Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszünk mi még egy pár fórum

Leszünk mi még egy pár (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszünk mi még egy pár

1 2
25. csikil4ny (válaszként erre: 24. - Anyuka28)
2017. júl. 7. 20:39
A becsapások, ordítozások, "csúnya dolgok" egyik részről sem férnek bele a jó kapcsolatba.
2017. júl. 7. 20:31

Sajnos ez a hûzzon el innen dolog meg hogy akkor biztos nem szeretem...

Hàt sajnos èn egesz èletemben rossz pèldàt làttam a szüleim nem igazàn beszèlnek normàlissan egymàssal ès èn ezt vittem tovàbb mivel ezt làttam!

Ès ezt màr neki is mondtam bocsanatot kèrtem miatta...igazatok van ha nem lèpek ez se veled se nèlküled marad!

Amire nem vàgyok ha nem

Lehetunk ûjra együtt akkor îgy sem mert semmi èrtelme!

Egy hete a munkahelyemen is le èpîtès volt persze repültem ha most nem lennènek a szüleim nagy sza**a lennèk!

Sajnàlom nagyon hogy ez îgy alakult ès remènytelennek is làtom:( azt az embert bàntottam akit nagyon szerettem:(

Arra hogy ö jô ember csupàn annyit hogy voltak undoritô hûzàsai amit màs nem biztos hogy el nèzne a kapcsolat alatt es utàna is ès az a baj hogy ezt csak az èsz làtja be most nàlam!

Èrzèkeny ember vagyok ès vannak èrzèseim de ezt nem tudom ki mutatni:(

Meg probàlom most ezt megjavîtani!De legalabb be làtom a hibàimat ès tanulok belölle hàny ember nem is probàl vàltoztatni magàn...ès remèlem hogy leszek mèg Boldogabb!:)

2017. júl. 7. 19:32

Elhagyott, de azért a szex az mehet? Kicsi tartás nem ártana!...

Ez a helyzet úgy rossz ahogy van. Nem számítanék a helyedben semmi jóra ebből, mert véleményem szerint ebből visszatérni a normálisba már képtelenség. A legjobb az lenne, hogyha megismernétek külön-külön valakit, akivel tiszta lappal lehet kezdeni.

22. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Anyuka28)
2017. júl. 7. 15:49

Erdekes volt olvasni a tortenetet, mert itt a forumokon altalaban mindig a masik (ferfi) fel a hibas, ha egy kapcsolat zatonyra fut, illetve afelé kozeledik.

Te beismerted,hogy nagyreszt te voltal a hunyo, es ez becsulendo is. Nem tudom, hogy errol beszeltel e vele?

En azt gondolom, hogy megerdemel(sz) megegy eselyt, ha atgondoltad es tudsz is valtoztani. Bar azt mondjak kutyabol nem lesz szalonna, es tapasztalatom alapjan sajnos altalaban ez igy is van.

De eloszor is le kell valnod a szuleidrol, mert nem egeszseges tobb generacionak egyutt elni. Ez akaratlanul is konfliktusokat szul, meg akkor is, ha egyedulallo anyakent laksz ott, ebben nagyjabol biztos vagyok.

Ugy gondolom ezzel a helyzettel vissza is eltel, a "huzzal el innen" megnyilvanulasaiddal.

Nem tudom, lehet binyolultabb a tortenet, de a leirtak alapjan nem tunik egy "rossz embernek" az exed, es ez azert egy eleg megalazo helyzet, valljuk be.

Ha nem zarod le igy vagy ugy ezt az egeszet, akkor marad egy se veled se nelkuled kapcsolat, ami egyebkent a legrosszabb.

21. massalhangzo (válaszként erre: 18. - Anyuka28)
2017. júl. 7. 14:51

ott cseszted el, hogy szarul bantal vele, mint irtad, elkergetted a kozos otthonbol tobbszor, nem mutattad ki a szeretetedet stb.


az ilyen kapcsolatokkal az a baj, hogy mar eleve nem jok, bele sem kellett volna vagni, mert ha valaki szereti a masikat, nem hiszteriazik, nem dobalja ki, es kimutatja ezer modon, hogy szereti


nalad csak arrol van szo, hogy a srac vegul lelepett, mert van esze, belatja, hogy ez nem fog menni, mert nincs az az alap, aminek kene lennie, valoszinuleg el is multak nala a komolyabb erzesek. te meg beszartal, hogy egyedul maradtal, es probalsz utolag kapaszkodni, es ugy beallitani magad elott is, hogy ez milyen jo volt meg szerelem


eszre kene venned, hogy te sem szeretted igazan, ezert nem lesz soha ebbol egy jo kapcsolat. meg kellene talalnotok mindkettotoknek azt, akit igazan szerettek. a gyerek miatt pedig jo kapcsolatot tartani fent, meghuzva a hatarvonalat maganelet es gyereklatogatas kozott

2017. júl. 7. 09:57

A féltékenykedés egyébként sem normális dolog, de semmi képpen sem annak a jele, hogy még akar tőled valamit.

Ne láss bele többet, mint ami benne van. És csapj a kezére, ha mégegyszer a telefonondhoz nyúl...

2017. júl. 6. 23:11
Elkoltozott, es igy turkal a telefonodban? Mit nem engedne meg maganak,ha ujrakezdenetek?
2017. júl. 6. 23:01

Igazatok van abban hogy az elejèn tènyleg el csesztem azzal hogy ne îrogassunk egymàsnak nekem is hiànyzott ez most màr többet kommunikàlunk de inkàbb csak a gyerekröl.Ha itt van akkor tudunk normàlissan viselkedni fèltèkenykedès mosoly làtom hogy nèha feszîteni is akar nekem valamivel...Nem tudom hogy alakaul de valahogy nem tudom el kèpzelni hogy soha többè ne legyen semmi köztünk!

El ment valôszînüleg ha nagyon szeretett volna inkàbb megoldjuk de tèny hogy nem ment volna ûgysem ahogy ö is mondta!

Talàn majd pàr hônap ès bölcsebb leszek:)

Nem tudom mit rejt a sorsunk:)

2017. júl. 6. 19:17
Ez nekem olyan "megházasodott cica de közben rájött hogy még szüksége van a játékra". Szerintem te azt hiányoltad, hogy már nem akar meghódítani mert ez már megtörtént ezért ellökted, hogy újra fusson utánad. Szeretik a férfiak ezt a játékot de egy bizonyos kapcsolati szint után már elunják és más egér után néznek. Vigyázz nehogy beleess a saját kardodba.
2017. júl. 6. 16:29

Le kell ülni egymással, megbeszélni nyíltan minden problémát, azt is, hogy ki mit szeretne.

Vagy összejön, vagy nem, de akkor legalább megtudod, hogy mihez kezdj.

15. ina87
2017. júl. 6. 15:58
Előbb helyre kellene hozni pár dolgot,pl jó kezdet a szülőktől a külön élet,majd sorra venni ami még gond,talán úgy esélyesebb volna h újra egymásra találjatok,de mindenképp tisztázd le magadba h te mit szeretnél ez a cikk úgy jött le h te sem tudod h igazán mit is szeretnél.
2017. júl. 6. 15:50

Egy helyen azt írtad, hogy mindennap írogattatok egymásnak. Ő lehet, hogy így próbált a közeledben maradni. Te azt mondtad nincs értelme. Viszont az egész cikkből nekem úgy tűnik, hogy te nagyon is szeretnéd a dolgokat rendbe hozni.

Gondolom a cikk megírása óta eltelt időszakban valamennyire ez sikerült is. Ha mind a ketten akarjátok, még helyre lehet hozni mindent.

2017. júl. 6. 15:40

Én sem értem ezt a játszmázást. Eljön az az idő mikor kihűl egy kapcsolat. Elköltözött. Ne ragaszkodj hozzá, ne trükköz. Ha már praktikákat kell belevinni régen rossz. Az a fontos, hogy a gyerekkel jó a kapcsolata. A szexelgetést én sem értem. Nálam ez nem férne bele így.

Majd találsz mást és ő is mást.


Ez a szülőkkel együtt élés sem könnyítette a helyzeteteket - gondolom.

2017. júl. 6. 15:11
"Aztán persze szexeltünk is" - ezt úgy írod, mintha ez olyan egyértelmű dolog lenne, hogy külön mentetek, el is költözött, de azért szexelni összejártok... ebből szerintem sem lesz semmi, hogyha veled tervezne, nem csak szexre kellenél. Szerintem legyél kicsit határozottabb, és ne add be a derekad két szép szóért, mert csak ki fog használni.
11. mignon11 (válaszként erre: 9. - Massalhangzo)
2017. júl. 6. 14:49
Teljesen egyetértek veled.A gyerek nyilván összeköti őket, de ebből nem lesz már semmi.
10. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Érdekes73)
2017. júl. 6. 14:15
Ez is igaz, de sosem késő a változásra.
9. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Anyuka28)
2017. júl. 6. 13:35

nem akarlak elkeseriteni, de jobb, ha arra rendezkedsz be, hogy ezzel a pasival nem lesz mar semmi normalis, komoly, szerelmes egyuttelos kapcsolat. a feltekenykedes arra jo, hogy megdugjon (mar bocsi), erezze, hogy megteheti, mert mas nem jott. ha szerelmes lenne komoly erzelmekkel irantad, tervekkel, hogy veled akar elni, egeszen maskent viselkedne


engedd el, es lepj tovabb

8. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Tücsök69)
2017. júl. 6. 13:32
szexelgetesnel lehet, hogy ugy van, ahogy irod, de ha egy no vagy ferfi csak addig erdekes, amig meg nem szerzik, abbol nem lesz semmi.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Panna.33)
2017. júl. 6. 13:11
Ha okosan szerette volna nem üldözi el hogy utána megbánja...
6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Tücsök69)
2017. júl. 6. 13:01

Egyáltalán nem értek egyet ezzel a játszmázással.

Ha szeretek valakit, nem játszom a prédát, akit meg kell szerezni. Adjuk magunkat kölcsönösen.

5. Tücsök69 (válaszként erre: 2. - Tücsök69)
2017. júl. 6. 11:58
Még szeretném megmagyarázni, miért is írtam, hogy tarts távolságot. A férfiak többségét hajtja a vadászösztön. Ha valakit megkap csak úgy, azt nem akarja megszerezni. Biztos vagyok benne, hogy nem érzések nélkül szexeltél vele, de próbálj egy kis önmegtartoztatást gyakorolni! :)
4. Tücsök69 (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2017. júl. 6. 11:52

Szerintem folyamatos kettősség uralja az írását:

"A kapcsolatunk végét ő mondta ki, bár már bennem is felmerült, annak ellenére, hogy szeretem és nem akarok csonka családot."

"A két hónap alatt most jutottam el oda, hogy valamennyire beletörödtem, de a legjobb együtt lenne."

"Jól érzem magam egyedül is"

3. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Tücsök69)
2017. júl. 6. 11:06
Nem tudom, szerintem egyrészt tudja, hogy mit akar,másrészt élvezi a féltékenykedést.
2017. júl. 6. 10:41

Szerintem te magad sem tudod, hogy mit szeretnél. Ez a cikkből jól lejön. Először legyél tisztában a saját érzéseiddel és utána lépj.

Ha úgy döntesz, hogy vele szeretnéd leélni az életedet, javaslatom a következő: féltékeny embereknél a legjobb stratégia, ha távolságtartó vagy. Ez saját tapasztalat. Ne keresd (max. a gyerekkel kapcsolatban), ha ő keres, akkor zárd rövidre a beszélgetést, és legfőképp ne szexelj vele!

2017. júl. 6. 09:08
Szakítottunk. Viszont van egy közös gyermekünk, így rendszeresen találkozunk és kommunikálunk. Egy hullámvölgy lett az életem. Nem tudom, hogyan lehetnék boldogabb, kiegyensúlyozottabb. Szeretném visszakapni...

Ugrás a teljes írásra: Leszünk mi még egy pár
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook