Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pajzsmirigy beteg a kisfiam fórum

Pajzsmirigy beteg a kisfiam (beszélgetős fórum)


7. nklatyikne (válaszként erre: 2. - Imisz)
2017. júl. 1. 18:24
Sajnos neki is megmarad élete végéig gyógyszert kell szednie ezért nem értem azt ha 6 évig járt utána miért nem?
6. nklatyikne (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2017. júl. 1. 18:22
Köszönöm.Itt is 6 éves kort ír sajnos.😓
5. nklatyikne (válaszként erre: 3. - Toncsimimi)
2017. júl. 1. 18:21
Szia.Én 6 éves koráig kaptam utána mindent mivel ez sajnos veleszületett,addig gyesen is voltam vele azóta semmi.
2017. júl. 1. 15:24

Itt nézz utána:)


[link]


[link]

2017. júl. 1. 15:22
Én úgy gondolom ezután a betegség után nem jár emelt családi pótlék és hosszabbított Gyes sem. Nekem mind a két gyermekem érintett és nem emiatt kaptuk meg az emelt családi pótlékot, hanem mert a kisebbik Diabéteszes is.
2. Imisz (válaszként erre: 1. - Nklatyikne)
2017. júl. 1. 15:17
A tartós beteg-re vonatkozó szabályokat nem ismerem, azt sem, hogy meddig számít tartós betegnek valaki. Én gyerekem súlyos fogyatékosság-ról kapott igazolást (colitis-es) ami elkíséri élete végéig, mivel ez is gyógyíthatatlan immun betegség. Viszont ő már felnőtt korban lett beteg, így családi nem járt már utána. Viszont adókedvezményben részesül. Nézz körül a jogszabályok között, hátha találsz valamit ami alapján a doki kell, hogy adjon valami igazolást.
2017. júl. 1. 15:05

Sziasztok.

Segítségetek kérem,a kisfiamnak veleszületett pajzsmirigy alulműködése van.6 éves koráig kaptam utána a gyest és az emelt családipótlékot.Az orvosunk azt mondta eddig minősült tartós betegnek most már nem tölti ki neki a papírt holott a betegsége élete végéig fent áll.A legjobb tudomásom szerint 18 éves koráig jár neki az emelt csp és az étkezési támogatás.Ha valaki ebben tudna segíteni megköszönném.Hova fordulhatok ilyen estben ha ezek járnak?Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook