Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hüvelygomba után, mitől lehet nemi érintkezésnél égő érzés?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17. Kilissan2017-07-18 20:57
Tejsavoldat:acidum lacticum.Elvileg kell legyen a patikában. Vagy valami lactobacilus tartalmú cucc.Ezeket a szavakat csak megértik, ezek a hatóanyagok.

16. mirtinyó2017-07-18 19:07
Nem fogjak erteni amit mondok. Ezert kellene egy konkret gyogyszer neve.
(válasz zsanci79 15. hozzászólására)

15. zsanci792017-07-18 14:22
Szerintem, ha ott bemész egy gyógyszertárba, fognak tudni adni neked is valamit hüvelyflóra visszaállítására, ha kéred.
Házi maszatolással ez esetben szerintem semmire nem fogsz menni.
(válasz mirtinyó 14. hozzászólására)

14. mirtinyó2017-07-18 14:04
Az a baj hogy ukrajnaban vagyok es itt nem tudom hogy hogy nevezik az ilyen gyogyszereket,ezert kellene valami hazi gyogymod😑😑😶
(válasz zsanci79 13. hozzászólására)

13. zsanci792017-07-18 11:26
Vegyél a patikában gynoflor hüvelytablettát, ami a legjobb hüvelyflóra helyreállító. Ez a hámsérülésekre is jó, nem csak a hüvelyflóra helyreállítására.
(válasz mirtinyó 8. hozzászólására)

12. gizus582017-07-18 10:04
A párod is használjon gomba elleni kenőcsöt mert a gyógyszer oké, de kívülről is kenni kell mert visszafertőz!
(válasz mirtinyó 6. hozzászólására)

11. mirtinyó2017-07-18 00:27
Es ha csak a kup marta ki a huvelyem az begyogyul magatol is? Vagy mit tehetnek vele otthon? Mennyi idobe telik?
(válasz mirtinyó 10. hozzászólására)

10. mirtinyó2017-07-17 23:37
De akkor ez most megint fertozes? Ha megint egyutt leszunk ujra fajni csipi fog?
(válasz Pomona 9. hozzászólására)

9. Pomona2017-07-17 19:58
a kettőnek semmi köze sincs egymáshoz. A joghurtban a bélrendszerednek megfelelő baktériumok vannak, a hüvelyflóra helyreállító kúpban a hüvelyflórádnak szükséges baktériumok, a kettőnek semmi köze nincsen egymáshoz.
Vegyél hüvelykúpot, nem olyan drága és hidd el nagyon jót fog tenni, nem olyan drága és hosszútávú megoldás, ha jó a hüvelyflórád, akkor nem fogsz olyan könnyen elkapni fertőzéseket.
Ez például a dm-ben is kapható, a gyógyszertárban úgy tudom, hogy még olcsóbb:
[link]
(válasz mirtinyó 8. hozzászólására)

8. mirtinyó2017-07-17 19:40
Es az elofloras joghurt ugy is segit ha csak iszom?
(válasz Pomona 7. hozzászólására)

7. Pomona2017-07-17 19:28
A gombaölő kúp tönkretehette a hüvelyflórádat. Őszintén szólva nem tudom, hogy magától is helyrejöhet-e az ilyesmi, de érdemesebb és egyszerűbb venni egy doboz kúpot vagy hüvelygélt. A hüvelyflóra pont arra hivatott, hogy megvédjen a fertőzésektől és ha az le van gyengülve, mint a te esetedben is, akkor sokkal könnyebben összeszedhetsz egy újabb nyavaját...
Drogériában is lehet kapni hüvelyflóra helyreállító kúpot (dm vagy rossman).
(válasz mirtinyó 6. hozzászólására)

6. mirtinyó2017-07-17 18:26
Ot is kezeltek. Neki 2 szem gyogyszert kellett bevenni. En huvelykupot hasznaltam.
(válasz Enissa 5. hozzászólására)

5. Enissa2017-07-17 17:57
Gyógyszert, vagy hüvelykúpot használtál?

Ha gyógyszert szedtél, akkor a hüvelyedben nem tudott kárt tenni.

A párod is kezelték a gomba ellen? Csak akkor ér valamit, ha egyszerre kapjátok a kezelést, mert visszafertőz, ha őt nem kezelik.
(válasz mirtinyó 1. hozzászólására)

4. mirtinyó2017-07-17 16:28
Ha csak a huvelyfalam marta ki az magatol is helyre jon? Mert sajnos most nem nagyon megoldhato a patika. Es ha igen mennyit kell varni? Mikor elhetunk ujra nemi eletet?
(válasz Cippora 3. hozzászólására)

3. Cippora2017-07-17 16:07
A klion elég erős,szerintem a hüvelyfalad marta ki egy kicsit.Én mikor használtam picit barnáztam is tőle,akkor mondta a dokim,hogy ettől.Van hüvelyflóra regeneráló kúp,gyógyszertárban vegyél,és rendbe jössz.Nem hiszem,hogy a fertőzés tért volna vissza,de azért ha nem múlik el,menj dokihoz.

2. mirtinyó2017-07-17 16:03
A gyogyszer utan ma voltunk eloszor egyutt es a szex utan megint csipett, plane mikor elmentem pisilni, mi okozza ezt? Segitsetek legyszi nemszeretnek meg egy tiz napos kurat vegig csinalni. Ja es a parom is szedett gombatol tablettat.a kovetkezo szexnel is igy lesz?
(válasz mirtinyó 1. hozzászólására)

1. mirtinyó2017-07-17 15:58
Sziasztok.nem reg huvelygombara szedtem klion d 100 at, segitett is, elmult az eges es a fajdalom. Utanna meg jott a bajom.