Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor kell prolaktinszintet nézetni? fórum

Mikor kell prolaktinszintet nézetni? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 28. 13:48
A ciklus végén mindig magasabb egy kicsit, mint az elején. Nekem ciklus elején mindig normális volt, egyszer egy fagyasztott lombik előtti ciklusban a 21. napon nézték, és akkor kicsit emelkedett volt, írtak fel bromokriptint. A beültetés nem sikerült, utána is felborította egy kicsit a ciklusomat, abbahagytam, azóta is jó lett a ciklus eleji értékem. Azt mondanám, ha neked a ciklus második felében nézik, ha csak minimálisan magas, ne ijedj meg, nyilván, ha nagyon magas, akkor valószínűleg a ciklus elején is magas.
2017. jún. 28. 10:40
akár most is...
2017. jún. 27. 20:19
Nekem olyasmi rémlik, hogy inkább napszak-, mint ciklusfüggő ez a hormon, szóval mindegy.
3. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 2. - Re11)
2017. jún. 27. 20:03

Endokrinológushoz járok a pajzsmirigyem és a prolaktin szintem miatt. Akkor vesz vért, amikor épp megyek, nincs adott ciklusnapra tervezve.

Azt megfigyeltem, hogy az én prolatin szintem sokszor volt alacsonyabb ugyanazon ciklus elején, mint végén.

2. re11
2017. jún. 27. 13:29
Mindenképpen 3. napon kell nézetni, vagy a ciklus bármely napján? Eddig mindig 3. napon nézettem, de most egy másik endokrinológushoz jelentkeztem be, aki havonta egyszer rendel. Júl. 8. az időpont, a ciklus végén leszek éppen.
1. re11
2017. jún. 27. 13:27
Mikor kell prolaktinszintet nézetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook