Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszünk mi még egy pár fórum

Leszünk mi még egy pár (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszünk mi még egy pár

1 2
55. regina.77 (válaszként erre: 51. - Lina33)
2017. szept. 29. 10:33
:) ez nagyon jó volt......
54. a03dd05915 (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. szept. 12. 22:39

Bocsi, de olyan jót nevettem a történeten.:)

Ezt meg kéne filmesíteni!


Remélem, nem állít az élet újra egy ilyen próba elé, és találkozol majd egy igaz emberrel!

53. Panna.33 (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. szept. 12. 22:17
Tényleg eszement. Nem véletlen, hogy nem terveztél vele eredetileg sem, tudtad azt valahol, hogy hülye.:D
52. Lina33
2017. szept. 12. 21:55

Anyuka28 -nak remélem még összejön a dolog a férjével, lehet hogy csak sok a félreértés köztük, és valahogy csak rendeződik,

fene se tudja néha mit hogy kéne csinálnia, hogy jó legyen; bonyolult az emberi viselkedés, sok mindent hoz az ember otthonról....

51. Lina33
2017. szept. 12. 21:50

hihi,

hát nekem is van sztorim, igaz vagy 2 éves

leírom, hátha tanultok belőle, én már tanultam, vagyis remélem - lényeg hogy ne basztassatok az elolvasása után

volt egy fogorvos pasim, mindig hencegett mennyire jól keres, ja és persze biztosított arról hogy csak velem, örökre, bla bla...

lényeg.. pár hónapja jártunk, mikor a szülinapjára kinéztem egy "terméket", az ár 50 ezer Ft volt, megvitattam vele is, ahogy beszélgettünk, arra jutottunk, hogy ebből a termékből a drágább változat jobb lenne, ami 100 ezer Ft, beleegyeztem...

Azt mondta, hogy nem fogadhat el ekkora ajándékot, és pár hét múlva odaadja nekem az árát, így tisztességes.... gondoltam jó.... az ajándékot még a szülinapja előtt megkapta, hogy tudja használni.

Eljött a visszafizetés napja. Várom a pénzt, mikor feljött hozzám hatalmas kétségbeesésben, hogy a parkoló és a házam közt (max 100 méter) elhagyta a pénztárcáját. Oscar díjas alakítást nyújtott. Én csak lestem, nem is tudtam lereagálni, hogy ilyen létezhet.... egy fogorvos, aki jól keres? 100 ezerért ekkora hülyét csinál magából.... akartam hinni neki, még jártunk egy darabig, de mikor jött az én szülinapom kirúgott, a 100 ezret sem láttam viszont...

hát ilyen ez a "filmszakma" :/

50. massalhangzo (válaszként erre: 49. - Virágocska87)
2017. júl. 13. 10:48

szamomra a te viselkedesed betegesebb, hogy fizettel mindent a pasinak, mikozben nem erezted jol magad a kapcsolatban, tobbet akartal, de beerted azzal, hogy idonkent szexeltek valahol. inkabb ezt gondold at, hogy ha nem ilyet akarsz, ne menj bele, legyenek elvarasaid a tarsadat illetoen, legalabb annyi, amit te is nyujtanal egy kapcsolatban


a pasi viselkedese ertheto, nem akart semmi komolyabbat, de a szexet megkapta, plusz fizettetett veled mindenfelet, ami kenyelmes is volt a szamara minden elkotelezettseg, viszont-figyelmesseg nelkul

2017. júl. 12. 22:08
Nekem is betegesnek tünt a viselkedése ezért is kérdeztem rà itt
48. Virágocska87 (válaszként erre: 46. - Temmp)
2017. júl. 12. 22:05
Nem talàlkozom vele többet. Elég szemtelen volt. És még az irányba probálta meg terelni a dolgokat hogy nekem örülnöm kellene hogy ő érdeklődik irántam komoly szàndékkal. Ő magát premiumnak számitotta és ő hozzá senki sem érhet fel. Rajtam még vàltoztatni is akart pl hajam szinét öltözkodésem. Számomra felfoghatatlan màr az is hogy egy férfi 38 évesen a szüleivel lakik és az anyukája minden reggel ébreszti és elkésziti a reggelit neki.
47. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 19:27
Ez a pasi egy garasoskodó sóher alak. Még jó hogy a reggelidet vagy egyebet nem fizetteti ki veled. Kerüld el messzire.
46. temmp (válaszként erre: 42. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 19:19

Teljesen mindegy, hogy miert mutatott be a szuleinek. Barmi megfordulhat a "beteg" agyaban. Lehet tenyleg felesegul venne, es meg halas is lehetnel neki amiert eltarthatod, sot, talan megbocsatana a szamla miatt is.

Ugye soha tobbet nem talalkozol vele?

45. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 19:16

biztos a szuleit akarta megnyugtatni, hogy szalljanak le rola. nem hiszem, hogy 38 evesen ne lenne extragaz, hogy senkit, semmit nem tud felmutatni. gondolom, raadasul otthon lakik, ha hozza soha nem tudtal menni :D


neki egy no voltal, aki fizeti a dolgait, mert szamara ez a termeszetes, hiszen neked van penzed (hozza kepest). egy ilyen nulla, bena csavo persze hogy hibaztat, nem mondhatja azt, mekkora rakas szerencsetlen szar vagyok, te meg nokent fizetsz mindent, milyen ciki

44. csikil4ny (válaszként erre: 42. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 19:10
Nagyon jó, hogy megszabadultál tőle. Örökletes is lehet...
43. Piroska52 (válaszként erre: 42. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 19:08
minél távolabb tartod magad annál jobb ,ne menjen már el az eszed hogy mégegyszer szóba állj vele
42. Virágocska87 (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2017. júl. 12. 19:00
Nekem sem normàlis viselkedés ezért is szakitottam vele. Sőt egy ismerősöm ugy nevezte hogy érzelmi zsaroló és szadista. Csak az volt a dologban furcsa hogy a szüleinek bemutatott. Meg a végén engem hibáztatott mindenért de én viszont nem látom hogy hibàs lennék
41. Piroska52 (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 18:53
mond édes lányom te,,, mazohista,,, vagy ?,mert ezt nemis tudom minek nevezzem másnak
40. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 18:48
Nem a számlás história az eszement, hanem az, hogy neked ez az ember kell. Szerinted miért nem nősült eddig meg? Megválaszolom: nem talált még egy olyan hülye nőt, aki eltartja. Talán majd most?
39. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Virágocska87)
2017. júl. 12. 18:31

most az a kerdesed, jogos-e a hiszti a szamla miatt? gondolom tetszik a pasinak, hogy kifizetsz mindent, amit o ker, es sertodottet jatszik, nehogy vissza kelljen valamit fizetnie, fel se meruljon benned, es meg te erezd magad rosszul


annyiszor leirtad, hogy meg ezen is tulleptel, vagy hogy nem tetszett, de belementel


szamomra az a kerdes, 30 evesen egy ilyen ferfit akarsz magadnak? akivel csak szexelni lehet es fizetni a kiadasait?

2017. júl. 12. 18:24

Sziasztok! Lehet nem pont ide tartozik a problémám de leirom.

Tavaly juniusban elkezdődött egy "kapcsolat" egy 37 éves férfival. Én akkor 29 voltam. Mi egymást 2012 óta ismerjük, munkakapcsolat volt eredetileg. De 2015 októbere óta probàlkozott hogy elhivjon vacsorára vagy valamit meginni. Egyszert talàlkoztunk i 2015 oktoberében. Elvitt vacsizni. Beszélgettünk mindenröl de ugy vettem észre h leginkább a munka volt az amiért probált jóban lenni velem ily módon. Szóval hogy a cég ahol dolgozom az ő vállalatátol vásároljon ezt azt. Ő mellesleg soffőr a válalatban és ő a menedzser is. Legalacsonyabb fizetése van az össz beosztott közül ami kb 250 euro annyi hogy még zsebbe kap minden hónapban olyan 100-150 eurot. Ő 100km-re tőlem lakik. Neki akkor szerintem volt barátnője de nem vagok benne 100%-ig biztos. Ezt követően mi munkakapcsolatban voltunk avval hogy mikor beszétünk telefonon akkor általában egy óràt is képesek voltunk beszél i ugy mindenröl. Mellék àllàsban ő focibiró ellenőrként is dolgozott és bírókat vizsgàztatott. Nekem ő szimpatikus volt az elejétöl kezdve csak em nagyon hittem el neki azt hogy nincs felesége vagy hoy nem lenne barátnője vagy komolyabb kapcsolata. Valószinüleg az évei miatt és mindig azt mondogatta hogy nem tud egy "normális" nőt találni...na most mi 2016 juniusátol voltunk intim kapcsolatban. Amit én egy egyéjjszakás kalandnak fogtam fel és meglepődtem hogy másnap felhivott hogy találkozzunk ujra. Ezek a talàlkozàsok rendszeresen ugy 3 hetente történtek amikor én 7végére az ő vàrosàba utaztam és ott egy ismerősőmnél szàltam meg. Mi általàban talàlkoztunk ilyenkor és mindig sex volt csak eleinte autóban a hegyen vagy a tó mellett, ami nkem eleinte érdekes is volt 2-3 alkalommal de már mikor a têlen is autóban akarta... az nem igazán tetszett de belementem. Avval volt el hogy túl drága szobàt bérelni. Én meg ugy voltam még mindig hogy ez csak sex. De akkor decemberen azt mondta hogy ő szeretne velem újévezni. Meg hogy ő mesélt már anyukàjànak rólam és arrol hogy én milyen jó vagyok meg rendes meg hogy nem olyannak nézek ki aki otthadja amikor valami zűr történik, pl elveszti az állását vagy ilyenek... jo hát meglett az újévezés helyszine peraze hotelt kellett foglalni. A tartózkodást a hotelt én fizettem ugy beszéltük meg (nekem kb 550 eurós fizum van). Ujév fantasztikus volt igaz a szobàbol ki nem jöttünk. Jól éreztem agam vele. Annyi hogy őtet nem lehetet kiszedni az ágybol még egy sétára sem Szegeden. Sak a szoba volt ès az ágy ami nekem megint nem tetszet de ezen is àtléptem. Igaz azt mondta hogy ugy gondolja hogy én megfelelő feleség és anya lennék a gyerekeinek. Ujév után 3 hétre volt a szülinapja. Meghivott magához és bemutatta a szüleit. Ebben a 3 hétben csak viberen làttam video call-on keresztül. El birt volna jönni 7 végéken amikor nem dolgozott de ő nem jött mert a sportfogadó irodában kellett ülnije ès jàtszani. Persze szép kis összegeket hagyott ott. Na én még ezen is átléptem mert nem igazán éreztem azt hogy ő komolyan gondolta volna a feleséges mesét. Az anyukája amikor ott voltam nagyon kedves és figyelmes volt velem. A régi fotóalbumot kellett nézegetni meg a fiárol mesélt. Kicsit fura érzésem volt evvel kapcsolatban mert ugy éreztem mintha az asszony meg akarna fogni hogy menjek hozzá a fiához. Másnap hazautaztam és ujra maradt a viberes kapcsolat egész február 14-ig. Akkor mórahalmon foglaltunk apartmant szombat regegelig. Ezt màr ugy volt megbeszélve h ő fizeti. A vége az lett h a 140 euros bérletböl 100 eurót ö fizetett a maradékra meg azt mondta h nincs pénze fizessem ki. Megjegyzem az új év 180 euro volt és én fizettem. De ezen is àtsiklottam. És akkor jött a valami... én vettem neki ajàndékot valentin napra. Ő nekem semmit. Ez azért nem tetszett. Utánna elmentünk vásárolni. Vett volna egy cipőt de csak eurója volt kp-ben és nem akart a váltóba menni. Ezért ugy volt hogy én fizessem ki ès ideadja euroban az összeget ha hazaérünk. Az apartmanban el akartam rakni a számlát a agarancia miatt. Erre elkezdett velem kiabálni hogy most majd addig lebegtetem a szeme elött a számlàt amig oda nem adja a pénzt. Mondtam hogy nem az volt a szándékom a garancia miatt tettem el de ha neki nem kell kidobhatjuk. Meg sem akarta hallani amit mondtam megfordult az àgyban és a fogadoiroda online fogadàsàt nyitotta ki és jàtszott. Azt mondta hogy nagyot hibáztam evvel hoyg elraktam a számlàt mert most én őt bàntottam. És hogy bocsánatot kell kérjek tőle. Hàt nem igazán értem hogy miért kérjek bocsánatot de mindeggy. Másnap hazamentünk picit fura volt mert én nem igazán értettem hogy most mi is van. Ö haragudott ràm a szàmla miatt amit én nem értek meg hogy ezt el nem felejti nekem mert nagyott hibáztam. Aznap beszélt anyukámmal hogy ő feleségül venne engem és hogy ő (anyu) eggyezik e vele. Naaz egész nösülés is csak szavakon maradt mind ahogy a cipő àrát is még mindig nem adta ide.

Nem tudom ti mit gondoltok erröl a számlàs hisztiröl mert nekem ez eszement.

37. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Anyuka28)
2017. júl. 11. 17:40

ha rendesen fizetne gyerektartast, akkor is el kellene intezni hivatalos uton. ez a gyereknek jar, nem magadnak kered. ugyanugy kotelessege hozzajarulni, mint ahogy te eltartod a gyereket


komolyan, egy ilyen pasival akarnal ujra egyutt lenni, aki a gyerekehez is ilyen szemet?

36. csikil4ny (válaszként erre: 35. - Anyuka28)
2017. júl. 10. 16:06

Soha nem fogom megérteni azokat a férfiakat, akik nem azt mondják, hogy a gyerek ugyanúgy az enyém is, mint az anyáé, pénzt és időt áldozok rá. Ez kellene legyen a természetes.


Ne fenyegetőzz az ügyvéddel, hanem mondd meg, hogy szeretnéd lepapírozni és tisztán látni az anyagi részét is.


Próbálkozz csak, előbb-utóbb összejön!

35. Anyuka28 (válaszként erre: 34. - Csikil4ny)
2017. júl. 10. 12:11
Igen èn is îgy vok vele de ö gondolom nem meg ax anyja se ga ügyvedhez megyek de ha el jutok a pontra nem fognak èrdekelni!Ma mèg teszek egy utolsô lèpèst h le ülök vele h a gyerektartàst mègis hogy gondolja a jovöre nèzve!Aztàn eröt veszek magamon ès ügyvèd!Ma màr 2helyen voltam az egyik nem mert fel5töl kell kezdeni a màsiknàl meg majd hîvnak ha akad valami nekem valô kedves volt a fönök:)Remèlem egyenesbe jövök:)
34. csikil4ny (válaszként erre: 33. - Anyuka28)
2017. júl. 10. 06:36

Nem bűn kérni a gyerektartást, hanem jog. Jelenleg a kicsi érdekeit te képviselet, tehát fogd magad és intézkedj!


Az meg, hogy a kocsiját használhatod egy szép gesztus tőle.


Nézegesd a munkahely kínálatot, előbb-utóbb csak kerül valami. Az élet nem leányálom, ez van ebből kell kihozni, ami kihozható.

2017. júl. 10. 05:21

Na igen mert nem akarta rendbehozni ès kèpes volt itt hagyni pont akkor amikor gyes mellett el kezdtem dolgozni 6-14ig ûgy h majd ö viszi a gyermekünket a bölcsibe...egy hèt mûlva màr nem volt itt ès èn nem tudtam 6ra jàrni..Aztàn le èpîtès lett ki rûgtak egy màsfèl hete...most melôm sincs nem tudok gyerek mellett egyedül bàrmit vàllalni mert mindenhova 5/6ra kell jàrni kicsit sem vagyok most nagyon durva helyzetbe!Gyerektartàst sem hajlandô fizetni èn ne rajta èlösködjek cîmszôval..hiàba mondom hogy ez jàr ès nem havin10/15ezer!

Ügyvèdhez kellene mennem de tartottam töle viszont rosszabb attôl màr nem lesz ami most van meg talàn az majd le zàrja ezt az egèszet de fèlek! Nem tudom mitèvö legyek tudom h az a helyes mert îgy a gyermekünk sorsa is a levegöben van îgy most akkor viszi amikor tudja mert èpp nincs senkije de ha lenne nem a gyerek lenne az elsö szàmàra!Cigire albira autora mindenre van!Igaz az egyik autô nàlam van hasznàlhatom a gyerekkel kapcsolatos utazàsokhoz pl bölcsi vagy bolt...de ez csak egy segîtsèg rèszèröl meg egyszerre 2öt nem tud hasznàlni ûgysem!De amîg nem megyek el ügyvèdhez a gyerektartàs pènzen is csak a vita megy! De drasztikus lèpèsnek tartom holott meg ez lenne a normàlis ha màr nem tudunk szôban megeggyezni!Csak mèg gyenge vagyok hozzà!Pár èv mûlva olvasnàm a soraimat biztos azt mondanàm mekkora hülye voltam!ö a helyembe màr règ el ment volna hogy legyen hivatalos forma csak èn vagyok ilyen beszari!

32. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Anyuka28)
2017. júl. 9. 20:05

ha szeretne, tervezne veled, egyaltalan ott lenne legalabb a lehetoseg ennek a fejeben, akkor nem igy viselkedne


nem a kozos programokrol van szo, ti nem idegenek vagytok vagy kezdo randisok vagy szexpartnerek. ti egy par voltatok, kozos gyerekkel. ha o ennyire lefordult rolad, es meg a szex sem jelentett neki semmit, csak egy aktust, akkor nem kell remenykedni abban, hogy ebbol ujra szerelem lesz, ha egyaltalan az volt valaha


probald a sajat erzeseidet, erdekeidet is nezni. valoban annyira szeretted ezt a ferfit, ha sokszor elzavartad, rosszul bantal vele? biztos megvolt az okod erre, csak most akarod rozsaszinen latni a dolgokat. biztos, hogy olyan ferfival akarnal elni, csaladban, aki siman elmegy, nem probalja meg rendbehozni a dolgokat, ugy szexel veled, mint egy semmit nem jelento futo kalanddal, tovabb all, es meg sem hallgat? szerintem ennel tobbet kene varnod egy ferfitol, tobbet erdemelnel, es a gyereked is


jon majd olyan. tudom, hogy most remenykedsz es csak ot tudod elkepzelni, de jobban jarsz, ha nem jottok ossze ujra egy ropkere sem

31. Anyuka28 (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2017. júl. 8. 22:50

Ebben totálissan igazad van amit írtál:)annyira még sem izgatja mert akkor tenne értünk azzal hogy lenne közös progink!

Mármint ketten és nem csak az hogy itt van a gyerek miatt!

30. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Anyuka28)
2017. júl. 8. 18:22

teljesen erheto, hogy nem tudod egyszeruen lezarni, es az is, hogy meg remenykedsz.


azert irtam, keszulj fel arra, hogy ebbol nem lesz hosszutavu, boldog kapcsolat mar, mert te lathatoan az o feltekenyseget a szerelem es akaras jelekent veszed vagy birtoklasi vagykent, aminek most orulsz, mert ugy gondolod, ez azt jelenti, hogy o sem tud elengedni


pedig ez nem az. sok ferfiban, noben benne van a szakitas utan is a feltekenyseg. ez a tipikusan nekem nem kell, de nehogymar mast akarjon vagy massal legyen. latod, hogy nincs meg benne a felsz, hogy elveszithet, nem tesz semmit, hogy egyutt maradjatok, meg egy kis kozos programot is elutasitott, es a szex sem jelentett neki semmit, csak pusztan egy aktust az adott pillanatban


abbol, hogy szulokkel eltetek, es ahogyan irsz, ugy gondolnam, fiatalok vagytok, es nem egy 10 vagy 20 eves kapcsolatrol irsz, hanem max. egy-ket evesrol, es ha ezalatt mar undorito dolgok tortentek, es csomo veszekedes, nekem azt jelenti, hogy talan leszamitva az ismerkedesi fazist, maga a kapcsolat mar az elejetol nem volt jo

2017. júl. 8. 11:27
Az oké hogy nem jönne csak nem értem a féltékenykedését kikkel beszélgetek???meg állandóan nézi hol vagyok elérhető ezt mondja is !birtoklási vágy?!
2017. júl. 8. 06:15

Dehogynem. Nagyon egyszerű.

Lezártatok egy kapcsolatot: vége. A gyerekkel való összekapcsolódás egészen más jellegű. Gondolj csak bele, ha nem lenne gyereketek, akkor is jönne hozzátok az ex-férjed hetente?

Ez mindig is összeköt majd vele, de nem hozzá köt: nem egymáshoz kötődtök.


Te most az érzést" keresed, amit egyszer tapasztaltál. Keresd meg hozzá a FÉRFIT is.


(szexet meg főleg nem kevernék bele egy lezárt kapcsolatba.. nem is értem, hogy miért persze" és természetes számodra?????)


De a te életed, nagyon fiatalnak gondolnak, így az élet tapasztalat előtted áll. Sok sikert.

27. Anyuka28 (válaszként erre: 26. - Massalhangzo)
2017. júl. 7. 23:26

Az eleje jó volt ezt szerintem sehol nem is írtam hiszen maga volt a mennyország!

Azért írtam le a családi példámat hiszen én ezt vettem alapul sajnos de most már legalább be látom hogy nem követendő a példa!

Hibáztam én is ő is sokat..csak tudod az elengedès nem egyszerü föleg ha napi szinten beszèlünk ès sokszor jön a gyermekunkhöz vagy èpp el viszi.Örök kapocs marad!

Emiatt nem könnyü ezen tûllèpni ès amikor az ember benne van màs minden !!! èn is azt mondanàm magamnak hagyni kell menjen lesz jobb de amîg nem mûlik el teljessen az èrzès nem egyszerű!

26. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Anyuka28)
2017. júl. 7. 22:39

minek megjavitani valamit, meg hogyan, ami az elejetol sem volt jo? mindegy, hogy a szuleid hogy beszelnek egymassal, nyilvan nem azert gorombak, mert szeretik egymast igazan. ha szeretned a parodat, nem beszeltel volna ugy vele, ahogy. es ha neki voltak undorito huzasai, akkor megint megkerdezem, ha elejetol sem volt jo ez a kapcsolat, ha nem szeretettek egymast meg annyira sem, hogy normalisan banjatok egymassal, akkor minek ezt eroltetni?


igazabol en nem is latom a leirasod alapjan, hogy barmi esely lenne, hiszen a parod meg kozos programot sem akar veled, es megmondta erthetoen, hogy nem akarja ezt folytatni, mar keso lenne barmit rendbe hozni


probald maskeppen nezni, ha ez kolcsonos szerelmes kapcsolat lett volna, sosem juttok ilyen hamar idaig. ez ket eretlen ember jarasa volt, akik felnottesdit akartak jatszani, es gyereket csinaltak felelotlenul, eretlenul


nincs vege az eletnek, talalsz mast, jobbat, es mar a hibaidbol adodo tapasztalatokkal is jobban odafigyelsz majd. komolyan egy olyan pasi kene neked, aki undorito dolgokat tett veled, es nem is akarja megprobalni veled ujrakezdeni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook