Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elég sok szemölcsöm van. Verjem ki a fejemből a szoláriumot? fórum

Elég sok szemölcsöm van. Verjem ki a fejemből a szoláriumot? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 26. 13:11
Vannak már szolárium termékek amivel meg tudod védeni a szemölcseidet:)
9. Zsuzsa88 (válaszként erre: 8. - Island)
2010. márc. 3. 17:21
Létezik, hogy a higiénia miatt jöttek ki rajtam az újabbnál újabb pöttyök?! Akkor keresek én is egy állót. Na mondjuk nem tudom, hogyan szedethetném le a többszáz kb. 1-2mm-es pöttyöket, de ebben az álló szolis dologban lehet vlmi :)
2010. febr. 17. 12:39
Nekem is sok szemölcs kijött amikor fekvő szoliba jártam.Leszedettem és azóta csak állóba járok,azóta nem jön ki rajtam szemölcs.Az álló szolik sokkal higiénikusabbak!
2009. jún. 6. 17:22
Kérd ki egy bőrgyógyász véleményét. és ne csak a szolárium miatt. Ha amint írod, sok van rajtad, akkor már emiatt is minden képpen menj el, de minél előbb.
2009. jún. 6. 12:41
Hali! Sztem nyugodtam mehetsz szolizni. Nekem is volt az egyik kezemen, egész pontosan az ujjamon felül egy kisebb borsónyi nagyságú, és láss csodát, pont a szoli mulasztotta el. De tényleg. Én is úgy kaptam a tippet, szkeptikus is voltam, de nekem bejött. Ez kb. 6-8 évvel ezelött volt, azóta sem nőtt vissza. Egyébként hallottam már olyat is, hogy más börbetegségekre is ajánlott a szolárium, annak is a biolárium fajtája. Ha félsz kipróbálni, akkor kérd ki a bőrdoki véleményét, az a tuti.
2008. máj. 31. 16:31
De sok van... Az ici-pici pöttyöktől kezdve kb. 6-7 mm-ig. Vagy szerintetek lehet úgy, hogy a nagyobbakat letakarom valamivel? Vagy lekenyem vastagon pl. Ni*eával? Nem akarok nagyon barna lenni, tehát nem turbó-szoláriumba mennék, hanem rendes, "hagyományos" szoliba, és csak egy minimális színt szeretnék. Nem maradnék bent 3-4 percnél többet.
2008. máj. 28. 09:22

Igen verd ki az eszedből!Menj a dokihoz mutasd meg,és le fagyasszák.Utánna jöhet a napsugár!!

Tapasztalat!

2008. máj. 26. 13:20

Szerintem fagyasztasd le a szemölcsidet, nyomtalanul eltűnik és utána lehet szolizni. De a biztos az orvos véleménye, úgyis az orvos fogja lefagyasztani is, így ki is kérdezheted, h mi a véleménye. Manapság már nem lehet tudni, h a szoli v a napfény a károsabb...

Naptejet használj:)

2008. máj. 26. 12:18

Szerintem konzultálj egy bőrgyógyásszal.

Mutasd meg neki a szemölcsöket.

2008. máj. 26. 12:16
Elég sok szemölcsöm van. Verjem ki a fejemből a szoláriumot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook