Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Két hónapja regisztráltam a Díjnet oldalán, de eddig ott nem sikerült kifizetni a számláimat, mi lehet a baj? fórum

Két hónapja regisztráltam a Díjnet oldalán, de eddig ott nem sikerült kifizetni a számláimat, mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


5. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2017. júl. 3. 16:00

Az elektronikus számláknál nagyon figyelni kell a szla számokra és a megjegyzés rovatba a saját azonosítódat is vagy amit kérnek be kell írni. Mi egyszer az áramszámlával jártunk úgy, hogy elutaltuk, megérkezett, de ők nem tudták bekönyvelni és jelezték, hogy mi nem fizettünk. Aztán végül visszautalták, mert azt tudták honnan érkezett, de nem tartozott hozzá vevőkód. Megvolt a huzavona és idegesség, azóta mindig figyelem ezeket.

Nézd meg te is. :)

2017. júl. 3. 14:40
Nem csak regisztrálni kell a Díjnet oldalán, hanem felrögzíteni a fizetni kívánt számlák adatait. Úgymint szolgáltatási hely, vevőazonosító stb.
3. globus (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2017. júl. 3. 14:39
Csak te tudhatod, hogy milyen hibaüzenetet kaptál. Mit írnak?
2017. júl. 3. 14:34
Hívd fel és kérdezd meg.
2017. júl. 3. 14:33
Két hónapja regisztráltam a Díjnet oldalán, de eddig ott nem sikerült kifizetni a számláimat.Mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook