Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Simogatás fórum

Simogatás (beszélgetős fórum)


28. 124637ff9b (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2017. jún. 28. 13:42
Szívesen! :)
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - 124637ff9b)
2017. jún. 28. 13:37
Valószínűleg igazad van :) Biztos ilyen szenvedős, hősszerelmes típus, különben nem csinálta volna olyan hosszú ideig. De jó, hogy erre rávilágítottál :) Köszönöm!
26. 124637ff9b (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2017. jún. 28. 13:31
Szerintem jól esett neki az a szenvedés, különben nem tette volna. Gondolom nem adott jeleket, mert azt észlelted volna és kordában tartod már az elejétől. Hát vannak ilyen kis hősszerelmesek, nah ... :)
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - 124637ff9b)
2017. jún. 28. 12:54
Igazából én nem haragszom rá. Főleg, hogy ő járt rosszabbul. Ha az elején kiderül, hogy szerelmes, ezért nagyobb távolságot tartunk, akkor több esélye van túltenni magát a dolgon, és mással ismerkedni. Így viszont, mint ahogy a kiboruláson is látszik, sokat szenvedett szép csendesen.
24. 124637ff9b (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2017. jún. 28. 11:43
Jójó, értelek, de szerintem vedd úgy, hogy a szexuális vonzódás, szeretet, szerelem nem zárják ki egymást. Ne haragudj rá utólag azért, hogy nem volt jó barátod, mert biztosan az volt, csak mellette mást is érzett. :)
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - 124637ff9b)
2017. jún. 28. 07:35
Alapvetően igazad van. Viszont nekem ebben a történetben pont az esett rosszul, hogy azt hittem, az a barátság jó volt, igaz volt. Csak sajnos utólag kiderült, hogy neki nagyon nem volt jó, és nem is volt igaz az egész.
22. 124637ff9b (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2017. jún. 28. 06:35

Soha semmilyen emberi kapcsolatban nem lehetünk előre biztosak, hova alakul vagy mivé fajul. Szokták mondani, ha egy barátság megtörik, akkor az nem is volt igazi.. Ezzel nem értek egyet, szerintem folyamatosan valtozunk, akkor és úgy jó volt, igaz volt, ma már máshogy lehet.

(Kis reggeli filozofalgatas helye, köszi 😋)

21. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - 124637ff9b)
2017. jún. 28. 06:30
Hogy ez a barátság mennyire maradt kétoldalú, abban nem lehetsz biztos. Nekem is volt egy nagyon jó barátom, aki egyszer óvatosan jelezte, hogy szeretne többet. Mivel én nem voltam vevő a dologra, többet nem beszéltünk róla. Még évekig voltunk nagyon jó barátok (legalábbis én ezt hittem), mire egyszer besokallt, és kiborult. Teljesen ellenségessé vált velem. Kiderült, hogy mindvégig szerelmes volt belém, csak nem mutatta. Végül nem bírta tovább elviselni, hogy jóban vagyunk, de többre nem számíthat. Biztosan sokat szenvedett az évek során, és nekem sem volt kellemes, hogy kiderült egy barátságról, hogy mégsem az. De sajnos az ilyen helyzettel nem lehet mit tenni.
20. 124637ff9b (válaszként erre: 18. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 06:21
Egy kissé... 😀
2017. jún. 27. 22:26
Ez is bizonyítja, hogy férfi és nő között nincs barátság.
18. Nincsnekem (válaszként erre: 17. - 124637ff9b)
2017. jún. 27. 22:04
Hat ezt a biciklit lehet hogy tultoltam :D
17. 124637ff9b (válaszként erre: 16. - Nincsnekem)
2017. jún. 27. 21:42

Arról az esetről nem beszéltünk később.

Viszont mikor újabb találkozót beszéltünk meg, viccesen mondta, hogy "de nem akar ám bekavarni" Szóval provokálni akart, érted... Higgadtan és egyértelműen mondtam neki, hogy NEM TUD bekavarni :) Így azóta kézcirógatás sincs, és a barátságunk is töretlen maradt, na meg nincs miért lelkifurdalásomnak lenni :)

16. Nincsnekem (válaszként erre: 13. - 124637ff9b)
2017. jún. 27. 20:55
A te hsz-ed teljesen elkerulte a figyelmem. Szoval nem is beszeltetek rola? Nem voltak ebbol kellemetlen szituk meg semmi? Azota is joban vagytok, osszejartok stb?
15. Nincsnekem (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2017. jún. 27. 20:38

Tudod az a baj, hogy nagyon szivesen megbeszelnem ezt egy baratommal, de sajnos nincs olyan baratom, aki nem ismerne mindkettonket :D

Alapvetoen mi a ferjemmel sosem hazudunk egymasnak, nincsenek titkaink. Es ettol most ugy erzem lett egy titkom, ami nagyon zavar. Igazabol ettol van inkabb buntudatom. A mi kapcsolatunk az elso perctol kezdve nagyon oszinte. Nem azert nem mondtam el neki, mert barmit jelentene, hanem azert, mert ismeri az illetot. De rakerdezni sem akarok a masik pasinal, mert nem akarom tultolni ezt a sztorit. Ezert lenne szamomra erdekes, ha valaki, akivel tortent hasonlo megosztana a tapasztalatait. A ferjemnek nem akarom meg elmondani, mert nem akarom, hogy emiatt esetleg megromoljon a tarsasagban valami. De nem akarok h..lye p... se lenni, hogy lehet az egesz nem volt semmi, aztan tonkrevagok egy baratsagot a hulyesegeimmel. Pl attol is tokre felek, hogy majd talalkoznunk kell valamikor, mert en az ilyeneket annyira rosszul kezelem, hogy az mar nevetseges. Egyszeruen ebben nem vagyok jo es kesz. Azt sem tudom, hogy forditott esetben hogy reagalnek. Nagyon ideges lennek-e vagy nevetnek az egeszen.

14. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Nincsnekem)
2017. jún. 27. 06:36
Azt értem, hogy megijedtél, hogy esetleg elveszíthetsz egy barátot, mert kiderül, ő többet érez, de ez még nem indokolja a bűntudatodat. Persze, te sem szeretnéd, hogy a párod ilyet tegyen, de nem maga a simogatás miatt, hanem amiatt, amit jelenthet, vagy ahova vezethet. De mivel te elméletileg tisztában vagy a saját érzéseiddel, és tudod, hogy neked nem jelentett semmit (ha ez valóban igaz), és tudod, hogy egyszerűen visszautasítottad, és kész, ezért ellentmondás a bűntudat. Hiszen te nem tettél semmit. Vagy esetleg mégis megmozgatott benned valamit az érintés. Túlzottan jól esett, túl sokat gondolsz mögé. Esetleg titkon nem félsz tőle, hogy a barátod többet érez, hanem még magadnak sem akarod bevallani, de reménykedsz benne. Alapjában véve az, hogy két barát cirógatja egymás kezét, még nem jelent semmit. Viszont onnantól kezdve, hogy te másnap ezen gondolkozol, és mások véleményét is kikéred, biztos, hogy részedről jelent valamit. Szerintem ezen tényleg el kellene gondolkoznod.
2017. jún. 27. 05:57

Én is jártam már így, alapszituaciot tekintve, baráttal iszogatas, jó dumalas, hazafele taxiban kézcirogatas,nem esett jól meg spiccesen se, passzív is maradtam, úgymond elszenvedtem a dolgot, és vártam, hogy megálljon már a kocsi 😎 mert a fejemben ott volt a veszcsengo, hogy dehát barát és dehát én mást szeretek...

Szóval tényleg el kell gondolkodnod, hogy belőled vajon miért váltott ki ez a dolog akkora katarzist, hogy világgá is kellett kurtolni. De sokat ne magyarazz bele a pasi részéről, vitte a pia felszabadító érzése és a hormonok

(Bocsi az ekezetekert)

12. Nincsnekem (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2017. jún. 26. 23:21
Tényleg eléggé foglalkoztat a dolog, mert nem tudom hova tenni. Mármint magamban igen, de azt nem, hogy miért kezdte el a kezemet simogatni. Szóval ez egy elég fura helyzet volt, mert Ő megsimogatott, Én visszasimogattam, de akkor tűnt fel, hogy ez nem csak ilyen baráti simogatás volt, hogy, na jólvan kicsit berugtál, semmi baj, hanem Ő ezek után cirógatott, ez a jó szó. Ekkor mondtam, hogy na de Peti, amit látszólag mintha nem értett volna, hogy mi a na de. Na mindegy, fura. Persze, sokat ittunk, de nem hiszem, hogy ez mérvadó lenne, szóval annyira nem voltunk részegek, hogy azt se tudtuk merre vagyunk arccal. Számomra ez inkább az a jóleső részegség volt.
11. Nincsnekem (válaszként erre: 10. - Ina87)
2017. jún. 26. 23:14

Nem hiszem, hogy a külön bulival van baj, sőt. Igenis kell, szerintem ez tök egészséges, sokat járunk el együtt is a társasággal, de külön-külön is. Azt gondolom, hogy ezt minden kapcsolatban meg kell beszélni, de nekünk ez így eddig tök oké volt, mindketten igényeljük.

Egyébként annyira részeg nem voltam, inkább csak nagyon- nagyon fáradt. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy tudjam hol a határ. Ettől még bűntudatom lehet, mert fordított esetben tényleg nagyon rosszul esne nekem is.

Engem az sokkal jobban foglalkoztat, hogy vajon mi lehetett az a pont, ahol egy barátom, aki legalább 10 éve a barátom úgy döntött, hogy kezdeményez. Ezért is gondolkozom rajta, hogy rákérdezzek, mert valahogy mi a megismerkedésünktől kezdve egyáltalán nem vonzódtunk soha egymáshoz. Legalábbis szerintem. Egyébként köszönöm a gratulációt, de ilyen hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi

10. ina87
2017. jún. 26. 11:15
kell az a külön buli aztán meg bűntudat,de ha történt volna valami akk meg oda a házasság hát gratula.
2017. jún. 26. 07:41

Melyik pasi ne próbálkozna be egy félrészeg nőnél?

Ha valaki iszik, akkor tudja, hogy mennyire van hitelesítve, mikor van még észnél, tudatánál, különben olyan helyzetben találhatja magát, amiből nehéz kijönni.

Másnap jönnek a kérdések, a bocsánatkérések, a kiesett történések.


Ne igyál! A részeg nő nem szép, és könnyen kihasználható.

Főleg nem anyukaként!

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 26. 06:53
Alapvetően azt mondanám, hogy nem jelent semmit, esetleg máskor csak annyit igyál, hogy ura maradj a viselkedésednek, és annak, hogy kit simogatsz. De mivel téged ez ennyire felkavart, és a többlet jelentését keresed, számodra mégiscsak jelent valamit. Szerintem először a saját érzéseidet tisztázd magadban, csak aztán beszélj a delikvenssel, ha egyáltalán érdemes erről több szót ejteni.
2017. jún. 25. 22:05
Szerintem úgy felejtsd el, mint a macskajajt. De a tanulság legyen az, hogy tudd hol a határ az alkohol fogyasztásban. Nem csak a párod miatt hanem önmagad miatt.
2017. jún. 25. 17:16
Na bumm.
2017. jún. 25. 15:28
Az alkohol..
2017. jún. 25. 13:18
Tedd túl magad rajta ne legyen bűntudatod, az ital megrészegíti az embert (hű most nagyon bölcset mondtam!!)
3. Jessica32 (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 25. 12:13
Nekem ettől nem lenne bűntudatom, ittatok, ez semmi nem volt. Felejtsd el.
2017. jún. 25. 11:59
Írtad, elég sokat ittatok. Kijózanodás után nyugodtan vedd ennek számlájára.
2017. jún. 25. 11:22

A sztori nagyon röviden annyi: 5 éve vagyunk együtt a párommal, van egy gyerekünk. Szeretjük egymást, nem igazán vagyunk azok a balhés pár, jó anyagi háttérrel rendelkezünk, szóval minden oks. De,

Pár napja elmentem a barátnőimmel szórakozni, elég sokat ittunk, jól éreztük magunkat, majd csatlakozott hozzánk pár másik barátunk, általában mindig ez a felállás, ha bulizni megyünk. Évek óta ismerjük egymást, nagyon jó társaság a mienk.

Szóval a lényeg az, hogy Én egy taxival mentem haza a társaságból 2 sráccal, Ők kb abba az irányba laknak, mint Én. Én itt már eléggé álmos és fáradt voltam, félúton az alvás és ébrenlét között, de arra tisztán emlékszem, hogy ahogy ültünk ketten Q-val a hátsó ülésen egymás kezét simogattuk. Ennél több nem törtènt köztünk, viszont nem tudom hova rakni a történteket. Nekem ez a srác sosem tetszett, rengetegszer voltunk mi már együtt, de soha nem éreztem, hogy tetszenénk egymásnak. Próbálok rájönni, hogy mi történhetett, de egyszerűen nem megy. Őt még nem kérdeztem meg a történtekről. És bár tényleg azt kell mondjam, hogy semmi sem történt köztünk, azért ha a párom hasonló semmit csinált volna egy nővel Én nagyon rosszul viselném. Ettől kicsit bűntudatom van. Volt már valaki hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook