Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen póthajat ajánlotok? fórum

Milyen póthajat ajánlotok? (beszélgetős fórum)


27. unom (válaszként erre: 24. - Angelgirl8588)
2017. jún. 25. 21:31
Én próbáltam, és kb. egy hét után hullani kezdett a hajam tőle, úgyhogy óvatosan.
26. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 21:26

én elmondom neked ,hogy ez egy irtó költséges mulatság,százezrekbe számolj.volt ismerősöm,akinek mániája volt a hajhosszabbítás,most ilyen technikával,most olyannal,most ilyen hossz,olyan hossz,ilyen szín,olyan,stb.....ha nem nő a hajad túl gyorsan ,próbáld ki vagy azt a ricinusost,amit mondanak/pakolás/-bár az nekem pl túl macerás-vagy az argánolajat.Én a Fructis féle argánolajat használom/nem reklám!/,elégedett vok vele,a hajam is könnyebben szárad vele,finom illata is van,többfélét is találsz a boltokban én a narancssárga tubusost ajánlom....

a keratinos hajápolók nagyon jók,azokat is szeretem,a haj roncsolódását is gátolják,a hajszerkezetet is javítják.

én első körben ezeket próbálnám,vagy vmi kreativitást vinni a rövid frizurámba addig is,de másnak a "levetett"haja biztos nem kellene,/ezért biztos sokan kinevetnek most :D/az tuti.

és ha már ide terelődött a szó,pont az a legdrágább,a haj ,amit megveszel,az maga százezrek ,és még hol van a többi....jol átgondolnám a helxedben,ráadásul egyes technikák is elrémisztenének amiket a neten olvasok,mennyi kárt tesznek az én saját hajamban....

25. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 24. - Angelgirl8588)
2017. jún. 25. 20:46
Ja a ricinus, arról annyit tudok (csak azért vagyok tájékozott mert amit az előbb írtam családtag barátnője fodi) hogy vannak hajfajták amiknek jó de ha érzékenyebb fejbőrre rákerül és a pólusok eltömődnek az olajtól akkor hullást okoz, illetve ha zsírosodásra hajlamos a haj akkor elnehezíti. Hát a póthajról annyit tudok amit írtam de hát az nem túl jó. Egyébként szépnek szép amit én láttam (gyönyörűen össze volt festve az eredetivel) csak hát nem érte meg.
24. Angelgirl8588 (válaszként erre: 23. - 35d45e2ed1)
2017. jún. 25. 20:35

A ricinusra értettem, hogy nem hallottam/láttam még olyat, hogy ártott volna valakinek :)

Én se vagyok a póthaj híve, amúgy is baromi ronda, ha kilátszik az illesztés, és ez még a kisebbik rossz...

23. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 22. - Angelgirl8588)
2017. jún. 25. 20:30
Hát én nem csak hallottam, hanem láttam hogy a két kolleganő szép haját hogy tönkretette. MIndkettő hihetetlenül bánja hogy egyáltalán belekezdett. Egyébként hallani is sok helyről, ráadásul amit sokan nem tudnak (unokatesóm barátnője fodrász) hogy a póthajak 90 %-át Indiából importálják (ott rengetegen vannak akik levágatják és eladják) és úgy kártolják át és festik plusz vegykezelik hogy európai hajpótlásra alkalmas legyen , mert az európai hajat és ezért drága.Viszont Indiából nagyon sokszor előfordul még az is, hogy fertőzött a haj és mire arra valaki rájön már régen rossz. TEhát van ennek annyi buktatója hogy sok is a hőillesztésen és csomózáson kívül.
22. Angelgirl8588 (válaszként erre: 21. - 35d45e2ed1)
2017. jún. 25. 20:22
Olyanról még nem hallottam, hogy valakinek ártott volna :o Egy ideig én is használtam. Nem tudom, mennyire segített a növesztésben, de azt vettem észre, hogy elkezdett hullámosodni a hajam... Hogy ettől, vagy amúgy is ilyen lett volna, azt nem tudom, de inkább abbahagytam, mert nem szép hullámok voltak, hanem nagggyon gáz, nem is az egész, csak a közepe táján :D :D
21. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 20. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 20:15
Vigyázz a ricinusolajjal. Van akinek jó de van akinek többet árt mint használ. Én azt megértem és sajnálom hogy most nem lett jó a hajcsid csak azt kell mérlegelned hogy azért ezen felül egészséges és nyilván jó minőségű és nem éri meg tönkretenni pár hónapért. 1-2 hónap alatt már nő annyit hogy utána tudod vágatni azt az egy-két centit amivel egyforma lesz és utána már szépen nő. Hidd el én csak azért írom ezeket mert látom hogy a két kolleganő haját mennyire tönkretette a hajpótlás.
20. kissm199p (válaszként erre: 18. - Angelgirl8588)
2017. jún. 25. 20:06
De nagyon rosszul áll hidd el, ráadásul nem is egyforma hosszúságúra lett levágva,a érdekes a frufrum nekem is nagyon gyorsan nő ,de hátul a hajam nem. A ricinusolajat próbáltam,de nem hasznátlt.
19. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 17. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 20:00
Hát számoljunk, 15 cm ha meggyorsítod a havi egyet (átlagosan állítólag ennyi de pontosan nem tudom mennyi mert nekem ha vágatok iszonyú gyorsan visszanő főleg a frufrun venni észre)akkor havi 2 centivel ennyi. De bízzunk benne hogy a tiéd is gyorsabban nő és akkor így 3-4 hónap alatt oké lesz.A vitaminokról: a cink és a B kell (B komplex a legjobb abban minden B benne van és abban a biotin is benne így nem kell tojássárgát inni) és kel még a Szelén és az E. De gyógyszertárban ebből mindből vehetsz. A Magic Hair, Revalid és társai sokat nem ér (ezt gyógyszerész ismerős mondta) viszont hajlamosít a gombás megbetegedésekre mert tele van nyomva élesztő összetevőkkel.
18. Angelgirl8588 (válaszként erre: 13. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 19:58

A nyakközépig érőt szerintem össze lehet gumizni, ha nagyon nem tetszel magadnak :) Az enyém is kb akkora, de én imádom, viszont melegben még így is összefogom.

Én is csak azt tudom tanácsolni, amit sokan előttem: nem éri meg a póthaj!! Azt a pár hónapot ki lehet bírni, míg megnő a hajad, a rövid haj amúgy is gyorsabban nő, ez saját tapasztalat :D Míg növesztettem, odafigyeltem rá nagyon, ápoltam minden sz.rral, amit csak el tudsz képzelni és alig akart nőni... Most meg... Mint a gomba :D

De itt hoxán is nagyon sok hajnövesztős napló van, én is csináltam egyet, de annak nem sok értelme van :D Ajánlom figyelmedbe Hettii naplóját, neki nagyon szép haja van: hosszú is, egészséges is. Sok jó tanácsot olvashatsz nála :)

Amit sokan használtak, az a ricinusolaj - gyógyszertárban tudod beszerezni.

Türelem, vissza fog nőni a hajad, és nem hiszem, hogy olyan rosszul állna a rövid haj ;)

2017. jún. 25. 19:55
És erről a Magic Hair kapszuláról hallott valaki valamit? Micsoda 6-7hónap ez komoly? Amúgy szedek mindenféle vitamint D,cink,B,revalidot is szedek.
2017. jún. 25. 19:48
ja elfelejtettem tojássárgája nyersen meginni. Undorító de megéri. Szép lesz tőle a hajad.
15. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 13. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 19:44
az enyém iszonyú gyorsan nő tehát nálam más de hivatalosan 1 hónap alatt 1 centit nő amit megfelelő táplálkozással fel tudsz gyorsítani picit. A dió mellé napi egy tojássárgája adja a napi biotinszükségletet mely a haj legfontosabb eleme (fehérjét ne tedd bele mert gátolja a biotin felszívódást) Napi 1 kávéskanál szőlőmagolajban pedig benne van az napi E vitamin ami szintén kell a hajnak. Kéne még egy kis Szelén és Cink de azt gyógyszertárban kapsz, adagolás raja van. Amit kérdezel kb 10-15 cm nos ez 15 hónap lenne vitaminokkal szerintem lerövidítheted 6-7 hónapra. Bírd ki megéri.
2017. jún. 25. 19:41
Egyik pothaj-felrakasi modszer se valami jo..en kiprobaltam szinte mindegyiket, ezek kozul talan a mikrocsomozasos technika jott be a legjobban de akkor is iszonyat macera kezelni..mosni vasalni stb..raadasul szerintem kenyelmetlen is. Miutan veglegesen leszedettem a pothajam elkezdtem noveszteni a sajatom de nagyon hianyzott a hosszu igy vettem ilyen kis mikrocsatos pothajat, oroszorszagbol rendeltem szerintem a legjobb minosegu haj! Eleg draga volt de megerte, majdnem minden nap hordom:)
2017. jún. 25. 19:36
Mennyi idő míg ugyanolyan lesz,mint volt? Pénteken vágattam a nyakam közepéig ér,de régen kb a vállam alattig ért
12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 10. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 19:35
Hallgass Fincsire! Pár hónapért ne tedd tönkre az egészséges hajadat. Egyél diót meg nézz utána a neten milyen egyéb vitaminforrásoktól gyorsul a hajnövekedés.
11. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 19:29

Most mondják, hogy nem jóóó!!

Menj el oda, amiket írtam, veszel egy klassz parókát, ahova muszáj, felteszed, és kész.

Nekem februárban vágták le úgy, hogy még a férjemé is jobb, meg hosszabb volt. Májusban már mentem vágatni a régi fodrászomhoz, múlt héten teljesen úgy tudta levágni, mint régen.3 hónapért el ne cseszesd már a hajad.:)))

2017. jún. 25. 19:09
Akkor valami más megoldás?
9. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 6. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 19:07
Én azt tanácsolom bármilyen lassan is nő ne tetesd tönkre póthajjal mert inkább legyen lassabban hosszabb de egészséges mint egy visszavágott tönkreroncsolt. Hidd el megéri a türelem. Ha napi egy marék diót megeszel nagyon meggyorsítja a hajnövekedést olvass utána a neten. Hidd el nekem mindkét kolleganőm iszonyúan bánja a póthajat. És az egyiknél még az is baj, hogy az eredeti már annyira rövid szinte fül alatti a sok visszavágástól, hogy ki sem akarja szedetni a pótot.
2017. jún. 25. 19:05
És az ultrahangosról valakinek tapasztalat?
7. kissm199p (válaszként erre: 3. - Ikebana3)
2017. jún. 25. 19:01
Én nem pesti vagyok,de ezt írtam is....
2017. jún. 25. 19:00
De nem áll jól ez a rövid haj,nagyon megbántam,nem akarok én olyan seggig érő hajat,csak olyan váll alattit,vagy ugyanolyat mint régen. A másik nagyon lassan nő a hajam.
2017. jún. 25. 18:17
inkább növeszd meg, olcsóbb, és kevesebb macera.
4. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 17:56
nekem két kolleganőm is megcsináltatta iszonyúan megbánták. Egyre jobban vissza kellett vágatni (hőillesztésesnél is és csomózásnál is) és egyre "feljebb" roncsolja szét az eredeti hajat. Hátközépig érő hajból akart a kolléganő derékig érőt, mára már vállig sem ér az eredeti az is szétroncsolt. Pedig első osztályú helyen csináltatta. Gondold át nagyon mielőtt belevágsz.
3. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 17:53

Csináltass hajhosszabbítást. Érdeklődj a fodrászodtól hol csinálnak ilyet.

Sok ilyen van:

[link]

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kissm199p)
2017. jún. 25. 17:49

Menj el a Széchenyi utcára, vagy a Rákóczira , orvosi műszer vagy mi a neve.:)))

Vágatni ..? ..belegondoltál? DD

2017. jún. 25. 17:39
Sziasztok! Nos most vágattam le a hajam,de nagyon megbántam. Sosem volt hosszú hajam,vállig ért,de mostmár addig se. Ezért elgondolkodtam a póthajon. Hallottam sok féléről ilyen kreatinos,hökezelt,ultrhangos,meg nem tudom még milyenek vannak. Olyat szeretnék ,ami nem roncsolja az eredeti hajat ,és nő is alatta ugyanúgy. Meg írták azt is,hogy 2-3hónapig lehet hordani ,aztán mi lesz? Újra kell rakatni vagy mi? Ezzel ugyanúgy lehet menni strandra is? Meg ezt is mosni kell meg vágatni vagy mi? Akinek volt már ilyenbe része az leírná,hogy milyet érdemes csináltatni? Vagy ,hogy zajlik egy ilyen? Minden ezzel kapcsolatos tanácsot szívesen veszek. Esetleg Debrecenben tud valaki valami jó helyet ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook