stresszből eszik!)
Röviden ennyi. Most találtam erre a fórumra, de érdekelne hogy kivel mi újság azóta!
(válasz Viccesanya 35. hozzászólására)

35. Viccesanya2017-11-05 10:20
Sziasztok! Én végül a legutolsó bejegyzésem után, 1 hónapja, abbahagytam a gyógyszert. A vérnyomásom mindig 120/80 volt, az egyik nap viszont amikor véletlenül megmértem 167/115 volt. Ez folytatódott a második napon is. Szóval azóta nem szedem. Kellett vagy 3 hét, mire a vérnyomásom is visszaállt. Sajnos nekem ez nagyon nem jött be! Az a durva paranoia vagy pánik érzés + a vérnyomás problémák... De kedden megyek a Nyírő Gyula kórházba az evészavar ambulanciára, megnézem ott mit tudnak újat mondani és javasolni. Sok sikert mindenkinek a jövőhöz!

34. weva02032017-10-30 22:01
Sziasztok, először vagyok itt a fórumon, és szeretném megosztani veletek a tapasztalatomat. Amióta az eszemet tudom, mindig túlsúlyos voltam, de ez igazából nem okozott gondot, nálunk a családban mindenki ilyen...Amikor tavasszal egy gyomortükrözés után az orvosommal beszéltünk arról, hogy a nyelőcsövemen durva felmaródások látszanak, és a reflux miatt sem jó, ha folyamatosan tele van a gyomrom, akkor javasolta a Mysimbát. Igazából annyit mondott nekem, hogy minden fejben dől el, és nem is tudtam mennyire vegyem komolyan, de a tükrözés eredménye megijesztett annyira, hogy áldozzak (nem keveset) a gyógyszerért. Tudom, hogy hétfőn kezdtem el szedni, azt hiszem reggel 1 szemmel, és talán 4 hét után értem el a napi 2x2 adagot. Az első héten nekem nem volt semmiféle mellékhatás. Azonban a 4. napon vettem észre, hogy nem kívánom az édességet, és úgy általában nem gondoltam annyit a kajára. Kíváncsian vártam, hogy mi lesz ezután. Akkor még nem mértem magam folyamatosan, így nem is tudom megmondani, hogy mennyi ment le az első hetek alatt. Azt tudom, hogy 6 hónap alatt 10 kilótól szabadultam meg, és még kb. 5 kilótól szeretnék megválni. Tehát nem szeretnék 50 kilóra lefogyni, soha nem is voltam annyi, vagyis akkor csak, amikor az általános iskola 5. osztályába jártam.:-)Arra azonban kíváncsi lennék, hogy mi van, ha abbahagyom a gyógyszer szedését? Ebben van valakinek tapasztalata? Ha igen, légyszi írd meg,hogy tudjam mire számíthatok. köszi előre is!

33. summer22017-10-29 15:22
Sziasztok! Köszi az eddigi infókat! Érdeklődnék, hogy ki hol tart, mennyire segíti a gyógyszer fogyást és hogyan álltok a mellékhatásokkal? Szeretnék segítséget kérni, esetleg priviben, hogy hol érdemes bp-en kiváltani? Köszi!

32. Bizsóka2017-10-28 20:44
Kedves Viccesanya! Nem hallottam még erről a könyvről, de megkeresem. Én is próbáltam a fizikai okokon kívül a lelkit is feltárni,de igazából semmit nem oldott meg. Elmentem egy életmódtanácsadó-parapszichológushoz, az apa -lánya kapcsolatot feszgette, mármint , hogy itt van a hiba. 25 ezer FT-al gazgítottam őt, majd másik évben 30 ezerrel egy hipnotizőrt aki szintén az apa-lánya kapcsolatban turkált, de jobb nem lett. 10 ezer Ft/óra volt a díja, 1 órát csak magáról beszélt, persze ezt is ki kellett fizetnem. Már azon gondolkodom, hogy valamiért így kell adóznom, másokat gazdagítanom!?
(válasz Viccesanya 26. hozzászólására)

31. Bizsóka2017-10-28 20:32
Sziasztok lányok! Közel a 60-hoz, 100 kg felett vagyok, pm alulműködik melyre gyógyszert szedek, de sokkal jobb nem lett. 4 hónap alatt újabb 10 kg-ot híztam. Hétfőn kezdtem el szedni a Mysimbát. Az első tabletta után már jelentkeztek a mellékhatások, de gondoltam majd csak hozzá szokom, inkább fél tablettákat vettem csak be. Odafigyeltem az étkezésekre, s így is csak a felét ettem a szokásosnak. Pénteken az első 1 x 1 tabletta bevétele után elég rosszul éreztem magam. Gondoltam reggelre elmúlik, de nem így történt, hányinger, görcsös fejfájás, ájulásszerű érzés, mintha kimosták volna a gyomrom, szinte egész nap nem tudtam enni, inni, mert olyan érzésem volt, hogy azonnal sugárban fogok hányni. Szerencsére nem így történt, de ma csak apránként egy kis gyümölcsöt csipegettem, kortyonként ittam a vizet. Már egy fokkal jobban vagyok, csak nagyon elkeseredtem, ez a tabletta volt az utolsó reményem, mert már a sebészkésen kívül szinte mindent kipróbáltam, de azt nem fogom! Írok majd e-mailt az orvosomnak, hogy mitévő legyek, mert már nem merem szedni a kék tablettákat.

30. Viccesanya2017-09-30 21:01
Szia! Még csak a 2X1-nél tartok, mert a mellékhatások miatt csúsztam egy hetet. Most már jobban vagyok. Lehet, hogy amiatt is, hogy a háziorvosom mondta, hogy ha megint rosszul leszek, nyugodtan vegyek be valami nyugtatót. És ennek már a gondolata is nyugtatólag hatott rám! :D
Persze, tornázom! Én is elégedett vagyok ezzel. :)
Te hogy vagy? Milyen adagnál tartasz?
(válasz Pimp8 29. hozzászólására)

29. Pimp82017-09-30 09:10
Mennyi az adagod? Megy a 2x2 szem?
Mellékhatások enyhültek?
1,5-2 kg nagyon jó. Bár annál több nem kell. Torna is van?
(válasz Viccesanya 28. hozzászólására)

28. Viccesanya2017-09-29 13:47
Igen! :) Most már eljutottam oda, hogy nem csak az érdekel, hogy vékony legyek, hanem hogy normális legyek. Én is a Reductillal fogytam, de annyira rákattantam a fogyásra, hogy szinte beleszédültem, hogy hétről hétre vékonyabb lettem. Eleinte még reggeliztem és ebédeltem, de úgy a -20 kilónál, már ebédelni sem ebédeltem. Amikor pedig már meghaladtam a -30-at már a reggeli sem kellett. Na, hát ezt nem lehet csinálni a végtelenségig.. Elvették a bogyót tőlem, és most megint kövér vagyok. Nem akartam elhinni, hogy nekem most már amíg élek fogyókúráznom kell, és visszaigazolás volt a könyv. Hogy mitől vagyok ilyen még nem tudom, csak vannak tippjeim, és hogy mit kell tennem, hogy megváltozzak, az remélem világossá válik. :) Most heti 1,5-2 kg megy le, és nagyon igyekszem, hogy ne szédüljek megint bele! :)

1 2