Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy viszonyulsz azokhoz a munkatársakhoz, akik nem vesznek semmibe, lenéznek? fórum

Hogy viszonyulsz azokhoz a munkatársakhoz, akik nem vesznek semmibe, lenéznek? (beszélgetős fórum)


29. ina87
2017. júl. 2. 21:57
szerintem fontos,h olyan munka hely illetve munka társak legyenek ahol az ember nem gyomor görccsel,rosszul léttel megy be dolgozni...
28. MZsanett (válaszként erre: 27. - 8a65af67ce)
2017. júl. 2. 21:21
Ja, én nem olvastam a másik fórumát.:D
27. 8a65af67ce (válaszként erre: 25. - MZsanett)
2017. júl. 2. 14:47
Az előző fórumában azt írta, hogy a főnök és a többiek. Ezért gondoltam, hogy a munkahelyén mindenki. De, hogy félreértés ne essék: azzal, hogy Ernával van baj, nem azt mondom, hogy ő rossz ember. Talán csak arról van szó, hogy szerencsétlenkedik, nem meri kinyitni a száját, és hagyja, hogy kihasználják. És még sok mást el tudok képzelni. Ha megjön, majd felhomályosít. :D
2017. júl. 2. 14:27
Nem foglalkozom velük.
25. MZsanett (válaszként erre: 19. - 8a65af67ce)
2017. júl. 2. 13:27
De nem mindenki, csak többesszámban beszélt:D Tényleg nem ártana hozzászólni, mert így ez a kérdés bármi lehet. De van egy olyan érzésem, hogy nem fog.
2017. júl. 2. 13:10
Lenne neked egy receptem. Határozd el egyik nap, hogy "engem nem néz le senki és szeretnek csak eddig rosszul gondoltam". És ha találkozol a kollégáiddal vidáman köszönj rájuk és mosolyogj, ha szólnak hozzád pár kedves szót te is válaszolj. Próbáld ki ezt pár napig is teljesen meg fog változni az életed.
2017. júl. 2. 13:09
Azért ez a sok nyitott fórum és a hozzá nem szólásaid, jobb esetben 'pontok' is elég beszédesek.
2017. júl. 2. 13:07

Nincs ilyen, nem is volt.

Azon meg te tudsz változtatni, ha ilyen gondjaid vannak.

21. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 18. - MZsanett)
2017. júl. 2. 13:00
ez a "puffogott" ez nagyon aranyos.
20. viva70
2017. júl. 2. 12:52
Pár kellemetlen stílusú személybe bele lehet egy munkahelyen futni, nekem is voltak ilyenek, de a nagytöbbséggel kijövök. Szóval, akinek mindenkivel problémája van az nézzen először magába.
19. 8a65af67ce (válaszként erre: 18. - MZsanett)
2017. júl. 2. 12:43
Ernát állítólag mindenki lenézi, semmibe veszi a munkahelyén. Ha senkivel sem jön ki jól, akkor mégiscsak vele van baj, nem a hülye kollégákkal. De azt sem zárom ki, hogy csak képzelődik, senki vagy nem mindenki nézi le, csupán bebeszéli magának. Mindenesetre várom, hogy végre hozzászóljon a fórumához. :D
18. MZsanett (válaszként erre: 14. - 8a65af67ce)
2017. júl. 2. 12:23
Akinek magával van baja, az sokszor másokra vetíti. Nekem is volt olyan kolléganőm, akinek nagyon alacsony volt az önbizalma. De elég hülyén dolgozta fel. Egész nap csak a siránkozást lehetett tőle hallani, vagy ha azt nem, akkor morcos volt és puffogott. És mindig kiszemelt magának egy embert, akinek a háta mögött lehetett duruzsolni, főleg a főnök előtt. Az ilyennek nem lehet megfelelni. Az ember örüljön neki, ha nem akad össze ilyen hülyével, mert semmit nem lehet velük kezdeni.
2017. júl. 2. 11:15
Hja! .
2017. júl. 2. 11:09
Mondjuk részletezhetnéd, hogy mindez miben nyilvánul meg?
15. kisj
2017. júl. 2. 11:04
Nincsenek ilyen munkatársaim és soha nem is voltak.
2017. júl. 2. 10:20
Ha téged lenéznek, és semmibe vesznek, akkor nagyon teszetosza, vagy megbízhatatlan lehetsz, biztos idegesíted őket. :( Az valamelyest normális, hogy nem szívlel mindenki. De a lenézés, a semmibevétel nem. Valamit rosszul csinálsz, változz meg!
2017. júl. 2. 10:09
Nincs ilyen. Mindenkivel jól kijövök. Ez tart még ott, a társaság!
2017. júl. 2. 09:55
Nincs ilyen.
2017. júl. 2. 08:46
Hát nincs ilyen munkatársam aki nem vesz semmibe vagy lenéz. Azért az durva helyzet lehet neked.
10. lapbarna (válaszként erre: 3. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 2. 08:35
Ott sem kapott kielégítő választ. Addig kérdez, míg nem kap.
2017. júl. 2. 08:34

Engem nem lehet semmibe venni. :)


Viccet félretéve. Volt már rá példa, hogy megpróbált a főnököm semmibe venni. Aztán rájött, hogy ahhoz ő túl kevés. Egy főnök ne a hatalmát fitogtassa, ha buta, mint a hátsórésze.

Ráébredt, hogy tényleg értek a dolgomhoz. Hétszentség, hogy nehezen tudta feldolgozni, de sikerült neki.:)

A többiekkel meg kifejezetten jó a kapcsolatom.

2017. júl. 2. 08:33
Miert neznek le, vesznek semmibe?
7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 5. - Globus)
2017. júl. 2. 08:22
Azt nem. Egy korrekt viszonnyal nincs is gond. De bizony vannak mérgező, energiavámpír emberek, és nagyon megalázó viszonyok egy munkahelyen.
2017. júl. 2. 08:21

Az öcsém, igaz "jó dóga" van, otthon lakik még, de úgy viszonyult, hogy ahol ilyen volt, onnan eljött. Persze anyámék balhéztak vele, hogy azért annyira ne válogasson, mert nem egy professzor.. Ezzel együtt ő nem hagyta magát. Volt portás, ahol télen huzat volt, de nem engedték becsukni az ajtót, volt gondnok, ahol a saját pénzéből akarták megvetetni vele a villanykörtét, volt könyvesboltban, ahol 11 órát kellett lenni, és nem ülhetett le akkor sem, ha senki sem volt, volt társasháznál, ahol szó szerint se éjjele, se nappala nem volt.. Aztán ő nem hagyta magát, és most egy mérnökirodában van, ahol megtanult nyomtatni, meg minden ilyet megcsinál, ami nem szűken mérnöki feladat. Itt, ahogy ő mondta, hogy csak akkor cseszik le, ha tényleg hüle volt, és nem azért mert a főnöknek rossz estéje volt, itt mindenki egy asztalnál eszik, - porcelántányérból, és nem műanyagból! - délben, megbeszélik a dolgokat egymással. Itt már egy jó ideje megvan, és meg is becsüli, most csinálja a jogsit, hogy gyorsabban tudja a terveket kiszállítani, meg ügyintézni..


Ha csak van lehetőség, az ember igyekezzen olyan helyen lenni, ahol megbecsülik, mert az a baj, hogy legyél akármilyen erős, aki mindennap megkapja - akár csak egy pillantás formájában is - hogy nem ér semmit, az egy idő után el is hiszi, és azonosul vele, és ez a továbbfejlődés gátja is.


Márpedig mindenki értékes. Az a professzor, aki nem tudja, hogy az osztályának az értékelése elsősorban a takarítónőn múlik, másodsorban a titkárnőn, az buta.. Márpedig ma elég sokan azok, de azért még nem mindenki, és vannak jó tendenciák is, egyre többen értékelik az utóbbi időben lenézettebb munkákat is.


Meg úgy általában, aki lenéz valakit, annak általában önmagával vannak gondjai..

2017. júl. 2. 08:19
Nincs ilyen. De ha lenne, sem érdekelne. Nem muszáj mindenkit szeretni.
2017. júl. 2. 08:09

Nem tudom. Engem kedvelnek, elismernek.

De általánosságban mondhatom, hogy aki nem vesz semmibe, azt én se veszem semmibe, és ennyi. Nem kell mindenkit mindig szeretni. Az olyan nekem már eleve gyanús.

2017. júl. 2. 07:39
2017. júl. 2. 07:37
?
2017. júl. 2. 07:27
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook