Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV+ magas kockázatú... - most mi lesz? fórum

HPV+ magas kockázatú... - most mi lesz? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 7. 22:03
Igen ?van:)
29. Marice
2012. aug. 7. 19:52
hali van itt még valaki?
2011. szept. 15. 11:53

Sziasztok!

Új vagyok itt csak multkor a myomám miatt regiztem fel ,de van hpv -m is 6 és 56-os:-(((Az 56 tudom magas rizikoju ,de az mit is jelent ???El mulik ez valaha?Ráadásul ez a mioma is:-(5,5cm es és le szakad a derekam.

Ha valaki tud az 56 -osrol valamit kérem segitsen!Előre is köszönöm !

27. kryszy (válaszként erre: 25. - Újvilág)
2011. febr. 15. 12:38
Privibe írtam.
26. brida
2011. febr. 10. 18:11

Sziasztok!

Engem négy P3-as citológia és magas kockázatú HPV miatt 9 évvel ezelőtt megműtöttek. Az én eredményem sajnos olyan rossz volt, hogy mikor orvost váltottam engem cseszegettek miért nem vagyok még megműtve.

A műtét óta jók a citológiáim P2-ek, és van két kislányom is.

Fel a fejjel, nem szabad elkeseredni, de az igaz, hogy akármilyen gyógyszert, immunerősítőt szedsz, csodát nem tesznek.

Legalábbis nálam nem vált be egyik sem.

25. újvilág (válaszként erre: 24. - Kryszy)
2011. febr. 10. 09:02

Szioka! köszönöm h válaszoltál!

Tegnap elmentem 1 magán onkologushoz,úgy voltam vele h nem hagyom az egészségemetés az életemet sztk nőgyogyászok kezébe.

El vittem minden papírt, és el mondtam mindent h mitörtént és hogyan tovább, nagyon kétségbe voltam esve.De úgy voltam vele, hogy meg kell gyógyulnom mese nincs.Képzelz ,közölte a doki, hogy nem vagyok rákos,HPV P2, virushordozó vagyok

amit minden negyedévben ismételni kell és éves rákszürés. Én azt hittem hogy le esek a székről nem akartam hinni a fülemnek.Most kinek higyek ?!

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy az egyik miért mondja a másik meg állitja h nem.Örület !

A családom teljesen kikészült,szerintük menjek el eg harmadik dokihoz h ő mit mond, ne hagyjam ennyibe.

Márc 3 körül lesz meg a citologiám eredménye, de az első rákszürésen ott volt a P2, azon belül gyuladás, az SZTK orvos egy szóval se közölte,csak annyi h gyuladásom van.Én kértem a további szürő vizsgálatokat, igy kezdtem el a HPV

,az eredmény ,pozitiv és magaskockázatu HPV,31,59.

el mentem és levették a citót,várnom kell.Ami papirom volt összeszedtem és elmentem egy magánonkologushoz,h mi hamarabb kezdjük el amit el kell.Közölte amit már az elején leírtam.Nem tudom h kinek higyjek,mi van ha mégis rákos vagyok.Perszer mondtam tegnap a dokinak h fáj az oldalam és a menzeszemse tökéletes mikor megjön , utána be áll.Megvizsgált azt mondta hogy méhszáj gombám van,gyogyszer, kenőcs kezelés.

Gondoltam el megyek egy természetgyógyászhoz is h ő mit mond.

Örülnék, ha a leírtakból ha van véleményed megosztanád velem, nagyon sokat segítenél vele.

Köszönöm

További szép napot

24. kryszy
2011. febr. 7. 12:28
Szia, nekem volt. ez egy vírus, kipróbálhatsz rá mindenféle csoda praktikát lehet, hogy segít, nekem nem segített. nekem elrákosodott, el kell menni egy nagyon jó onkológushoz és vagy sűrűn megfigyelik vagy meg kell műteni. attól is függ milyen lesz a citód és a citódat, hogy veszik le, rendesen megnéznek-e colposcoppal és, hogy szerencséd lesz e.
2011. febr. 6. 11:41

sziasztok! új vagyok ,annyira hogy szerdán tudtam meg hogy HPV és magas kockázatú HPV fertözésem van.

31,59, típus.Levették a cytologiát az megint 1 honap.

Abban szeretném kérni a segítségeteket hogy aki ezen már át esett vagy éppen ő is ebben a cipőben jártas, mire számithatok!

Milyen gyógykészitményeket tanácsoltok, vitaminokat vagy esetleg teát,ami hasznos lehet ilyekor .

Minden sagítséget és jó tanácsot előre is köszönök.

22. szanád (válaszként erre: 21. - Davider)
2008. máj. 30. 18:54
köszi ,majd beszámolok ))
21. davider (válaszként erre: 20. - Szanád)
2008. máj. 30. 10:39
Örülük legalább a negativ eredménynek akkor jövö héten drukkolunk:)
20. szanád (válaszként erre: 19. - Davider)
2008. máj. 29. 15:24
nem ma, a jövőhéten.... a leletem egyébként negatív lett , már nagyon ideges voltam hogy milyen lesz
19. davider (válaszként erre: 17. - Szanád)
2008. máj. 29. 15:18
Huu ma szedik le drukkolok nem lesz semmi gond...
18. bb52f751dd (válaszként erre: 2. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 29. 14:38

Nekem többször volt rossz citológia eredményem, 3x p3-as,egyszer p4-es.Felküldték hpv-tipizálásra,és nekem is magas kockázatú tipust mutatták ki.

Amikor a harmadik gyerekkel terhes voltam,negatív volt a rákszűrés,szülés után lett rosszabb,mint előtte volt. Akkor nekem is elvégezték a conisatiot,azóta 3-szor voltam szűrésen,kétszer már negatív eredmény volt,a harmadik a napokban lesz meg...remélem negatív lesz az is.

17. szanád (válaszként erre: 16. - Davider)
2008. máj. 29. 14:27

nem volt ott ,gondolom, mert másfél éve nem mondta az orvos,akkor is látnia kellett volna ,ha van..

mindegy csütörtökön leszedi ....

16. davider (válaszként erre: 15. - Szanád)
2008. máj. 28. 22:11
Nem tudhatod lehet már régota ott van ne hibáztassd magad megmütenek és jol leszel nem lesz semmi baj csak pozitivan...
15. szanád (válaszként erre: 14. - Davider)
2008. máj. 26. 14:09

remélem..köszi

szidom magamat mert másfél évet kihagytam... ez a büntetésem :::((

14. davider (válaszként erre: 13. - Szanád)
2008. máj. 26. 14:05
Hátha a polipot látta akkor biztos szolt volna sajnálom ne izzgulj nem lesz semmi baj...
13. szanád (válaszként erre: 10. - Davider)
2008. máj. 26. 13:47

engem most szerdára mindenképpen visszahívott , mert talált egy polipot ,amit minél előbb le kell szedni és hogy megbeszéljük a műtét részleteit.

De azt is mondta hogy addig megkapom levélben a rákszűrés erdményét, de még nem kaptam meg...

gondolom ha nagy baj lenne akkor már értesítettek volna, nem ?

12. ea19b3e51c (válaszként erre: 6. - Puszmok)
2008. máj. 26. 13:45
Természetes úton. Mind a hármat.
2008. máj. 26. 13:44
2001 óta küzdök vele. Miután megszületett a kisfiam - mivel azt mondták, hogy szüljek, mert nem lehet tudni milyen következményekkel jár egy esetleges műtét - még rosszabbak lettek az eredményeim, és már rengeteg tünetem is volt,így 2004ben conisatiom volt. Azóta negatív minden eredményem, 4 évre rá megszületett a kislányom (kemény volt) és most megint +, ill. a tüneteket is észlelem. Szerdán megyek dokihoz, de nagyon félek.
10. davider (válaszként erre: 9. - Szanád)
2008. máj. 26. 13:38
Engem rákszűrés után visszahivtak még egy tesztre azt hiszem levélben....de az SZTK-ás doki volt nem magán..
2008. máj. 26. 13:35

lányok

ha valami gond van akkor értesítenek pl. telefonon ?

8. Málnababa (válaszként erre: 2. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 26. 13:29

Szió!


Nálam is a diagnózis:o) Én már eltemettem magam gondolatban többször, de doki szerint no para...figyelni kell, lehetőleg 3 havonta ránézni, immunrendszert erősíteni.

Szeded az isoprinosine-t?

7. davider (válaszként erre: 6. - Puszmok)
2008. máj. 26. 13:27

Szia én igen de rolam ne végy példát elb......



Van szülés történet a naplomban valahol:))

6. Puszmok (válaszként erre: 2. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 26. 13:24

Szia!


Szeretném megkérdzni hogy császárral szültél?


HA jól olvastam van egy kislányod :)

5. davider (válaszként erre: 2. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 26. 13:23
Ezt nem lehet kezelni legalábbis nekem 2002-ben ezt mondták és,hogy még ők sem tudják az okát de egy terhesség legyözheti de,hogy miért pont egy terhesség mit termel ezt nem tuták még akkor:(
2008. máj. 26. 13:22

Semmi ne aggodj nekem is volt sőt több fajtáját megtalálták annak is az 1080*-át és mikor teherbe estem a terhesség eltüntette ez mondjuk érdekes,mert csak a terhesség "győzheti "le nekem eltünk azota nincs pedig majdnem az összes fajtája megvolt sokszorositva:(


ne aggodj mit mond a dokid??

2008. máj. 26. 13:18
én most várom az eredményt , de nagyon parázok, már a múlt héten kellett volna megkapnom,
2008. máj. 26. 13:16

Van valaki, akinek ezt az eredményt mondták rákszűrés után?

Hogyan kezelték?

Azóta hogy vagy?

2008. máj. 26. 13:15
HPV+ magas kockázatú... - most mi lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook