Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor teszteljek újra? fórum

Mikor teszteljek újra? (tudásbázis kérdés)


7. 2d052648f4 (válaszként erre: 1. - Fit_diary)
2017. júl. 1. 10:26
A szakemberek eleve azt javasolják, hogy 1 hét késés után csináljunk tesztet. Ugyanis akkor már többnyire kimutatja. Előtte meg lehet pozitív és megörülsz, aztán mégis megjön, mert nem ágyazódott be rendesen.
2017. jún. 30. 12:47
Igen, akkor napra pontosan, mintha még mindig szedtem volna a gyógyszert.
2017. jún. 30. 11:51
Nekem 7 hónap alattnem tudott visszarendeződni a majd 10 év foggátló után... Az első alkalommal pontosan megjött?
2017. jún. 30. 11:27

Szinte minden nap együtt voltunk a párommal.

Várok pár napot, hiszen lehet valóban csak a gyógyszer és a hormonok miatt van a késés. Köszi a választ :)

2017. jún. 30. 11:12

Hát lehet csak a hormonjaid rendeződnének még vissza. 1-2 hónapig előfordult velem is hormonális fogamzásgátló abba hagyása után, hogy nem volt semmi megszokott.

Viszont a kérdés az, hány napja volt a legutolsó együtt lét, védelem nélkül?

Mert ha attól a naptól számolod, talán jobb támpont lenne.

Legutolsó együttlét utáni 11-14. napon (inkább kell a 2 hét várakozás) már lehet pozitív a teszt, főleg a 10-es érzékenységűek, tapasztalatom szerint.

Esetleg a legutolsó menses után vagy 20 nappal, de a te esetedbe ez lehet nem pontos a tabletta miatt.

2017. jún. 30. 10:23
Kérdés lemaradt: mikor teszteljek újra? Előre is köszi a válaszokat!
2017. jún. 30. 10:22
2 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót. Ma kellett volna megjönni a menstruációmnak, de semmi jele. Tegnap csináltam egy tesztet: negatív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook