Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érfestést csinálnak altatással? fórum

Érfestést csinálnak altatással? (tudásbázis kérdés)


24. Regin_a (válaszként erre: 22. - Branik61)
2017. júl. 19. 20:20

Amikor karhajlatbol festettek,egy nyomókötéssel hazaengedtek rögtön. Másnap reggel lehetett levenni

Fene se érti, nem a mi szakmánk :)

23. grtm (válaszként erre: 20. - Branik61)
2017. júl. 19. 08:09
Nos az az igazság, hogy mindössze 1x voltam kardiológusnál, aki 4 év gakorlattal rendelkezett. Szívműtétet mondott, előtte érfestéssel. Azóta nem mentem vissza. Itthon dolgozok, rámolok, az anginám tüneteim nem voltak. Nem akarok szívműtétet, szívbillentyűcserét és próbálom megúszni. Persze majd eljön az a nap is, amikor újra megnézetem, hogy javult-e az étrendkiegészítők hatásásra. Nem most.
22. branik61 (válaszként erre: 21. - Regin_a)
2017. júl. 18. 23:42
Nem tudom miért nem tettek nekem elszorítást. Az biztos, hogy a doki jött félóránként és megnézte. Na meg szigorúan feküdni kellett nekem is. Az akció nem fájt nekem se és én is néztem a monitoron.
21. Regin_a (válaszként erre: 14. - Branik61)
2017. júl. 18. 20:56

a lágyékból történt a katéterezés. .... oda nem tettek ilyen elszorítást,"


Meglepsz vele, mert nekem bizony tettek és 12 órát kellett feküdnöm. Néha lazitottak, de alig bírtam ki a fekvést. Fájni nem fájt az akció, néztem az ereimet is a képernyőn

20. branik61 (válaszként erre: 17. - Grtm)
2017. júl. 18. 19:00
Mikor mész erre a vizsgálatra? Azért majd írd meg, hogy milyen volt! Fájt-e? Mit állapítottak meg....
19. branik61 (válaszként erre: 17. - Grtm)
2017. júl. 17. 18:00
Nem hinném. Bár erre nincs tapasztalatom,mert nem volt szűkület. Viszont másoktól is csak azt hallottam, hogy nem volt fájdalmas.
18. branik61 (válaszként erre: 16. - Grtm)
2017. júl. 17. 17:59
Én azt hiszem nekem talán stressztől. De nem vagyok biztos benne. Ennek okát a dokik se nagyon tudják. Vagy lehet megterheléstől is....
17. grtm (válaszként erre: 14. - Branik61)
2017. júl. 17. 07:38
De nem lehet, hogy annak fáj, akinek szűkülete van? Akinek nincs, az meg könnyű.
16. grtm (válaszként erre: 14. - Branik61)
2017. júl. 17. 07:10
Hát akkor szerencsére ez sokat fejlődött. A koszorúérgörcs mitől szokott lenni?
15. grtm (válaszként erre: 14. - Branik61)
2017. júl. 17. 07:09
Szia! A billentyűcserét nyitott mellkasi szívműtéttel csinálják csak.
2017. júl. 16. 23:31
Szia, akkor elmondom, nekem hogy volt. Már kétszer voltam szívkatéterezésen, anginás fájdalmak miatt. Látni akarták, hogy van-e szűkület valahol és ha igen, oda beépítettek volna "stent"et. Szerencsére nem kellett, azt mondták, csak koszorúér görcs lehetett. Tényleg csak egy szúrás az egész, mintha vért vennének. Utána semmit nem érez az ember az egészből. De utána jön a fekete leves, mert nyomó-szorító kötést kaptam az alkaromra, ahol bevezették a műszert. Ez az elvérzés ellen szükséges és 6-8 órát van ez az elszorítás és ez az ami fáj, de nagyon. Pár óra elteltével egy picit engednek a szorításon, de alig várod, hogy levegyék. Második alkalommal még ez a fájdalom se volt, mert akkor a lágyékból történt a katéterezés. Ez se fájt kicsit se. És ez még utána sem, mert oda nem tettek ilyen elszorítást, viszont 6-8 óra hosszat nem lehet felkelni. Még pisilni sem. Úgyhogy azt tudom mondani, nem kell ehhez altatás egyáltalán. Viszont ilyen módon történő billentyű cseréről még nem hallottam. Ha tényleg ezt csinálják, az lehet másképp történik. Én eddig csak rendes nagy műtétről hallottam ilyen esetben. Jobbulást és sok szerencsét Neked!
13. grtm (válaszként erre: 11. - Icuska538)
2017. júl. 16. 21:15
Meg az mitől van, hogy egyik nap csak úgy felsiklok 3 emeletet, egy héttel később már izomfájdalom a lábamban, meg megterhelő. Semmi nehézlégzés, semmi angina, csak mintha erős fizikai munkát végeztem volna.
12. grtm (válaszként erre: 11. - Icuska538)
2017. júl. 16. 21:10

47.Én úgygondolom, hogy maga a meszesedés nem fordul vissza, ez tényleg rossz megfogalmazás. Szerintem ezt a pakkot lehet oldani, mint bármit.

Szóval azt mondod, te elsőként, hogy ez nem is olyan nagy dolog? Mármint a szívkatéterezés. Mikor volt?

11. Icuska538 (válaszként erre: 7. - Grtm)
2017. júl. 16. 18:20

Nyugodtan kérdezz! Én őszintén irom neked , hiszen én annyi minden bajon átmentem már , hogy vannak "élményeim". A katétarezés csak egy szúrás , viszont ami nagyon rossz volt, az, hogy a szivem felpörgették annyira, hogy a gyors pulzussal együtt szinte együtt mozdult a testem is , ez sem fájt csak nagyon rossz érzés.Viszont ezek az alternativ dolgok a problémát meg nem oldják---szerintem. A meszesedést visszaforditani én úgy gondolom nem lehet bár lehetne , hiszen

nekem is van az ereimben ,izületeimben ...de ezek maradnak már. Egyébként hány éves vagy?

10. grtm (válaszként erre: 9. - 31bc25d879)
2017. júl. 16. 07:21
Köszönöm, hogy válaszoltál. Próbálom megúszni. Ha valaki közelebbi élménnyel rendelkezik, megköszönöm. Az internet nagyon rózsaszínű, és én a 10 évvel ezelőtti béltükrözésnél is üvöltöttem a fájdalomtól, általában magamban, de volt, hogy kihallatszott.
9. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Grtm)
2017. júl. 16. 06:49

Engem nem altattak, igaz 20+ éve és vese angiográfiám volt.

Hát őszinte leszek nekem kurvára fájt, de jelezték is, hogy most fogom érezni.

Gondolom és hiszem, azóta már kíméletesebb és fájdalom nélküli.

Javulást!

8. grtm (válaszként erre: 6. - Icuska538)
2017. júl. 15. 21:24
Jó lenne tudnom, ha még erre tudsz válaszolni...
7. grtm (válaszként erre: 6. - Icuska538)
2017. júl. 15. 20:59

Mivel most nincsenek nagy panaszaim, a szívem tök egészséges a billentyűmeszesedést kizárva, ezért almaecetes fokhagymát iszok minden nap. Hátha.

Milyen érzés volt? Már bocsánat... Merthogy az internet rózsaszínűen írja az egészet, viszont egy ismerősöm hallotta, hogy nagyon rosszul voltak tőle.

6. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Grtm)
2017. júl. 15. 20:49
Igen , kétszer először megnézték mert panasz volt ....majd később teljesen más okból újra ...akkor ideg pályát égettek el ...ha jól mnondomn a műtéti eljárás nevét ....ez kattéteren keresztül.Sajnos az ember nagyon sok mindenen keresztül megy ahogy az évek telnek felettünk.
5. grtm (válaszként erre: 4. - Icuska538)
2017. júl. 15. 20:47
Fel a szívig? Utána billentyűcsere? Te már voltál? Még az a szerencse mostanában múlik az anginás panaszom, de nincs stressz, nem dolgozom. Te voltál?
4. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Grtm)
2017. júl. 15. 20:44
Ne parázz annyira az nem egy bonyolult eljárás...
3. grtm (válaszként erre: 2. - Butterfly87)
2017. júl. 15. 20:43
Szuper. Más úton akarok meggyógyulni. Almecet vagy tudomisén mivel.
2017. júl. 15. 20:33
Szerintem ez csak magánklinikán lehetséges.
1. grtm
2017. júl. 15. 20:01
Meg szeretném kérdezni, hogy létezik-e az, hogy az érfestést altatással csinálják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook