Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
1654. Mermancs
2017. dec. 11. 16:39
Kivagyok.... annyira álmos meg fáradt vagyok ma. Alszom, eszem ,alszom eszem....fejemet is érzem. Használhatatlan vagyok. Így unneplem hogy beléptem a 27ik hétbe :D
1653. LiluLilu (válaszként erre: 1651. - Medvécske)
2017. dec. 11. 16:36

Kemény lesz az egész hasad, az izmok mdg merevednek es nekem kicsit olyan erzesem is van olyankor mintha valami húzódna a hasamban. Ha olyankor rúg az halál. Az fáj.

Eddig 4x volt nekem olyan mint medvécskének, volt h fél napog eltartott.

1652. barbus0501 (válaszként erre: 1651. - Medvécske)
2017. dec. 11. 16:35
Hat ez is eleg kellemetlen. En se otthon vagyok. Mi az usaban elunk. Ez a haskemenyedes meg olyan, hogy ijesztoen furcsa, rossz erzes.
1651. medvécske (válaszként erre: 1650. - Barbus0501)
2017. dec. 11. 16:12

Én nem "otthon" lakom hanem Németországban :)

A keményedéskor szó szerint kemény lesz a hasad. Nagyon kellemetlen esetenként kimondottan fájdalmas érzés. Nálam eddig 3szor fordult elő komolyabban. Utoljára 2 napja, akkor meg se tudtam mozdulni amíg el nem múlt.

2017. dec. 11. 14:19
Uhh furcsa ez a cukormeres otthon. Nekem eddig egyszer volt, tok turheto volt a lotyi ize. Nalam nem is volt kerdes, hogy ehetek-e elotte. Nem is mondtak semmit, hogy lesz en meg ettem. De nem erdekelte oket. En varom mar, hogy a baba megmozduljon. Nem mondom, hogy nem erzek valamit, de meg en se tudom, hogy o-e. Amit mostanaban veszek eszre az az, hogy a olyan erzes lesz par masodpercre a mehem, mintha valaki megcsavargatna vagy feszitene. Nem is tudom pontosan. Es ez tobbszor is, ha maszkalok akar 5-10 percenkent is. Ez az a bizonyos kemenyedes?
1649. LiluLilu (válaszként erre: 1648. - Medvécske)
2017. dec. 11. 13:46
Na nekem meg nagyon pici lett az ujjam. Nagyon fura...:O még a középső ujjamon is forog meg lotyog kicsit.
1648. medvécske (válaszként erre: 1647. - Docika88)
2017. dec. 11. 13:36
Én a 3. hónap óta nem hordok gyűrűt. Nem dagadt bele az ujjam de tudtam, hogy előbb utóbb bekövetkezik,úgyhogy inkább levettem őket, pedig én is nagyon szerettem hordani.
1647. docika88
2017. dec. 11. 13:32

Nem tudom, hogy most már csak dagadni fog-e az ujjam, vagy csak átmeneti, de tegnap szülinapi vacsihoz felakartam venni egy másik gyűrűmet is, és akkor bevillant, hogy basszus, lehet hogy a karikagyűrűm már le sem jön az ujjamról. Hát tényleg keservesen tudtam csak levenni. Pedig úgy hordanám, 4 év alatt kb 2szer vettem le szerintem.

A nyakláncra meg mégsem fűzhetem fel, ahhoz túl vastag szerintem, csak zavarna. Emiatt a 3-4 hónap miatt meg nem viszem el ékszerészhez sem, hogy tágítson rajta.


Ti hordtok ékszert, vagy leveszitek majd?

Nem merem fent hagyni, mi lesz később? Így is ott a nyoma az ujjamon.

1646. medvécske (válaszként erre: 1636. - Mermancs)
2017. dec. 11. 12:30

Nálam is a befelé rugdosás az új módi. Elég kellemetlen érzés. Éjjel aktívkodik mostanában inkább kifele. Nagy bulikat tart.

Na most megint felidegesítem magam rajta, hogy nekem miért úgy kell mennem csütörtökön terheléses cukorvizsgálatra, hogy eszem előtte?

Tökre nem logikus, jó pár ilyenen túl vagyok és mindig éhgyomorra. Most meg délután 3kor megyek és direkt mondták, hogy egyek úgy mint máskor. Félek, hogy így borzasztó magas értéket fogok produkálni.Egy felfokozott cukorszintre még ráküldöm a lötyit...nagyon aggódom.

1645. LiluLilu (válaszként erre: 1644. - Docika88)
2017. dec. 11. 11:54
Ja igen ez nem csuklás, az tuti. Es kis hegyes vmit érzek néha a kezemmel. Mintha a konyokével matatna vagy a sarkával.:)
1644. docika88 (válaszként erre: 1641. - LiluLilu)
2017. dec. 11. 11:36

Ilyent én is érzek, mintha remegne odabent, kis rezgést érzek. Már kevésbé csuklik, mint pár hete. Az más volt.


Az előbb elvánszorogtam a postára, oda-vissza összesen 1km, de esküszöm elfáradtam. Igaz volt vagy 30 fok a postán... úgyhogy legközelebb csak akkor teszem be a lábam, ha nem fűtenek :P


Azért jó olvasni, hogy ha valaki feldob egy témát, akkor kb mindenki írja, hogy nála is, neki is, ő is így érzi. Legalább látjuk, hogy ezek az érzések, tapasztalások teljesen normálisak, ahogy olvasom nagyjából ugyanazokat észleljük és érezzük, nem?

1643. Dhelia (válaszként erre: 1637. - Fiabesca)
2017. dec. 11. 11:31

Nekem is végig hányingerem volt, az eredmény tökéletes lett szóval nyugi. :)

Nekünk sima cukros víz volt, de szerencsére tettek bele citromlevet szóval olyan volt mint egy kissé túlízesített limonádé. :)

1642. LiluLilu (válaszként erre: 1640. - Franc22)
2017. dec. 11. 10:16
Jaj de jó neked már énis látni akarom. De az még odébb van.:( még 23 nap
1641. LiluLilu
2017. dec. 11. 10:15
Enis ezt tapasztalom, nincsenek mar olyan nagy mozgolodasok. Inkább kinyomja magát meg nemtudom h irjam le de ha oldalamra fekszem, akkor azt a felemet,amelyikre fekudtem elkezdi "utigetni" nagyon gyors ,apró mozgásokat érzek. Majdnem mintha rezegne a hasam.:D
1640. Franc22
2017. dec. 11. 10:05

25.hét. 8kg plusz 😮 Pedig este 6után nem eszem, mert nem tudok aludni. Édességet nem kívánom, csak a kenyeret.

Csütörtökön védőbe a szivecskét is hallhattam.

Nálam iszonyat mozgások vannak. Ha 6kor nem kelek magamtól, akkor ő kelt.

Szerda megyek nődokihoz, megint láthatom 😍

Nem érzem, hogy a frontot megérezné, én annál inkább 😯

Legyen mindenkinek csodaszép napja.

1639. Mermancs
2017. dec. 11. 09:58
A lötyi nem volt vészes :) 2 éve itt valami új ízű folyadék van. Mint a szénsavmentes Sprite csak savanyúbb. Még fél óra az utolsó szurasig....elég éhes vagyok. :O
1638. Bububomba
2017. dec. 11. 09:38

Én is tapasztalom, hogy az erős rúgások helyett, inkább nyújtózkodás, ficergés van. Megfigyeltem, hogy frontoknál nem csak engem visel meg, hanem a bébit is. :/


Kitartást csajok! Ügyik vagytok! :D Én is majdnem lefordultam a székről...hányva...de nagy nehezen kibírtam.

1637. fiabesca (válaszként erre: 1636. - Mermancs)
2017. dec. 11. 09:20
Kitartás :) Én is pont most vagyok cukorterhelésen, bár már csak negyed óra elvileg :D Lassan jó lenne már enni valamit, mert egy órája olyan hányingerem van, hogy szinte lefordulok a székről. Remélem ez nem egy rossz jel :)
1636. Mermancs
2017. dec. 11. 09:16

Sziasztok lányok! Épp cukorterhelésnél ülök, még másfél óra buli vár rám.


A karacsonyfankat tegnap felállítottuk, csináltam mézeskalácsot is.


Ma nézek spéci harisnyát repülőútra, 25.-en elutazunk Barcelonába, majd csak januárban vissza. Remélem minden simán megy :)


Nálam a baba mostanában gyakran befelé rugdos...

1635. medvécske (válaszként erre: 1634. - Dhelia)
2017. dec. 10. 20:30
Nálam is csillapodott a rugdosódás és azt olvastam, hogy ahogy egyre kisebb a helyük úgy a mozgásból is visszavesznek egy picit. Biztos minden rendben van. Azért én is megijedtem tegnap mert éjjel még éreztem rugdosni de aztán egész nap nem. Aztán este addig zaklattam amíg csak jelezte, hogy okééé itt vagyok minden rendben csak hagyjál már :D
1634. Dhelia (válaszként erre: 1633. - Docika88)
2017. dec. 10. 20:17

Szerintem is túlparázom, most is mozgolódik, meg nyújtogatja a lábait (már lent van a buksija) csak olyan furcsa hogy nem olyan erőteljes a mozgása. :)

Köszi a választ, kicsit megnyugodtam.

1633. docika88 (válaszként erre: 1632. - Dhelia)
2017. dec. 10. 20:02

Szia. Én kb egy hete vagyok úgy, hogy nem kimondott rúgásokot érzek, mint eddig. Hanem inkább forgolódik, nyújtózkodik. Ma már a bordám alatt éreztem valamijét.

Szerintem már érezheti a melegfrontot is, mert ma eléggé csend van.

Biztos az egyre kevesebb hely miatt is érezzük kevésbé a rúgásokat.

1632. Dhelia
2017. dec. 10. 19:43

Csajok, várom a tippeket: mostanában azt tapasztaltam, hogy nem rúg olyan erőseket a baba mint korábban szokott. Pl. fürdésnél ha hátradőltem a kádban csak ugy tekergett most meg épp csak mocorog. Szóval mozgolódik, csak nem olyan erősen. Kell aggódnom szerintetek?

Dec. 20-án van időpontom UH-ra, de lehet, hogy holnap telefonálok, hogy adjanak a köv. hétre időpontot.

Most vagyok 28+3 hetes.

2017. dec. 9. 23:23
:)
1630. docika88
2017. dec. 9. 20:48

Én úgy tervezem, hogy január elejére legyen kész a kórházi pakk, 30.hét körül, meg legyen meg minden, ami a kezdéshez kell. Februárban már csak mosni kelljen és hajtogatni a ruhácskákat, meg pihenni.


Hát, igen az előbb még nyár volt, meg hányinger. Most meg túl vagyunk már több mint a felén. 🤗

1629. LiluLilu
2017. dec. 9. 19:39
Fura hogy szalad az ido. Nem??
1628. LiluLilu (válaszként erre: 1627. - Barbus0501)
2017. dec. 9. 19:39
29 hetesen mar enis ossze állitom, 3 hét mulva
1627. barbus0501 (válaszként erre: 1626. - LiluLilu)
2017. dec. 9. 19:37
Nekem azert meg sok mindent be kell szereznem. Kezdetnek meg vagy 50 darab textilpelenkat. Mert en szeretnem azt hasznalni a babanak. Kell meg rengeteg minden. Mondtam is a paromnak, hogy ideje lesz nekem mar most csinalni valami korhazi csomagot, mert sose tudni nem-e tortenik valami aztan bent kell maradni 1-2 napot. Meg van 5 honapunk, de mar ez a 4 is gyorsant lement
1626. LiluLilu (válaszként erre: 1625. - Barbus0501)
2017. dec. 9. 17:54

Mi szint úgy vagyunk!!:)

Kiságyat se kellett vna venni de nagyon olcsón találtunk pelenkázószekrény mellé valót.

Amugy szo szerint mindenunk megvan. Nem sorolnam fel.

Csak kád kell, cumi, pelus fogyóeszközök , babaolló, meg nekem korhazi dolgok.:)

2017. dec. 9. 17:52
Na lanyok. En nagyon szerencses vagyok. Mindent ingyen kaptunk. Kisagy, kisszelreny, pelenkazo, babakocsi, de meg a ruhakat is. Eddig vettem neki 3 cumisuveget, meg 2 cumit, de azt is ugy, hogy a korhazba kitoltettek velem egy kerdoivet es igy kaptam 25 dollaros ajandekkartyat. Amit tenyleg a sajat penzunkbol vettunk, az egy kiskad, meg 2 body, de azt is a turiba vettuk es teljesen uj minden. Meg a cimke is rajta volt. Nagyon orulok :). Hizas meg, 3,4 kg hiztam. Mondhatni, az semmi, ahogy igy most szamolgatom. Es en mar a tehessegem elejetol nem annyira fogtam magam vissza. Mert nem hiztam semmit. Most meg mondom. 2 nap alatt lett tobb a sullyom. Az tuti viz. meg a babaval jaro dolgok. Mondjuk tuti az is segit, hogy napi 10 orakat dolgozok. Segit kondiban tartani :)
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook