Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
febr. 11. 06:23
Szedem a misimbát, már négy szemet naponta. Nem fogyok semmit! Az is igaz, hogy különösebb diétát nem tartok. Szerintetek elindul a fogyásom, vagy hagyjam abba?
890. maridecember (válaszként erre: 889. - Vamdora)
jan. 25. 07:38
Nekem ez a harmadik hetem, enyhe hányingerem van, sokat aludnék, fogytam 2 kg-ot
889. vamdora
jan. 23. 20:09

Most kezdtem a 4.hónapot,16 kg fogytam. Folyamatos orvos 2 havonta vérvétel...

Semmibe nem akadályoz mióta beállt teljesen a mennyiség.

888. maridecember (válaszként erre: 886. - Mim2024)
jan. 9. 20:12
887. maridecember (válaszként erre: 886. - Mim2024)
jan. 9. 19:59

Szia :)

Én a múlt hét kedden kezdtem szedni, ma kellene este bevenni a másodikat, de nem merem, mert holnap kötelezően mennem kell valahová, és félek a hatásától. Igazság szerint az 1 szem minimálisan elvette az étvágyamat...cca 1 kg-ot fogytam, remélem a két szem sokkal hatásosabb lesz, én végig akarom a 4 hónapot csinálni, állítólag akkorra alakul ki a hatása teljesen. Talán akkor nem hízok vissza. Nekem 10 kg-ot kellene fogyni.

886. mim2024
jan. 9. 09:13
Sziasztok!Gondoltam írok friss véleményt a Mysimbáról. December 15-én kezdtem el szedni, akkor a súlyom 97,2kg volt. Ma 94,4 kg. Nálam semmiféle mellékhatása nem volt szerencsére, de a hatása elég vegyes. Az első két nap nem volt étvágyam, utána ez a hatása megszűnt, ami viszont jó, hogy nem vagyok kívánós. Persze jött a karácsony, szóval az betett rendesen, de az, hogy nem híztam max 10-20dkg-ot az elég jó :)Az ünnepek vége óta újra figyelek, hogy mit eszem és megy is lefelé a súlyom. A gyógyszert most úgy szedem, hogy reggel 1 és este 1, ennél ha nem muszáj nem mennék feljebb. A napi egy tablettától rendesen éhes voltam, most így a napi kettővel még elfogadható. Nem szeretnék drasztikus fogyókúrába kezdeni, mert olvastam itt olyat a régi vélemények között, hogy aki elhagyta a gyógyszert, az a nagy részét visszahízta, szóval egy fenntartható étkezést próbálok követni. Ha valaki szedi még rajtam kívül és beszélgetne róla, akkor kérlek jelentkezzetek :)
dec. 23. 07:02

Sajnos nem működik ez a fórum......szóval nem kezdtem el a mysimba szedését, majd januárban, de akkor biztos, mérlegre nem állok, mert a 6 kg pluszból a legutolsó beírásom óta biztosan 10 kg lett minimum.

Remélem sikerül leadnom, mert nagyon ramatyul érzem magamat a bőrömben.

nov. 28. 19:30

Sziasztok!

Ma felírták a Mysimbat itt óbudán 36 ezer ft.

Van akinek hatott is?

Egyenlőre 3 hónapig szedem,ha nem válik be,kiírjak a Saxendát.

Nekem 20 kilót kell fogynom és zsírszegény diétát kell tartanom.

883. maridecember (válaszként erre: 877. - Griffi)
nov. 14. 13:19
Jól értem, hogy 4 hónap után alakul ki a teljes hatás?
nov. 14. 13:18
Sziasztok! Holnap kezdem a mysmbát szedni.....tudtok valami jó tanácsot adni a diétát illetően? Úgy érzem, hogy semmi akaraterőm nincs sajnos! 6 kg-ot kellene fogynom!
881. eszti:)
2023. jún. 27. 00:37
Sziasztok! Valaki tudna ajánlani orvost, aki Székesfehérváron vagy Veszprémben felírja a Mysimbát?
2023. márc. 29. 11:20
Sziasztok. Endokrinológusom írta fel nekem, mert IRem van és nagyon lekellene fogynom. Ma kezdtem szedni, de elolvastam pár véleményt és már egybol érzem is magamon a mellékhatásokat....viccet félretéve. Van olyan itt aki nagy súllyal kezdte szedni? mennyi ido alatt fogyott és mennyit? koszonom
2023. márc. 6. 20:55
Sziasztok én 2 hete szedem és nem érzek semmit még éhesebb vagyok tüle és egy kilót se fogytam tüle szerintetek fojtasam vagy hagyam abba
2023. márc. 4. 16:56
Sziasztok 1 hete szedem és nem érzek semmit egyre éhesebb vagyok tüle szerintetek fojtasam vagy mikor keszd hatni
877. Griffi (válaszként erre: 875. - Fishyke)
2022. nov. 30. 15:51

16 hét után alakul ki a teljes hatás.

Napi fél szem nem elég.

Első héten reggel 1, második héten reggel 1, este 1, harmadik héten reggel 2, este 1, negyedik héten reggel és este is 2-2 szem.

876. Fishyke (válaszként erre: 869. - Kaloz1954)
2022. nov. 28. 18:23
Körbejártam néhány patikát és végül 36 ezer volt a legolcsóbb, ahol kaptam :/
875. Fishyke
2022. nov. 28. 18:20
Sziasztok! Endokrinológus írta fel nekem, legalább 10 kilót kellene fogynom, de én 20-at szeretnék. Elkezdtem szedni napi fél szemmel a tablettát, semmit nem használt. Ma már egész szemet vettem be reggel, ez sem használ, éhen veszek :D Hála égnek egyelőre mellékhatása sincs, nagyon tartottam tőle. Mennyi idő után lehet számítani ètvágycsökkentő hatásra? Egyelőre mintha még éhesebb is lennèk, mint nélküle.
874. Griffi (válaszként erre: 870. - Kristin78)
2022. okt. 30. 10:31

Szia! Nekem háziorvos írta fel. A saját háziorvosod sem segít?

Nem lehet, hogy más ok miatt nem írták fel? Elég sok esetben nem szedhető.

873. Griffi
2022. okt. 30. 08:02

Sziasztok! Harmadik hete szedem a Mysimba-t, jelenleg -7 kilónál tartok, pedig különösebb diétát nem tartok. Egyszerűen nem vagyok éhes, nincs ingerem snackekhez, azért eszem, mert a testemnek kell. A gyomrom hamarabb jelzi a teltséget, így kb feleannyit eszek, mint korábban. Simán eszek sült krumplit, szendvicset, gyakorlatilag bármit, csak az adagok jóval kisebbek lettek. A vízfogyasztást növeltem egyedül.

A vérnyomásom kontrollálva van, nem szállt el egyelőre. Remélem, nem is fog, mert úgy néz ki, a Mysimba 20 év után tényleg le fog fogyasztani. Eddig kizárólag a szigorú diéta mellett fogytam, de az ilyen diétát csak ideig-óráig tudtam tartani.

Szóval én egyelőre fogyok különösebb erőfeszítés nélkül.

872. Gecam
2022. aug. 8. 13:38
Sziasztok! Olvastam egy fórumon hogy a Mysimbát nőgyógyász is felírhatja... Tud erről valaki? 🙂
2022. júl. 28. 20:38
Sziasztok! Már rengeteget olvasgattam a fórumot, de erőt kell gyűjtenem és ezért döntöttem úgy, hogy írok. 2,5 hete szedem a bogyót, reggel 1, este 1. Borzasztóan szédülök és hányingerem van tőle, de cserébe hatásos és -5kg-nál járok, szigorú diétás étrend mellett. Ma elfelejtettem a reggeli szemet bevenni és teljes elkeseredésemre egész nap hányingerem volt és szédültem így is. Mindenhol azt olvasom, hogy 10-14 nap után elmúlnak a mellékhatások. Mikor lesz már vége? És ha abbahagyom meddig maradnak velem?
2022. júl. 14. 19:07

Sziasztok

Budapestiek segitségét kérem ,bmi 35 értékemnél magán endokriologus nem irta fel nekem ,kérkek irjatok meg hol és melyik doki irta fel ntk ,mert igy magán doki csak lutri hogy fel irja vagy sem . köszönöm Kriszti

2022. jún. 9. 16:54
Üdv, mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy még most is kapható a Mysimba tabletta, és hol a legjobb megvenni?
868. heydude
2022. máj. 31. 12:15
Sziasztok! Nekem nagyon vegyes tapasztalataim vannak. Tavaly ősszel kezdtem szedni az ajánlás szerint, de két hét után zéró hatással leálltam vele. Sem fogyást, sem mellékhatásokat nem tapasztaltam. Most úgy gondoltam adok még egy esélyt a Mysimbanak, de a korábbi hatástalanságára tekintettel rögtön 2 tablettával indítottam. Ezúttal nem maradt el a hatása. Brutális rosszullét, 24 órás hányinger de nulla éhségérzet. Másnap visszaálltam 1 tablettára. A hányingerre B6 vitamint és mentolos cukrot használok. Ugyebár hagyományos hányás-hányingercsillapító szerek (cerucal) többsége nem jöhet szóba mert azok többsége ellentétes hatású a Mysimbával. Ami még talán segíthetne az a Daedalon (dead-alone:) de az túlzottan álmosít. Ha bárkinek van ötlete vagy javaslata a rossz mellékhatások csillapítására, azt szívesen fogadnám. Köszi
2022. máj. 30. 20:47

Sziasztok! Ma van 4 hete, hogy szedem a Mysimbát.

Nézzétek meg nagyon, melyik patikából veszitek meg: a BENU gyógyszertában 38.000.-, a Gyöngy patikában 30.500.- ft a Mysimba! Utóbbiba berendelték nekem, mert nem volt készleten.

Szóval ma van a 4. hét. Egyetlen mellékhatás a másfél hétig tartó enyhe, teljesen kibírható, kissé zúgó fejfájás.

A második héttől már nem csak reggel, hanem délután is szedek 1 szemet. Nem emeltem tovább az adagot, most is így szedem, csak napi 2x1 szemet.

14 kilót adtam le!

Igen, jól látjátok, 14 kilót. Sokszor magamra kell erőszakolni az ételt, mert a Mysimbát étkezés közben kell bevenni, amúgy szívem szerint még akkor sem ennék.

A 4 hét alatt 3x éreztem éhséget. Az első két alkalommal úgy oldottam meg, hogy salátából zabáltam be sokkal többet, a harmadik esetben pedig mivel este 21 órakor éreztem ezt, egyszerűen csak lefeküdtem aludni.

Ezeket az eseteket leszámítva egyáltalán nem vagyok éhes, alig eszek, mint egy madár, és nem vagyok gyenge, nem szédelgek. Multivitamint szedek mellé és plusz vasat.

Szóval nekem bevált... mondjuk én eleve úgy is álltam hozzá, hogy nincs az az Isten, hogy 30ezer forintot feleslegesen adjak ki. Ha kiadtam, hozzáteszem a magamét, amit csak tudok, hogy sikeres legyen a kúra.

14 kiló 1 hónap alatt... ezt ha egy dietetikus meghallaná, lefordulna álló helyből. Egészséges? Nem, de teszek rá. Jól vagyok! Ajánlom mindenkinek ezt a bogyót! Nekem simán a háziorvos felírta, nem kellett semmilyen speckó helyre elmennem.

866. Matthew86 (válaszként erre: 865. - Gecam)
2022. máj. 17. 15:29
A Medicovernél 25 ezer ft. De van ennél olcsóbb is.
865. Gecam
2022. máj. 17. 14:15
Sziasztok! Ha nem túl indiszkrét a kérdés... Mennyibe kerül egy belgy. magánba? Gondolom mindenkinél más... De kb.?
2022. máj. 16. 10:15

Már -18kg-nál tartok, napi 2 szem mellett. Az étvágycsökkentő hatása nem akkora már mint az első hetekben, de mióta szedem soha nem ettem túl magam. Simán tartom a napi 2200 kalóriát és a fogyás átlagban heti 1 kg, ami sztem az egészséges.

IR diétát tartok egyébként, de ez nem is diéta, hanem életmód.

Nekem az életemet mentette meg a Mysimba. Ezzel az ütemmel, hamarosan elhagyhatom a vérnyomáscsökkentőt és a béta blokkolót.

Magán ellátásban belgyógyász felírja probléma nélkül.

Aki komolyan gondolja kerülje el a TB ellátást, és csak magánhoz menjen. TB ellátás már gyakorlatilag nincs ma Magyarországon...

863. bozsikm
2022. máj. 5. 14:05
Én a helyedbe meggondolnám, hiszen nem véletlenül receptköteles. Elég komoly mellékhatásokkal. Bármi történik ott sajnos csak te lehetsz a károsult.
862. bozsikm (válaszként erre: 859. - Kubano)
2022. máj. 5. 14:03

Szabadáras

Olyan gygyszertárban aki szerződött a gyártóval ott már 29,000-32,000 de aki nem az 47,000 felfelé.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook