Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkatársam tudja, hogy ma van a szülinapom, mégse mond egy jó szót fórum

Munkatársam tudja, hogy ma van a szülinapom, mégse mond egy jó szót (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. okt. 27. 07:27
borzasztó
2017. okt. 27. 07:27
sok ember onzo ,talan azert nem koszontott fel,mert felt hogy ajandekot kell adnia.
2017. júl. 5. 22:47

Ne vedd a szívedre.

Megtehette volna, de nem volt kedve.

Boldog szülinapot!

Mi amúgy munkahelyen csak névnapot köszöntöttünk:)

2017. júl. 5. 22:20
Kedves fórumindító! 20 évesen igazán felnőhetnél. Elég gyerekesnek tűnik a viselkedésed.
2017. júl. 4. 14:31
mi a munkahelyen,, annó,, csak a névnapot tartottuk számon vittünk sütit üditőt,,a lányoméknál számontartották a szülinapot is ,most uj munkahelye van ,még nem tudni itt hogy ünnepelnek mert még nem volt, de biztos nem esik kétségbe ha nem húzgálják meg a fülét, ha meg valaki azt szeretné hogy felköszöntsék vigyen egy kis rágcsát meg üditőt és mondja meg csajok szülinapom van ,nem kell ezt tuldramatizálni
66. 12d083b51b (válaszként erre: 63. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 13:54

Persze, hogy így szoktuk (volt) csinálni. De ezt akkor is, amikor a kollégák még nem tudják, hogy mikor van névnapom, szülinapom. Akkor sem azzal kezdem, hogy majd megvárom, hogy egyáltalán felköszöntenek-e. Igenis, odaviszem (kaja,pia) meghívom őket egy kis rágcsára, és majd akkor fel is köszöntenek, + legközelebb már tudni fogják.

Különösen, ha pl. olyan nevem van, ami minimum 4-5 helyen is szerepel a naptárban, mint a Mária, vagy Péter, Pál, hasonlók.

65. gabbbicica (válaszként erre: 40. - Renyh)
2017. júl. 4. 12:44

És akik a facebookon látták, azok közül vajon hány köszöntött volna fel akkor, ha nincs kiírva, hogy szülinapod van?


Mert nekem pl. sokkal jobban számít a minőség a mennyiségnél. Vannak olyan facebookos ismerőseim, akik pl. volt iskolatársak, és 10 éve egy szót se váltottunk. Oké, ír, felköszönt, de nekem pl. nem sokat jelent.


Célozgatni meg egyenesen szánalmas. Ezek után tényleg tudtál volna örülni neki, ha odavakkantja, h akkor boldog szülinapot?

64. lapbarna (válaszként erre: 63. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 11:02
Kerek szülinapot akartam írni. ;D
63. lapbarna (válaszként erre: 60. - 12d083b51b)
2017. júl. 4. 11:01
Nálunk nem csak az új kollégák, hanem mindenki így csinálja. Üdítő, süti, rágcsa névnapon, ha valaki ketek szülinapozik, akkor is, meg ha úgy érzi. Soha senki nem tiltakozik a vendéglátás ellen. :D
2017. júl. 4. 10:49
Az cikibb, amikor nem csíped, és beállít egy gyönyörűen csomagolt ajándékkal, karácsonykor, te meg semmit. Basszus, velem megtörtént. :D
2017. júl. 4. 10:45
*** Egy kicsit elnagyoltam ezt a beírást, de azért gondolom, a lényeget ki lehet olvasni belőle! :))
60. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Renyh)
2017. júl. 4. 10:44

Kedves Renyh!

Egy hónap után még a névnapot sem igazán tartják számon, hiszen ahogy mondani szoktuk: még meg sem melegedett alatta a szék.

Másrészt, az új kollégák ilyen azzal kezdik, hogy bevisznek egy tálca sütit, üdítőt, kávét, és meghívja a kollégákat: hoztam egy kis harapni valót, gyertek fogyasszatok bátran, van a szülinapom, névnapom.

Megtetted???

59. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Renyh)
2017. júl. 4. 10:36

Boldog szülinapot!

Munkahelyen nem tartják a születésnapokat, legfeljebb a névnapokat, de azt sem mindenhol.

Te provokáltad a köszöntést, már az is kicsit furcsa volt, erre mondjuk válaszként felköszönthetett volna, de szerintem lehet, hogy a te mondatod nem tetszett neki.

58. Channa* (válaszként erre: 50. - Böce)
2017. júl. 4. 07:21

Én is találkoztam nem rég egy bunkó, tahó, érdektelen emberrel. Valószínű, hogy ő sem köszöntött itt fel senkit, ellenbe amikor egy vak fiú beesett a metró sínekre, akkor volt olyan bunkó, hogy utána ugrott és mielőtt jött a metró kiszedte a srácot.


Ezzel csak azt akarom szemlélteni,hogy lehet nyugodtan érdektelenezni,bunkózni,tahózni, de vannak olyan helyzetek, amikor kiderül, hogy még sem igaz ez a legtöbb emberre, azaz óvatosan...


Egyébként szerintem meg bunkóság erről a témáról fórumot kiírni. A születésnap ne egy nemzeti ünnep, hogy kötelezö legyen benne résztvenni....

2017. júl. 4. 07:06

Szerintem a legtöbb ember nem bunkó és nem figyelmet, stb. Miért is kell ilyet feltételezni?

Mert nem köszöntöttek fel valakit? Nevetséges.

Hiányzik a másik nagy csoki?

Sosem fogom megérteni, hogy miért kell egy fel nem köszöntés miatt így kiakadni?

Gondolom a számodra fontos emberek megtették,így foglalkozz azokkal,és ne egy olyannal,aki alig ismer..



Boldog szülinapot!

56. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Globus)
2017. júl. 3. 23:25
Én is szabizok, de nem emiatt. Előtte nap viszem a gyerekpezsit, sütit, megünnepeljük. 😊
2017. júl. 3. 23:23
Boldog szülinapot amúgy! Állítólag minél több van belőle, annál tovább élsz!
2017. júl. 3. 23:21

Szülinapomon szabadságon vagyok!

Sajnálom, hogy ilyen kretén kollégáid vannak! 😑

2017. júl. 3. 22:05
Egy tapló a munkatársad...
2017. júl. 3. 21:45
Ez nekem kicsit furcsa. Nem a szülinapoddal és a szeretteiddel törődsz, hanem azt lesed, hogy szinte ismeretlenek a célozgatás után felköszöntenek-e, hogy aztán magadban zsörtölődhess, hogy milyen bunkók? Ez vakami Rúgj belém típusú játszma? Vagy nincs elég ember, akinek tényleg fontos, hogy felköszöntsön? Elárulok egy titkot. Más szülinapja senkinek sem fontos. Ha odaböki, hogy Boldogot, akkor sem lesz neki fontos. Ne másokkal törődj, hanem magaddal. Élvezd a szülinapod, és füled érjen bokáig!
51. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Globus)
2017. júl. 3. 20:34
Én is el szoktam lógni, de idén nem hagyták, direkt beírtak dolgozni, hogy velük legyek.:D
50. Böce (válaszként erre: 24. - Renyh)
2017. júl. 3. 20:18
Szerintem tahóság ilyenkor nem szólni. Alapvető udvariassági elvárás. De manapság egyre nő s bunkok száma sajnos.
49. manó2000 (válaszként erre: 40. - Renyh)
2017. júl. 3. 20:07
Ne viccelj már! Ennyit nem ér az egész! Ne lovagolj ezen. Ha köszönt jó, ha nem akkor nem.
48. Lonna4 (válaszként erre: 46. - Globus)
2017. júl. 3. 19:23
És nagyon de nagyon jó ajándék!:-)
47. fincsi5 (válaszként erre: 46. - Globus)
2017. júl. 3. 19:15

Mán' te is ezzel jössz? DD

Loreláj, meg társai, meg a lógás. DD

46. globus (válaszként erre: 44. - Fincsi5)
2017. júl. 3. 19:14
De, akkor is lógok általában. Azzal nyugtatom magam, hogy ez az én ajándékom, magamnak. Kb. tíz éve találtam ki és tök jó. Mert megérdemlem!
2017. júl. 3. 18:44

Hello. Szerintem felfujod a dolgot.


Amugy én mindig szabit veszek ki olyankor. Persze volt hogy igy sem úsztam meg a köszöntést. De ez a légkör, csoport osszeteteletol függött mindig.


Szerintem felejtsd el. A munkatarsak nem a barátaid. Egyebkent meg ha jo arc akartal volna lenni es bevagodni újoncként, akkor vittel volna sütit vagy valamit. :)


Lehet ott amugy az a szokás h a szülinapos visz valamit. Amig nem vagy tisztában a helyi szokásokkal, kar kiakadni bármin. Kar felfujni. En pont lesz.rom ha nem koszontenek fel melóban. Nekem a legfontosabb hogy a szüleim felhivjanak mert az szamit igazan.


De amugy boldog szülinapot. Es 10-20 ev múlva hidd el pont le fogod sz.rni hogy a kollega oda sem koszon, nem hogy felköszönt :D

44. fincsi5 (válaszként erre: 37. - Globus)
2017. júl. 3. 18:01
Á, nem tudom, ez olyan furi. Névnapodon nem lógsz el? D
43. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Renyh)
2017. júl. 3. 17:50

Boldog Születésnapot! :)

Biztos elfelejtette, ne aggodj, majd lehet kicsit később eszébe jut.

42. massalhangzo (válaszként erre: 40. - Renyh)
2017. júl. 3. 17:42
hat szerintem te is bunko voltal :D kedves tole, ha ezek utan felkoszont. komolyan ennyire szanalmas a helyzeted, hogy ujdonsult munkatarsaknak kell celozgatnod, hogy koszontsenek mar fel?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook