Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Erzsébet program gyermeküket egyedül nevelő szülőknek fórum

Erzsébet program gyermeküket egyedül nevelő szülőknek (beszélgetős fórum)


8. Roza78 (válaszként erre: 7. - Timike8303)
2017. aug. 13. 17:58
A kapott emailben le van írva, hogy küldik majd a részleteket amikor lejár a befizetési határidő. Addig nem tudsz foglalni. Nem is értem , hogy miért adja ki a foglalási opciót vagy miért nem írja oda hogy még nem lehet foglalni.
2017. aug. 12. 08:52
Sziasztok! Nektek enged foglalni? Nekem nem adja be lehetőségnek a településeket :(
2017. júl. 11. 08:36
Megkaptam a visszaigazolást, de már meg nem tudok belépni annyian vannak.
2017. júl. 9. 15:15

Akkor minek úgy hirdetik , hogy 2017 ha már akkor nem lehet igénybe venni? :-/

Mindegy, jó lesz az jövőre is csak szerettem volna elmenni még idén nyáron már ha van ez a lehetőség.

2017. júl. 7. 10:22
Az már biztos nem letetséges hogy az idén elmenjetek, mert már csak 2018-ra fogja elfogadni.
2017. júl. 6. 20:19

Köszi :-)

Türelmes vagyok csak előbb június 30 volt a beadási határidő most meg meghosszabbították augusztusig. Én szerettem volna elmenni még az ovi szünetben, de lehet addig meg sem kapjuk.

2017. júl. 6. 19:40
Várj türelemmel. Mi a nagyszülősre pályáztunk és ma kaptuk a visszajelzést hogy sikerült!
2017. júl. 6. 19:22

Sziasztok!

Idén gyermeküket egyedül nevelő szülőknek is lehet pályázni üdülésre. Valaki pályázott közületek? Én pályáztam, de még nem kaptam értesítést az eredményről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook