Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alapos bőrgyógyászt ajánlanál Budapesten, aki lehetőség szerint gyerekekkel is foglalkozik? fórum

Alapos bőrgyógyászt ajánlanál Budapesten, aki lehetőség szerint gyerekekkel is foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 29. 10:36

Sziasztok!

Keresnék igazán jó, alapos bőrgyógyászt.

Kisfiamnak (9 éves) van egy alap, ártalmatlan bőrbetegsége (masztocitózis).

Két hete lázas volt egy hétig, más tünete nem volt. Kapott antibiotikumot, majd elkezdtek egyre nagyobb és egyre több kiütések kijönni rajta.

4 orvosnál voltam, mindenki mást mond, azt mindenki állítja, hogy nem az antibiotikumtól jöttek ki, viszont nem kezeli egyik sem, és csak romlik az állapota.

Nagyon szeretnék a végére járni, vannak tippeim is (autoimmun betegség)de ugye ha én mondom meg mire gyanakodok, akkor az nem tetszik senkinek.

Egy vérvételt legalább kiharcoltam, holnap okosabb leszek.

Viszont tényleg kellene egy alapos doki, mert az hagyján, hogy jövő héten menne táborba, de utána kezdődne a hetekig tartó edzőtábor (vízilabda), és sanszos, hogy ez így nem fog menni.

Előre is köszönöm.

2017. jún. 29. 10:29
Alapos bőrgyógyászt keresek Budapesten, aki lehetőség szerint gyerekekkel is foglalkozik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook