Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hennázott hajamat ma leszívattam... fórum

Hennázott hajamat ma leszívattam... (beszélgetős fórum)


2018. aug. 22. 13:29
Nagyon köszönöm mindenkinek!Fekete volt a megoldás.Azóta is ezt viselem☺
13. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 12. - Eritrea)
2017. júl. 7. 19:13
remélem nem azért nem ír a fórumra mert nem sikerült helyrehozni és nagyon el van keseredve.
2017. júl. 7. 08:48
Mi lett a hajaddal?
2017. júl. 3. 20:55
Mi van veled szegénykém? Sikerült valamit a fodrásznak segíteni rajta?
10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Dominós)
2017. júl. 3. 10:34
:D
2017. júl. 3. 10:13
egy képet? :D
2017. júl. 3. 08:53
(jahh és nem kioktatás akart lenni. Azért írtam, hogy pár évig tanulják ennek az elméletét és a kémiai folyamatokat, mert egy okos fodrász pontosan tudja mit tettél a hajaddal és melyik színt hogyan koktélozza pl. meg, majd fesse be, hogy a három színből egyet fessen a végére. De én sem értek hozzá, csak csináltam már hasonló butus dolgokat. Pl.görög nyaralás előtti estén kissé kifakult burgundi vörös hajamat leszívattam szőkére.. gyönyörű rikító narancs és citrom színe lett. Este 10-kor még rohantam a tescoba festéket venni, hogy ahajnali indulásnál legalább elfogadhatóan nézzek ki.. Ott megtanultam a leckét: ez egy szakma, nem értek hozzá, a dobozos festékek sosem lesznek olyan jók, mint egy professzionális termék. Mondom ezt kozmetikusként, akinek a haja égnek áll a kiskereskedésekben kapható csoda cuccoktól, amiktől mindenki csodát vár és sokszor többet árt vele, mint használ. Utána meg eljön hozzám a vendég, hogy ami nálam működik, nála miért nem otthon. Meg több lett a szőre, zsírosabb az arca stb....)
2017. júl. 3. 08:43

...komment nélkül: FODRÁSZ!!!!


Tudod a fodrászok pár évig tanulják ezeket a dolgokat, mint a kozmetikusok is. Odahaza megfelelő képzés, gyakorlat és szaktudás nélkül sosincs jó vége az ilyesminek. Próbálj megnyugodni és keress egy jó fodrászt, aki rendbe tudja tenni a hajad. ♥

6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Health79)
2017. júl. 3. 08:29

Ez attól is függ,hogy milyen hajat akartál egyébként? Legkézenfekfőbb, hogy fesd vissza feketére de a leszívott részen nem biztos, hogy olyan lesz. Viszont ha újra rámész feketével, akkor megint távolabb kerülsz attól a színtől, amit akartál, mert ezt is meg kell várni, hogy lenőjön.


A henna sajnos úgy beleszívódik a hajba, hogy nem lehet kiszedni, hanem meg kell várni míg lenô, esetleg, ha gyorsan meg akarsz szabadulni a feketétől és nem olyan hosszú a hajad, le is vágathatnád, ha a lenövés is van pár centis és azt már olyan színre fested, amilyenre akarod.

2017. júl. 2. 21:41
Én ezt tenném: kiíratnék holnapra egy szabit és még ma este felhívnám a fodrászomat hogy vészhelyzet van és holnap ha csak nem Alaszkában van mindenképpen fogadjon. És próbálj megnyugodni.
4. bumburka (válaszként erre: 2. - Health79)
2017. júl. 2. 21:23
Szerintem gyorsan kérd meg az egyik családtagodat, fesse be a hajad. Vagy hívd fel a fodrászod konkrétan milyen hajfestéket vegyél expressz!!!!
2017. júl. 2. 21:06

Először is gratulálok. :)

Másodszor... én bekenném hennával a helyedben, de inkább elküldenék valakit egy doboz hajfestékért.

2017. júl. 2. 20:18

Szisztok!Valójában indigózva volt a hajam.Tehát fejlkete henna.Próbáltam le c-vitaminozni.Nem ment.Mègegyszer,akkor sem.Nekimentem szőkítővel.Grafitszürke és zöld.Vörös tövekkel.

Holnap dolgozom.Nem vagyok tin8.Van itthon fekete hennám.Tudom...a 3 hónap..

De csináltam már 8lyet és semmi bajom nem lett.

Most még8s megerősítés kellene.Bekenjem a fekete henna porral.Semmi vegyi,ez tiszta.

Vagy van nagy diófa az udvaron.De félek a diólevél vagy kopáncs most nem s8kat fogna rajta.Menjek így d9lgozni vagy kockáztassam a fekete hennát?Köszönöm.

2017. júl. 2. 20:14
Hennázott hajamat ma leszivattam.Ráfestettem.Szörnyű..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook