Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt olyan akinek foghúzás után begyulladt elfertőződött a seb? Voltam már kipucoltatni de azóta is fáj. Tapasztalatok? fórum

Van itt olyan akinek foghúzás után begyulladt elfertőződött a seb? Voltam már kipucoltatni de azóta is fáj. Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Kriszti515)
2017. jún. 25. 19:37
sajnos ez megesik, nekem is volt már ,kitisztitották de még fájt egy darabig,isten ments hogy bármit is reklámozzak de svédcseppel öblögettem ,de egyesek a házi pálinkára esküdnek
6. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 5. - Kriszti515)
2017. jún. 25. 19:30
Sajnos fájhat, főleg ha problémás húzás volt borzasztóan érzékeny is. Ez a gyógyulási folyamat. Én a gyerekemről tudom mert most mentünk át egy ilyesmin. Neki is pokoli volt 1 hétig aztán pillanatok alatt helyreállt. A cataflán nagyon jó és ha jön kifelé belőle valami az is jó mert gondolom az ilyen öntisztulás. De mindenképpen menj vissza kontrollra.
2017. jún. 25. 19:25
Szedek igen cataflamot meg algoflexet. Holnap hivom a dokit. Jon kifele a verdugo szoval gyogyul de akkor mi az isten faj? :(
2017. jún. 25. 19:08
4 nap simán kellhet :(
2017. jún. 25. 18:51
A fiamnak múlt hét pénteken húztak 2 bölcsességfogat elég kemény kis műtét volt (gyökérnövés rendellenesség miatt). 3-4 napig enni csak turmixot beszélni nem tudott. És fájt is neki illetve fel volt dagadva, szerdán pedig elkezdett folyni valami sötét színű váladék. Szóval óborzalom volt. pénteken most szedtek varratot, szombaton már semmi baja nem volt. Tehát elképzelhető hogy nálad is ez a természetes lezajlás nagyon durva tud lenni egy ilyen. Dokihoz mikorra vagy visszarendelve? Az antibio pedig elvileg véd a gyulladás ellen (szedjél mellé normafloort mert antibiotikum mellé nagyon kéne). Mi Cataflan fájdalomcsillapítót kaptunk elég jó. Szedsz valami ilyesmit is? Ne idegeld magad elvileg ez az egész folyamat valószínű rendben lehet.
2017. jún. 25. 17:49
Kedden voltam egy nagyon macerás húzáson. Nem kellett vésni, de 4 injekciót majd 3at bele kaptam mert szerintem be volt gyulladva. Lényeg a lényeg hogy ezután iszonyatosan fájt, még sosem volt húzásom egész este éjjel meg másnap toltam a fájdalomcsillapítót, mondván hogy biztos fájnia kell hiszen ez egy seb. Szerda este felhívtam a dokit, mert azt mondta rokonom hogy nem ez nem normális. Dokit azt mondta begyulladt ami elmúlik magától is de hosszú folyamat menjek be másnap. Így hát csütörtökön reggel odamentem, kipucolta, azt mondta kiesett a vérdugó és elfertőződött. Kimosta és tett bele ilyen jódos valamit, valamint felírt augmentin duo-t. Másnapra jobbnak kell lennie és kell kis idő míg hat az antibio. Direkt kérdeztem hogy mellett szedhetek e fájdalomcsillapítót vagy nem fog kelleni de húzta a száját jó mondom akkor kelleni fog. Na de mégis meddig? Szedem az antibiot, aznap kicsit jó volt éjjel nem kellett gyógyszer csak este, viszont tegnap este megint, éjjel megint, szóval most úgy voltam hogy 8 óránként (legalább nem 4) kellett bevennem gyógyszert. Viszont ma reggel vettem be 10 kor és most úgy érzem megint be tudnék venni, szóval most megint visszacsökkent 4 órára? Látom a sötét valamit benne, szóval az "új" vérdugó meg a jódos valami még benne van és mintha egyre jönne kifele tehát gondolom forr össze. Akkor mégis mi az istenért fáj? Most ez normális? Meddig fog fájni? Megint vissza kellene mennem? Elvagyok én így gyógyszerrel nem örülök neki meg nem egészséges de most aztán tényleg nem tudom mit kellene csinálnom. Nyilván ma semmit majd hétfőn lehet bármit is, csak nemtudom ez normális vagy ilyen hosszadalmas? Abban bízok hogy csak nem olyan szörnyűséges dolog ha azt mondta magától is elmúlna.. Valaki aki így járt?
2017. jún. 25. 17:48
Van itt olyan akinek foghúzás után begyulladt elfertőződött a seb? Voltam már kipucoltatni de azóta is fáj. Tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook