Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror - szóbeli erőszak fórum

Lelki terror - szóbeli erőszak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2008. jún. 30. 10:13

Gyönyörű hétvégénk volt!

Boldog, szerelmes, mozgalmas, kirándulós, meg minden ilyesmi... Rég volt már ilyen, és nagyon ránk fért. :-))))))))))))))

Remélem, a hét is így folytatódik. Meg nektek is...

431. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 426. - Zsuzsa88)
2008. jún. 30. 09:15

Szia, Zsuzsa!

Ha végül jól érezted magad, akkor megérte elmenni. Szerintem se foglalkozz velük. Úgy tűnik, hogy ezek a lányok nem a kamaszkor, meg egyebek miatt szemétkedtek veled. Egyszerűen gyárilag ilyenek.

430. ab4b6bc17d (válaszként erre: 428. - 45f5ce422c)
2008. jún. 29. 21:52
Vannak ilyen napok :) De holnap új Nap! :))
429. ab4b6bc17d (válaszként erre: 427. - Zsuzsa88)
2008. jún. 29. 21:50
Bárki bármit is mondjon, nem is kell soha megbocsátanod. Egyszerűen csak ne törődj velük! Vagy gondolj arra, hogy Isten nem ver bottal!
2008. jún. 28. 22:30

Sziasztok!


Azt hiszem, mostmár kezdek kéteségbe esni!!! olyan, mintha senkivel nem tudnám megértetni magam!most én vagyok hülye, vagy a körülöttem levők? ma 2 lánnyal is összeszólalkoztam, mert megjegyeztem,milyen bosszantó volt, hogy a Dózsa Gy úton le volt zárva egy nagy parkoló, mert a melegfelvonulásra építik a rózsaszín színpadokat vagy miket, és két nap is a 40 fokba ott köröztünk, hogy leparkoljunk vhova. Csak annyit mondtam, hogy kell a francnak ez a felvonulás, amúgy is gustustalan, és még a városba se tud bemenni nyugodtan az ember. Erre a 2 lány nekem esett, hogy az ilyen frecskázások miatt téma ez, a transzik amúgy is aranyosak, meghogy ez csak egy fesztivál, ennyi erővel a riói karnevál se kéne?? Mindezt úgy, mintha az anyjukat szidtam volna, és úgy beszéltek velem, mint egy idiótával, aki nem tudja, hogy ma már ez trendi és ezt kell szeretni, ha nem tetszik húzzak a francba...aztán amikor azt mondtam, hogy ráadásul ez a Hősök terén megy, arra azt mondták, hogy a hősök is melegek voltak szerintük..És kb 10 percig vitáztunk ezen, aztán egész nap hozzám se szóltak, pedig együtt kellett dolgoznunk. semmi rosszat nem mondtam! De én úgy érzem kicsit inkább ők reagálták túl nem? olyan fura rossz érzésem van...

427. Zsuzsa88 (válaszként erre: 426. - Zsuzsa88)
2008. jún. 28. 15:45

Itt vok, az angolt meg a jövő szombaton írom :S


Az volt, hogy mikor odaértünk a vendéglőbe, az egyik barátommal (akit mindig bántottak, mindig őt verték meg (legyen L.)) halkan megjegyeztük, hogy mennyire utáljuk az ilyet, mikor fel kell tenni a műmosolyt, és úgy kell vigyorogni pár órán keresztül. Épp akkor ért mellénk a kedves tanító néni (nem gúnyból mondom, hogy kedves, őt tényleg nagyon szerettük), és kérdezte, hogy mi a baj, mi történt, hogy műmosoly kell a mai (tegnapi) estére. Én elkezdtem mondani, mivel a többiek már beértek, erre odalépett hozzám a legjobb barátnőm, és mondta, hogy hallgassak, nem kell tudnia. Akkor csak befejeztem egy "nagyon hosszú, ami nagyon régen kezdődött, de még ma sincs vége" mondattal, és előrementem. Láttam rajta, hogy kapcsolt, hogy valami nagyon nincs rendben. Velem szembeült, és beszélgettünk általános témákról. Jól esett, hogy bár nem kért arra, hogy meséljek el mindent, azért gyüttérzően nézett rám, és talán kicsit szomorúan is, mert ő úgy tudta, hogy egy nagyon összetartó osztály voltunk, és soha nem volt semmi gond. Na, most talán rájött, hogy az mind csak álca volt... De érzem, hogy ha legközelebb összefutunk az utcán, meg fogja kérdezni, mi t9rtént a kulisszák mögött, amiről ő nem tud. És igenis el fogok neki mesélni mindent. Azt is, hogy milyen "rendes" volt az ofő, hogy magasról leszarta, hogy az életünk egyenlő volt a pokollal, tudta, mi folyik az osztályban, és nem tett semmit, sőt, még buzdította is emezeket, hogy bántsanak bennünket. Mert nem hiszem, hogy anno az a szülői (mikor letámadták anyumat) azért lett volna összehívva, hogy elcsituljanak a kedélyek. És SOHA DE SOHA nem fogom megbocsájtani sem az ofőnek, sem az osztálytársaknak (persze akik benne voltak) és azok szüleinek sem, hogy anyum akkor az a néhány napig nem beszélt velem. Rájukment az egészségem, és soha nem hallottam senkitől sem egy bocsánatot... Én egy önző kis disznó vagyok, aki bár naiv, és egy bocsánat után jobban érzi magát, még ha nem is jelentett semmit, de én igénylem, hogy annyi szarás után valaki kimondja nekem ezt a szót...

2008. jún. 28. 11:38

Sziasztok Csajok!


Mégis elmentem tegnap az osztálytalálkozóra. Nem tudom, jól tettem -e. Szarul éreztem magam, mikor ott állt 2 m-re tőlem a 2 lány, és hangosan végigkritizáltak tetőtől talpig (pedig nagyon is csinos voltam), de megpróbáltam levegőnek nézni őket. Amikor az ofővel és a tanító nénivel beszélgettünk, hogy kivel mi történt az elmúlt 5 év alatt, mindenki elmondta, hova járt középsuliba, ki íratkozott egyetemre, főiskolába stb. Szabina (akit a világon mindennél és mindenkinél jobban utálok) mondta, hogy sajna ő is arra az egyetemre íratkozott, ahove én, és minden nap engem kell nézzen. Erre visszakérdeztem, hogy ki kérte?! Mert én biztos nem.


Végülis, jól telt el, beszélgettem azokkal, akiket szeretek, meg azokkal, akiket régen szerettem. Gondolok itt a volt legjobb barátnőmre, aki 2 évig aktívan leszart, most meg úgy nyalizott. Teljesen fölösleges. Én a 8. után, mikor már mindenki a maga útját járta, mindenki más középiskolába íratkozott, még hívogattam, menjünk fagyira meg hasonlók. Ő szektás lett, és SOHA nem ért rá. Amikor telen beszéltünk, akkor is MAX 2 perc után lerázott vlmi nevetséges ürüggyel. Mostanába sűrűn hívogat, hogy menjünk fagyizni. Most én szarom le őt. Nem volt velem, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Mostmár nincs szükségem rá. Meg nagyon gyerekes. Míg én felnőttem, megtanultam reálisan gondolkodni, ő maradt azon a szinten, sőt, sztem vissza is esett...


Szal jó volt az este (pláne, mikor szabina lelépett), ma reggel viszont mikor a tatámmal beszélgettünk egy kávé mellett, mégis kitört belőlem a sírás. És nem tudtam abbahagyni egy jó ideig. Nagyon utálom őket... Nagyon-nagyon... Meg majd ég elmesélem a tanító nénis sztorit, de most mennem kell, 1-kor vizsgázom angolból. Szorítsatok nekem.


Pusssz mindenkinek, és fel a fejjel! :)

425. ab4b6bc17d (válaszként erre: 424. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 25. 16:45
Ez a beszéd! :)
424. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 422. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 25. 08:21
Nem fog rajtam ez a fegyvere. Én is sírok, és sírtam már eleget. Most már kapálózhat, meg mondogathatja, hogy minden más lenne, ha visszakoznék. Volt rá 10 éve, és én jó pár évvel ezelőtt elkezdtem neki mondogatni - mindenféle stílusban -, hogy ez így nem jó. Nem változtatott. Most meg már késő.
423. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 419. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 25. 08:19
Nem haragszom, és nem voltál kemény. Én sem értem, de biztos én is kellettem hozzá. Viszont nem fogok rajta túl sokat gondolkodni. Továbblépek, és kész.
422. ab4b6bc17d (válaszként erre: 415. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 24. 22:54
Semmiképp se dőlj be neki többet!!!! MERT MÁR CSAK EZ AZ EGY FEGYVERE MARADT VELED SZEMBEN!!!
421. ab4b6bc17d (válaszként erre: 413. - Moranc)
2008. jún. 24. 22:51
Ez a különbség az emberek között! Egyesek gátlástalanul átgázolnak másokon, lelkiismeret nélkül lealázzák, stb. Míg mások, akkor is együttérzőek és őszintén sajnálatot éreznek, ha az a másik meg sem érdemli...
420. ab4b6bc17d (válaszként erre: 412. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 24. 22:48
Mégis milyen jogon emel rád kezet? Vagy aláz meg? Ráadásul a lányotok előtt...
419. ab4b6bc17d (válaszként erre: 411. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 24. 22:46
Bocsi, ha kemény voltam... de én az ilyen embernek a pisztolyt is a kezébe adnám! Persze, tudom, ő a gyermekeid apja... :( a férjed, akivel valaha szerettétek egymást... aztán egyszer csak kifordult önmagából... ezt nem értem!
418. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 417. - 45f5ce422c)
2008. jún. 24. 14:00

Na ez az, amitől én a gyerekeimet meg akarom kímélni.

És azóta anyukád nem mondja, hogy jobb az élete, hogy mégis jó, hogy elváltak? Mert szerintem így van.

417. 45f5ce422c (válaszként erre: 416. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 24. 11:38
Ja, sokáig húzták! Mondjuk ha apa nem lép le magától, anya még ma is tűrné. én mindig haragudtam rá azért, mert ezt el kell viselnünk. sose vált volna el, pedig még vagyonunk sincs, amin osztozkodni kellene! mindketten rég nagykorúak vagyunk az öcsémmel. mindig az volt" amíg a gyerekek tanulnak addig kell a pénz!" 20 ezernél soha nem adott haza többet, annyit én is adtam volna neki ha annyira kell. egyébként alig 1 hónap alatt lerendeződött az egész válás, és anyának egy fillérjébe nem került, mert a mamám fizette az ügyvédet is. és anya még gyerektartást akart kérni két 20 éven felüli gyerekre! komolyan, nem tudom, hol él, egy munkanélküli agresszív alkoholistától, aki még soha szülinapunkon se köszöntött föl, és karácsonykor reggel már az ordítozására ébredtünk! olyan jó volt tavaly, az ünnepek alatt nyugalom volt! 23 évesen volt az első igazi karácsonyom!!!!
416. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 414. - 45f5ce422c)
2008. jún. 24. 10:55

A gyerekek egyébként is érzik az ilyen "családban", hogy valami nincs rendjén. Aztán amikor máshol mást tapasztalnak, egyértelművé válnak bennük a dolgok. És akkor szeretne olyan körülmények között élni, irigyli a másikat, hogy neki az jutott osztályrészül. Nagy kár, hogy az ember nem tudja megválogatni a rokonait. És hogy mennyi gyerkőc szenved az ilyen házasságokban, kapcsolatokban. :-(


Jó sokáig húzták együtt a szüleid...

415. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 413. - Moranc)
2008. jún. 24. 10:53

Nem tudom, de már lényegtelen. Így is úgy is tönkrement az egész, és a válást sajnos fájdalmak nélkül nem lehet megúszni.

Tegnap az én férjem is sírt, ami nála nagy szó, de én is csak sajnálni tudtam. Még most is a lelkemre próbált hatni, és mindannyiszor sikerül is neki lelkifurdalást okoznia bennem. Más érzést nem tudott belőlem kiváltani, de ez is bőven elég volt.

414. 45f5ce422c (válaszként erre: 412. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 24. 10:11
Igen, ez borzasztó, hogy a gyerekeid is tanúi ennek. Én az apám agresszív viselkedése miatt kislány koromban féltem a barátnőim apukájától. Emlékszem, mekkorát néztem, amikor először aludtam egy barátnőmnél, 12 éves koromban, és az ő apukája csinált nekünk reggelit, mert az anyukája már korán dolgozott...az én apám részéről akár éhen is halhattunk volna. 8 éves koromban odaállított a tűzhely elé, hogy csináljak neki meg a tesómnak ebédet. Értelemszerűen még meggyújtani se tudtam, ott bőgtem amíg ő ordított velem, hogy milyen hülye gyerek vagyok...persze tök részegen. Na az ilyen élményeket senkinek nem ajánlom! a veszekedéseik miatt éjjelente féltem, és rémálmaim voltak, hogy megöl minket. szörnyű volt! És csak tavaly nyáron váltak el!
413. moranc (válaszként erre: 406. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 23. 17:55
Talán nem is félreismerted, hanem Ő nem volt soha őszinte? Én alapból őszinte ember vagyok, és amikor viszonzásul csak hazugságokban kell élned, akkor vajon ki a hibás? Persze, én is, de hinni szeretnék...pedig már régen nincs miért!A hétvégén megkérdeztem miként képzeli a távoli jövőt, mármint velünk vagy nélkülünk? Sirva fakadt, pedig nem kiabáltam, nem beszéltem gonoszul, mint ő szokott velünk, csak a tényeket vázoltam. De már a könnyeknek sem hiszek. Ez van.És csak sajnálni tudtam, eltűnt minden érzés.
412. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 410. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 23. 16:24
Az a helyzet, hogy látja rajtunk a félelmet. Vagy az iszonyatot, az undort, stb. Amit a szavaival és a tetteivel vált ki a gyerekekből és belőlem is. Ha ő ettől boldog, akkor tényleg beteg, és ne is legyen nagyobb boldogsága soha! Nem hiszem, hogy azt akarná, hogy a gyerekek rettegjenek a közelében, de mégis ezt éri el. Azt nem fogja fel, hogy pl. a szavait hiába csak nekem címzi, azokat a gyerekek is hallják. A múltkori verést a lányom is látta. Nemcsak bennem okoz félelmet a viselkedése.
411. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 408. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 23. 16:20
Nem hiszem, hogy ilyet tenne. Ha mégis megtenné, akkor nem tudom. Nem tudom, hogy mit éreznék.
410. fe6fe7671f (válaszként erre: 406. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 23. 15:53
Nem kellett volna elárulnod, hogy félsz tőle. Boldogsággal töltötte el a tudat emiatt. Ez volt a célja (az egyik).
409. fe6fe7671f (válaszként erre: 408. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 23. 15:51
:D :D :D
408. ab4b6bc17d (válaszként erre: 406. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 23. 15:48
Ha netalántán öngyilki akar lenni, akkor ne tartsd vissza!
2008. jún. 23. 15:22
A kedvesem a múltkor olyan jól megfogalmazta. Azt mondta, hogy a házasságunk, a közös otthonunk olyasmi volt neki, mint egy magzatburok. Ez pedig most megrepedt, és ömlik rá a hideg levegő. Fázik...
406. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 405. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 23. 15:21

Igen. És ez olyan ijesztő. Meg ledöbbentő. Hogy lehet valakit ennyire félreismerni?

És elképesztő, hogy mennyire kitartó. Pénteken közölte velem, hogy neki nincs hová mennie. Albérletbe nem akar menni, az anyjáékhoz nem tud menni, és ha ezt folytatom a továbbiakban is, akkor "baj lesz." Kérdeztem tőle, hogy most fenyeget? Nem, hangzott a válasz. "Csak baj lesz." Nem fejtette ki. Azt mondta, hogy minél inkább "így viselkedek", el fogom érni, hogy félek majd tőle. Mondtam, hogy ez már régóta így van. Ő pedig közölte, hogy így pedig egymást generáljuk.

405. fe6fe7671f (válaszként erre: 403. - Fa3d5b4d84)
2008. jún. 23. 15:16

Ugye milyen ismeretlen tud lenni valaki, akivel hosszú éveket egy lakásban, egy ágyban élsz? És mennyire ki tudnak vetkőzni magukból, ha nem megy minden olyan simán, mint addig, mert besokallt az asszony.

Szánalmasak ezek a férfiak!

404. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 401. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 23. 15:15

Kíváncsivá tettél... Be fogom szerezni, és elolvasom.

Nem tudom, hogy az én életemet ki írta meg, de szeretném tudni. Beszédem lenne vele...

Egyébként köszönöm.

403. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 393. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 23. 15:12

Öcsém meg akarta rakni, de lebeszéltem róla. Mondtam neki, hogy majd a bíróságon 10-én elmondhatja tanúként, hogy mi történt.

Közben ma találkoztam az unokabátyámmal és rákérdezett, hogy igaz-e: válok. Ugyanis ezt a tényt csak a legszűkebb családom ismeri, meg ti tudjátok. Mondtam neki, hogy igen, és ömlött belőlem a szó, 10 év eseményeit próbáltam pár mondatban megfogalmazni. És nem volt nehéz. Nem volt olyan eseménydús a bántásokon kívül, és ezzel a napokban szembesültem. Próbáltam felidézni közös emlékeket, programokat, stb. Nem ment. Az unokabátyám nagyon kiakadt a hallottakon, és ő is mondott nekem egy érdekes dolgot: egyszer évekkel ezelőtt, amikor jöttek hozzánk, én éppen nem voltam otthon. A férjem kinyitotta az ajtót, oda sem ment a kapuhoz, csak kiszólt, hogy nem vagyok otthon, mert dolgom van. Majd azzal a lendülettel becsapta az ajtót... Az unokabátyám ezt soha nem mondta nekem. Kár...

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook