Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten melyek a legjobb babás kerületek? fórum

Budapesten melyek a legjobb babás kerületek? (tudásbázis kérdés)

2017. jún. 30. 13:33
Szerintem a 11. kerület is jól el van látva mindennel, ami egy kisgyerekes családnak kell.
20. manó2000 (válaszként erre: 17. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 13:32
Mostanában mentek fel ennyire az ingatlanok. Én is csak pislogok, hogy ha most kéne venni valami nomrális házat, mélyen zsebbe kéne nyúlni.
19. Nincsnekem (válaszként erre: 18. - Dolcsy1989)
2017. jún. 30. 10:33
Ja hát ez már az ő feladatok, hogy keressenek, mérlegeljenek, stb. Szar ez, mert szerintem nagyon sokmindenről le kell majd mondaniuk. Mondom ezt úgy, hogy én pl sose tudnék beköltözni a városba. Nem szeretem, ha lejár a munkaidőm 5 percet nem töltök el ott, viszont van olyan kollegám, aki meg azt nem tudná elképzelni, hogy kiköltözzön a belvárosból.
2017. jún. 30. 10:27

Hat akkor inkabb hazat vegyenek...foleg h ahoz vannak szokva. Amugy egy lakas m2et tekintve dragabb mint egy haz. En is el vagyok ajulva a mostani ingatlanaraktol...nagyon elszalltak. Epiteni sokkal olcsobb mint venni. De pesten nincs nagyon ilyen opcio.

10ker Harmat utcai reszen vannak kertesek de arakat nem nagyon tudom. Viszont nyugodt rendezett es jo a kozlekedes is.

17. Nincsnekem (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2017. jún. 30. 10:19
Igen ezt én is így gondolom. De valamelyik nap itt volt nálunk, elkezdtük lapozgatni a ingatlan.com-ot. Én majdnem leborultam a székről, fogalmam sem volt, hogy budapest ekkora. Meg az árakon is leesett az állam. Ezért mondtam, hogy inkább körbekérdezek, mert oke, hogy látszólag vannak jó kertvárosi részek, de 30 millát kipengetni egy 70m2-es házért valami elképesztő. A férjem 12 éve vett egy házat dunakeszin (mi itt lakunk) 15 misiért. Azóta mi felújítottunk, bővítettünk, de sztem 5 milliónál többet nem költöttünk rá. Kb 100 m2 most. Egyszer egy ismerősöm itt járt és azt mondta, hogy 35-40ert siman elvinnek. Nagyon durva, hogy mennyibe kerülnek a házak manapság.
2017. jún. 30. 10:09
Viszont ha csaladi hazban eltek mindig is, nen lesz konnyu megszokni egy lakast.
2017. jún. 30. 10:08
A barátnőm nagyon ritkán jár be pestre, ha bejár akkor is moziba, vagy étterembe mennek, nem ismeri egyáltalán budapestet, a pasi is tép haza a munkából, úhyhogy egyikőjük sincs igazán képben az opciókkal.
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 10:07
Na, eppen ezert mondtam, hogy fontos, hol dolgoznak. Kaposztasmegyerrol kb ugyanannyi ido beerni a 11. keruletbe reggel, mintDabasrol. En a budai reszen nezelodnek a helyukben. A munkahely kornyeken neznek korul eloszor.
13. Nincsnekem (válaszként erre: 9. - Dolcsy1989)
2017. jún. 30. 10:03
Igen, én is káposztásmegyert mondtam, az elég nyugis környéknek tűnik. Igaz kicsit külváros, de ők alapvetően 'vidékiek', mondjuk nem tudom mennyire fontos nekik, hogy maradjanak is hasonló környezetben. De ott csak emeletes házak vannak nem? Vagy van kertvárosi része?
12. Nincsnekem (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2017. jún. 30. 09:46

Nem akartam ennyi mindent leírn. de alapvetően házat szeretnének venni. Mivel most Dabas közelében laknak és mivel a férje a 11. kerületben dolgozik mindenképp szeretnének Budapestre dolgozni, mert a férj életeből napi kb 3 órát vesz el az utazás. Mivel nem tudják, hogy egyáltalán milyen kerületeken belül érdemes nézelődni, ezért mindegy. Azért írtam, hogy házat/lakást, mert nem tudják, hogy ha eladják a házat, mik az opciók.


Magánovi passz, neki saját vállalkozása van, gondolom mobilis. Nem tartottam fontosnak ezt mind leírni, aki akar enélkül is tud ajánlani.....

11. dolcsy1989 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2017. jún. 30. 09:40
Nagyon rendezett zuglo. Engem csak a repulogepek zaja zavart ott. Pont zuglo felett fordulnak le- es felszallaskor. Vecsesen egy hangjuk nincs.
2017. jún. 30. 09:37
egyébként Zugló tényleg jó kerület paneles, négyemeletes és kervárosi részekkel, rengeteg óvoda, bölcsőde, iskola, középiskola van, sok bevásárlási lehetőség, jó közléekedés (troli, villamos, busz, metró, HÉV)
2017. jún. 30. 09:36

Ujpest sem rossz...vagy kaposztasmegyer.

Bar nekem kicsit tul forgalmas ujpest. Kapmegyer meg kicsit kiesik de nagyon szep.

2017. jún. 30. 09:35

Kicsit fura, hogy tök mindegy, melyik kerület, tök mindegy, családi ház vagy lakás, tök mindegy, mennyi pénzért, tök mindegy, lakótelepő-e vagy kertes övezet, tök mindegy, Buda-e vagy Pest, tök mindegy minden?

Én sosem így kerestem lakást.


Hol fog dolgozni? Vagy a férje hol fog dolgozni? Nyilván ahhoz közel, vagy könnyen megközelíthetően kell lakást találni.

Miylen szolgáltatásokat vár el? Magániskola? Ilyen-olyan tagozatú suli? Mennyire tehetősek?



SZóval azt hiszem, valamennyire Neki kell szűkítenie a keresési feltételeket és csak azután feltenni itt a kérdést.

7. dolcsy1989 (válaszként erre: 5. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 09:34
Nincsmit...gyerekkel nagy dilemma ez az embernek. Amig kicsik allandoan ovibol a haziorvosig kell maszkalni...itt egymas mellett vannak😁
2017. jún. 30. 09:33
Ja es az Ors kornyeke kocsi nelkuli gyerekeseknek idealis. Ott a bevasarlokozpont...bolcsi ovi suli gimi haziorvosi rendelo...mind egy utcaban. Gondolok itt a Gyakorlo utca, Gepmadar utca-Hathaz utca kornyekere.
5. Nincsnekem (válaszként erre: 4. - Dolcsy1989)
2017. jún. 30. 09:32
Köszőnöm, hogy írtál :)
4. dolcsy1989 (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 09:30

Zuglo kertvarosias reszen vannak jo kis hazreszek vagy 3 emeletes hazban lakasok. Jo a kornyek sok a gyerek jo ovi es bevasarlasi lehetoseg.

Valamint a 10. Kerulet Ors vezer kornyeken szinten zenesz. De ott 10 elemelets panel a jellemzo. En ott voltam kisgyerek es nagyon jo emlekeim vannak onnan.😊

3. Nincsnekem (válaszként erre: 2. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 30. 09:27
De nem ismeri budapestet egyáltalán. Nem azt kértem, hogy találjatok neki otthont, hanem hogy aki esetleg gyerekkel van és olyan helyen lakik, ami szerinte ideális családosoknak, akkor ha úgy van kedve, írja meg
2017. jún. 30. 09:25

Ezrevel vannak fent fenykepes elado lakashirdetesek a jofogastol kezdve a balla ingatlanon at a centrum otthonig.

Ugyis a szemelyes megtekintes a fontos.

eleg, ha beirja a keresobe, hogy elado lakas Budapesten; ott mar meg tudja adni a szamara szukseges elvarasokat.

2017. jún. 30. 09:13

Egy kedves barátnőm kisbabát vár és szeretnének valahol Budapesten házat/lakást venni. Én elég közel lakom Budapesthez, valamint bent dolgozom, de ettől függetlenül nem igazán vagyok otthon ebben a témában. Tudtok olyan kerületeket mondani, ami kisgyerekes hely? Jó ovi, suli a közelben? Barátnőm nem vezet, így olyan helyeket keres, ahol van a közelben rendes bolt, játszótér, stb.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook