Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted kiknek van szüksége pszichológusra? Ki az aki járt már? Segített? fórum

Szerinted kiknek van szüksége pszichológusra? Ki az aki járt már? Segített? (beszélgetős fórum)


4. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - VLara)
2017. jún. 29. 12:37

Szerintem kevés olyan ember van, akinek nem kéne..


Ezzel együtt ne megoldást várj, mert azt nem fogsz kapni. Azt nem ússza meg az ember, hogy alámerüljön a bánatban, a rosszban. A szakember abban segít, hogy ezeket a dolgokat értelmezni tudd, családi hozadékot tudatos szintre hozd, ha olyan jellegű a baj pszichiáter szakorvoshoz is elirányít. Kis lépésekre bontjátok a megoldási tervet, és a megvalósulásról, tapasztalatokról beszélgettek.


Mindenképpen menjél. Lehet pszichológust is váltani, mint ahogy háziorvost is. De ha már a harmadik sem jó szerinted, akkor a saját hozzáállásodon is érdemes elgondolkozni. Már az is egy lépés, ha az ember elismeri, hogy van szüksége segítségre.


Mindenképpen egyetemet végzett normál pszichológust keressél fel elsőre.

2017. jún. 29. 12:12

A lelek is ugyanugy megbetegedhet, mint a szem vagy a vese. O "csak" ravezet a megoldas utjara.

Nem megoldja a problemat, nem mondja meg a biztosat senki helyett; az illetonek maganak kell rajonnie - a ravezetes gyanant -, hogy mit kell tennie.

2017. jún. 29. 10:24

Szerintem annak van szüksége pszichológusra, akinek nincs rendben a lelkivilága, tartósan szomorú, bántja valami, és ezt vagy nincs kivel megbeszélnie, vagy nem szívesen beszélne erről családtagokkal, hanem inkább egy idegennel, aki "értő" füllel hallgatná.

Rossz pszichológusról még nem hallottam, keress fel nyugodtan egyet.

2017. jún. 29. 10:09

Sokan ajánlják nekem a mostani szerencsétlen élethelyzetembe, hogy menjek el egyhez, de kétkedő vagyok.

Sokféle pszichológus lehet ezt tudom, kinek van jó vagy rossz tapasztalata, érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook