Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata, a bambuszöves, ionizálós méregtelenitéssel kapcsolatosan?Véleményeket, tapasztalatokat kérnék? fórum

Van valakinek tapasztalata, a bambuszöves, ionizálós méregtelenitéssel kapcsolatosan?Véleményeket, tapasztalatokat kérnék? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 10. 20:36
Higgy, amit akarsz. Én a SAJÁT tapasztalataimnak hiszek, abban bízom, nem pedig abban, amit másoktól hallok. A Fókusz az egy nagyon autentikus forrás :)
12. Elviracska (válaszként erre: 11. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 10. 19:22

A fokuszban mutattak be ,direkt egy errol szolo adas volt ,hogy csalas az egesz meregtelenites...

Szerintem latta mas is ,hogy valoban szeditettek az embereket ...

Mar nem lenyeges ,orulok ,hogy meg nem is fogtam neki.....:))))

11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Elviracska)
2008. jún. 28. 22:10

Szia,


Ez hülyeség. Én kipróbáltam, ha nem volt benne a lábam, nem volt olyan sötét és habos a víz. És bizony változott is, néha sötétbarna, sárgás, néha sötét méregzöld. Néha pedig apró fekete pöttyök benne.


Nem nagyon értem amit mondasz. Ki jött rá és mire és ki kit csinált ki, ki kapta el?? Ne haragudj, de zavaros, amit írtál.

10. Elviracska (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 28. 19:35

Szia


Csalás ez az egész méregtelenités ,mostmár ahogyan látom rájött mindenki,a pasi ki csinálta őt is elkapták(többek közt az egyiket) totál pénzre ment minden ,semmit sem méregtelenit ,a viz akkor is sötétűl ha nem teszed be a lábad...

Örülök most ezek után ,hogy nem is fogtam neki...

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Elviracska)
2008. jún. 28. 09:39
3 éve nem nézek tévét. Elmeséled röviden?
8. Elviracska (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 27. 17:11

Szia

Lattad a teveben ,a meregtelenitessel kapcsolatos musort???

7. Elviracska (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 19:10

Nagyon köszike a válaszodat ,ahogy látom egyenesben vagyunk ,ugyanugy vagyunk informálodva mindenről:))))

Még várok hozzászólásokat ,mások véleményét bizom ,hogy irnak még...


Minden jót neked ,és jó gyógyulást...

6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Elviracska)
2008. máj. 27. 09:05

Na, ezt alá tudom írni, hogy 14 kezelés után nem tisztul a víz. Nekem néha mocsárzöldnek tűnt, néha barnának. Az utolsó néhány alkalommal találtam benne apró fekete szmötyiket, amik nehézfém szennyeződésre utalnak.


Ezen nagyon csodálkozom, mert évente kétszer böjtölök, eléggé tudatosan táplálkozunk, nem dohányzom, nem igazán iszom.


Viszont jobban érzem magam, ez kétségtelen.


Ha jól hallottam, alkalmanként 2.000 ft-ba kerül, szerintem inkább megéri venni egyet, úgy hallottam mostanában már 70.000 körül megvehető a gép.

2008. máj. 27. 06:22

Koszike atolvastam mindent ami ezzel kapcsolatos..

Amit en nem ertek ,hogy allitolag a viz szinetol fugg,hogy mi a gondod ,betegseged ,mert ahogy hallottam ha sotet barna akkor maj problema ,ha zold epe ,ha pirossas gyuladas ,na de eddigi tapasztalataim szerint mindenkinek sotet barna ,vagy fekete ,ez ,hogy lehetseges ,hogy mindenkinek ugyanaz a baja legyen ,vagyis mindenkinek egyforman szinezodjon a vize???


Ezert is erdekel minel tobb velemeny ,tapasztalat,en 14 kezelest hallottam egyszerre 3 het szunet majd ujra 14,mert tutira meg nem tisztul a viz 14 kezeles utan sem....

4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 3. - Elviracska)
2008. máj. 26. 21:27

Rendben.


Olvass bele a naplómba, az utolsó hozzászólások némelyikében minden nap beleírtam, hogy mit tapasztaltam.

3. Elviracska (válaszként erre: 2. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 26. 19:39
Nagyon köszönöm a válaszodat ,ha még bármi tapasztalatod van ,vagy lesz szivesen elfogadom...
2008. máj. 26. 17:00
Igen, az elmúlt két hétben használtam. Összességében jobban érzem magam, jobban alszom, kevésbé vagyok fáradékony. A víz még mindig olyan, mintha a lápi szörny lába ázott volna benne...... :DD
2008. máj. 26. 16:59
Van valakinek tapasztalata, a bambuszöves, ionizálós méregtelenitéssel kapcsolatosan?Véleményeket, tapasztalatokat kérnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook