Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskeresés interneten keresztül fórum

Álláskeresés interneten keresztül (beszélgetős fórum)


8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Liz26)
2017. júl. 15. 07:52
Nehogy azt hidd, hogy az emberek tolongnak munkáért! :D Az emberek többsége lusta dolgozni! ;)
2017. júl. 15. 07:47
Ha nagy cég illetve költségvetési (állami) cég a bérlet 90 %-át kifizetik. Mi az adott szakmád amiben el akarsz helyezkedni? Mert tanácsként mondom ha pld. könyvelő vagy informatikus vagy vagy egyéb konkrét szakmád van ha a személyzetire beküldöd beteszik a fiókba és addig ott van amíg az adott osztály be nem nyújtja az igényt de ha az adott osztályt felhívod telefonon és elmondod ez az a végzettséged ennyi annyi a gyakorlatod van e esélyed megmondják és akkor oda kell e-mailben elküldeni és ha tetszik az önéletrajz ők beszélnek a személyzetivel. Nálunk ez így megy.
2017. júl. 12. 09:08

Barátnőm pesti cégnél dolgozik. 100 km-ről jár be vonattal, fizetik a bérletét.

Mondjuk azért is, mert pesti ilyen fizuért nem vállalná.

(Emberfeletti strapa a bejárás így, de ez más téma.)

5. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - Liz26)
2017. júl. 12. 08:21
Szia! Az állami cégek is fizetik a bejárást. Csak ott nem sok a pénz. :(
4. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Liz26)
2017. júl. 11. 21:55
Miért ne találhatnál? Manapság mindenki az interneten keres. Én fővárosi vagyok/ voltam, mégis 30 km-re vidéken dolgoztam.
3. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - Liz26)
2017. júl. 11. 21:37

Csinálj egy jó önéletrajzot és töltsd fel olyan cégek adatbázisába, ahol dolgozni szeretnél.

Az álláskereső oldalakra is feltöltheted, jelölheted, hogy milyen munkát szeretnél.


Engem a jelenlegi munkahelyem fejvadászon keresztül keresett meg. Ebbe a pozícióba, épp ilyen embert kerestek, hasonló területeken szerzett tapasztalatokkal.


Merj bátor lenni!

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Liz26)
2017. júl. 11. 21:30

Én találtam, igaz, hogy nem 8 altalanossal.


A multicegek fizetik a bejarast, de kovetelmeny a jo, legtobbszor ket nyelv tudasa. Itt szinten nem jellemzo, hogy meglenne az ember az allasra.

2017. júl. 11. 21:06

Mennyi esély van állást találni a fővárosban ha nem ott lakom hanem onnan 30-40 km-re. Hol fizetik a bejárást, gondolom csak a nagyobb cégeknél van erre lehetőség vagy közintézmény esetében?

Az interneten rengeteg álláshirdetést látni, a facebookon is rendszeresen hirdetnek meg állásokat, ami sokszor csak 8 általánoshoz vagy érettségihez kötött, ezekre gondolom rengetegen jelentkeznek (visszajelzés sokszor nincs). Elolvassák ezt a sok jelentkezést és úgy szelektálnak vagy már megvan előre az ember akit behívnak? Mennyi esélye van ennek, hogy állást kap valaki ezzel a módszerrel? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook