Nagy alhas (beszélgetős fórum)


15. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Nincsnekem)
2017. júl. 11. 09:51

Férfi? Nő? Ha nő, szült már? Mert akkor azért csak tudja ezeket. De tanulnia is kellett, hogy a hasprés jobban szétnyitja az egyenes hasizmot. De nagyon erőltetni az oldalra plankot, na az is rontja a szitut.


Én a helyedben elmennék azért egy fizikoterápiás dokihoz is, hogy megnézze, hogy nem valami tartáshiba még, ami bezavar, de úgy általában a traszversz hasizomra való gyakorlatok hatni szoktak.

14. Nincsnekem (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2017. júl. 10. 23:39

Nemár, hát edzőhöz járok.... :(


Stabilizálós gyakorlatokat máig rendszeresen csinálunk. Mindgy, azért nagyon köszönöm, ezt mindenképp elmondom neki!!!

13. jozsi.38 (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2017. júl. 10. 19:01
külön trénert se időm, se energiám keresni. Nekem a középsővel nyílt szét szépen keresztben hosszában, ami félig-meddig helyreállt, de különösebben nem foglalkoztat a dolog :)
12. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2017. júl. 10. 18:17
Más kérdés, hogy neki is szét van csùszva, de maga a kockás has is ettől még megvalósítható (ahogy Rékánál is, hiába középen nincs összezáródva, kockásnak kockás és szült is 3x). Csak vastagabb marad az illető dereka, ha középen ott a rés a sok hasprés miatt de ez sem mindenkit zavar (Rékát szemmel láthatóan nem)
11. andi6020 (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2017. júl. 10. 18:11
Pedig Rubint Rékának egész szép hasizma van.
10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Jozsi.38)
2017. júl. 10. 18:08
Egyébként ez orvosolható helyes tornával, nem tragédia
9. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2017. júl. 10. 17:56
ott a pont :)
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. júl. 10. 13:21
Szét van nyílva az egyenes hasizom. Túl sokat edzel az egyenes és a haránt hasizomra, túl keveset a stabilizálókra és a traszversz hasizomra. Esetleg mindez egyszerre. Minél több hasprést csinálsz, annál jobban rontod. Ahova edzeni jársz, nem tudom, hogy mekkora hangsúlyt fektetnek erre. Plusz a császárnál megbolygatják a beleket is,ami különböző letapadásokhoz vezethet, ettől is lehetsz puffadt. Mégis a legnyomósabb ok általában az,amit az elején írtam és az, hogy félreedzik magukat a nők mert rossz tanácsadóik vannak.
7. R_e_G (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. júl. 10. 13:06

Nem csúsztak szét a hasizmaid?

A kórházban annak idejen valami haskötőt/leszorítót emlegettek, hogy visszamenjen a pocak.

6. R_e_G (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2017. júl. 10. 13:04
Nekem teljesen visszahúzódott a hasam. Úgyhogy ilyen is van. Én azt mondom a genetikán múlik.
5. Nincsnekem (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2017. júl. 9. 21:04
Azért ezt így nem jelenteném ki! Simán lehet kockahasa valakinek szülés után is. Amúgy nem ez a cél, csak eléggé bosszant, hogy nem tudom mi lehet az oka.
2017. júl. 9. 21:01
szülés után felejtsd el a kockahasat. Soha többé nem lesz olyan mint terhesség előtt, és mindegy, hogy császárral vagy simán szül valaki. Tapasztalat :)
2017. júl. 9. 20:55
Én is rendszeresen tornázom, már 1 éve. Nőgyógyász csinált ultrahangot, nem talált semmit. Tudom, hogy a császár miatt elernyednek a hasizmok, de elég fura, hogy mindenhol izmos vagyok, de a hasam olyan mint egy gumilabda.
2017. júl. 9. 20:50

Erre én is keresem a választ.

A hasam a legdurvább, bár máshonnan is van mit fogynom, de a hasam valahogy soha nem tűnik el, mintha mindig babát várnék. Pedig tornázom is.

2017. júl. 9. 20:46
Mitől van az, hogy már teljesen visszafogytam a szülés előtti súlyomra, edzeni járok, diétázom, de valahogy az alhasam olyan, mintha 4 hónapos terhes lennék. Terhesség kizárva. Anno császárral szültem, de valahogy mindig úgy nézek ki, mintha totál fel lennék puffadva. Tudja esetleg valaki, hogy ez mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook